רכילות+

כמו איזה שני מאוהבים: עומר אדם ויעל שלביה בתמונה זוגית ראשונה

אחרי חודשיים של שמועות וטיזינג ברשתות החברתיות ובאתרי הרכילות, יעל שלביה ועומר אדם פרסמו תמונות זוגיות ראשונות והפכו את הקשר שלהם לרשמי

זוג חדש בביצה. יעל שלביה ועומר אדם (צילום: אינסטגרם)
זוג חדש בביצה. יעל שלביה ועומר אדםצילום: אינסטגרם

 

יש זוג חדש ומסקרן בביצה: אחרי תקופה ארוכה של שמועות שהציפו את הרשתות החברתיות ומדורי הרכילות, יעל שלביה ועומר אדם אישרו היום (א') שהם אכן בזוגיות. 

 

על אף החופשה המשותפת שלהם במיאמי במהלך הפסח, הנסיעה ללונדון ביום העצמאות והשהות בפריז בימים האחרונים, השניים התחמקו עד כה מלאשר שהם ביחד, אך היום שלביה ואדם העלו פוסט משותף עם תמונות זוגיות דביקות, בהן הם שוכבים מחובקים ומתנשקים.

 

שלביה חזרה לחיי הרווקות לפני חודשיים בלבד, לאחר שלוש שנות זוגיות עם המיליארדר האמריקני ברנדון קורף. השניים החלו לצאת בתחילת 2019, כששלביה הייתה בת 17 בלבד וקורף בן 34, ולאורך התקופה שלהם ביחד הם ניהלו קשר חוצה יבשות, שכן קורף מתגורר באופן חלקי בארה"ב. השניים אף גרו ביחד בדירה יוקרתית בתל אביב, אך שלביה עזבה אותה בעקבות הפרידה לדירת יוקרה משל עצמה. ימים ספורים לאחר הפרידה היא ואדם כבר נראו צמודים, מה שהניע את חרושת השמועות לגבי מערכת היחסים ביניהם, שהתגברה לאחר שיצאו ביחד לחופשה משותפת. כעת זה רשמי, ולנו לא נותר אלא לאחל מזל טוב ובהצלחה. 

 

עדיין בשלב הדביק (צילום: אינסטגרם)
עדיין בשלב הדביקצילום: אינסטגרם

שיהיה בהצלחה! (צילום: אינסטגרם)
שיהיה בהצלחה!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018