ריחו"ל

בריטני ספירס עברה הפלה טבעית

הכוכבת סיפרה באינסטגרם שהיא וארוסה סם אסגרי איבדו את העובר - ילדם המשותף הראשון. "איבדנו את התינוק שלנו, בשלב מוקדם של ההיריון. יתכן והיינו צריכים להמתין עם ההודעה על ההיריון לשלב מאוחר יותר, אבל היינו נרגשים מאוד לחלוק את הבשורות הטובות", כתבה

בשורות עצובות. בריטני ספירס וסם אסגרי (צילום: Gettyimage)
בשורות עצובות. בריטני ספירס וסם אסגריצילום: Gettyimage

 

בריטני ספירס בישרה הערב (שבת) בשורות עצובות: כחודש לאחר שנודע שהיא ובן זוגה, הדוגמן והשחקן סם אסגרי, מצפים לילד משותף ראשון - הכוכבת עברה הפלה טבעית.

 

ספירס הודיעה על כך בחשבון האינסטגרם שלה, בפוסט בו כתבה: "בצער רב אנחנו נאלצים להודיע שאיבדנו את התינוק המופלא שלנו, בשלב מוקדם של ההיריון. זהו זמן כואב עבור כל הורה. יתכן והיינו צריכים להמתין עם ההודעה על ההיריון לשלב מאוחר יותר, אבל היינו נרגשים מאוד לחלוק את הבשורות הטובות".

 

ספירס ממשיכה וכותבת: "האהבה שלנו אחד לשנייה היא החוזקה שלנו, נמשיך לנסות ולהרחיב את משפחה היפה שלנו. אנחנו מודים לכם על תמיכתם, ומבקשים פרטיות בזמן קשה שכזה". לצד הפוסט היא כתבה גם: "אנחנו אסירי תודה על מה שישנו, בזמן שנמשיך להרחיב את משפחתנו היפה". הפוסט זכה מן הסתם בזמן קצר למאות תגובות מעודדות ומנחמות ולמאות אלפי לייקים.

 


כאמור, ספירס הודיעה שהיא בהיריון לפני כחודש, בפוסט בו סיפרה שהבחינה שעלתה במשקל: "חשבתי לעצמי, מה קרה לי לבטן? בעלי אמר שאני ב'היריון אוכל', אז קניתי בדיקת היריון ו... יהיה לי תינוק!". בשבועות האחרונים היא הרבתה לכתוב בהתרגשות על תחושותיה ועל התינוק שהיה עתיד להיוולד.

 

אסגרי מצידו, התראיין לאחרונה בתוכנית האירוח של מריו לופז וסיפר לו שהוא מתכנן להיות אבא מסור: "בהחלט, הכי מסור ומעורב שאפשר. זה התינוק הראשון שלי". עוד סיפר אז אסגרי שאינו מעוניין לדעת את מין העובר: "זה משהו לצפות לו", אמר והוסיף: "אם זו תהיה בת, היא תהיה הנסיכה הכי מפונקת שיש. אם זה בן, הוא יהיה הבן הכי קשוח".


אסגרי אמר לפני שבועות אחדים: "אהיה הכי מסור ומעורב שאפשר. זה התינוק הראשון שלי" (צילום: אינסטגרם)
אסגרי אמר לפני שבועות אחדים: "אהיה הכי מסור ומעורב שאפשר. זה התינוק הראשון שלי"צילום: אינסטגרם

 

לספירס יש שני ילדים מבעלה לשעבר קווין פדרליין, שון (17) וג'יידן (16). היא שיתפה בעבר את עוקביה על תקופות ההיריון עם בניה, שהיו לא פשוטות עבורה: "הייתי בדיכאון וזה היה פשוט נורא. נשים לא דיברו על זה בתקופה ההיא. אנשים אפילו חשבו שזה מסוכן אם נשים היו מתלוננות עם תינוק בתוכן. אבל עכשיו נשים מדברות על זה מדי יום. תודה לאל שאנחנו לא צריכות לשמור על הכאב בסוד יותר", כתבה והוסיפה: "הפעם אעשה יוגה כל יום".

 

הבשורות העצובות מגיעות לאחר תקופה סוערת, אך אופטימית ומשמחת בחייה של ספירס – בחודש נובמבר האחרון בית המשפט החליט לשחרר אותה מהאפוטרופסות של אביה, ששלט על חייה ב-13 השנים האחרונות. זמן קצר לפני כן, היא ואסגרי התארסו לאחר חמש שנות זוגיות. מאז היו שמועות שהשניים כבר התחתנו בסתר, שכן ברשתות החברתיות הם הקפידו לקרוא זה לזו "בעלי" ו"אשתי".

ספירס ואסגרי מודיעים על אירוסיהם (צילום: אינסטגרם)
ספירס ואסגרי מודיעים על אירוסיהםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018