בלי חולצה

מישל גרציג: "כל תומכי פלסטין מאיימים עליי ׳את הורגת ילדים׳"

הדוגמנית הישראלית ובת זוגו של שוער ריאל מדריד טיבו קורטואה, קפצה לביקור בארץ לטובת צילומים למותג הלבשה תחתונה וסיפרה על החיים במדריד, האנטישמיות שהיא חווה, הקפיצה בקריירה וגם על היחסים עם שני ילדיו של קורטואה: "אני כמו אמא שניה בשבילם, אנחנו משפחה"

 

 

"אין לי תלונות", מכריזה מישל גרציג בחיוך רחב על סט הצילומים למותג ההלבשה התחתונה פיקס, ואחרי שיחה קצרה עם הדוגמנית הישראלית, שהפכה בן לילה לבינלאומית בזכות הקשר שלה עם שוער ריאל מדריד, טיבו קורטואה, אנחנו בהחלט יכולים להבין זאת. "זה כיף. עם כל הטיסות, הטיולים והעבודה – באמת שהזמן עובר מהר".

 

עברה שנה מאז שהדוגמנית החלה לצאת עם קורטואה. מאז הספיקה לעבור להתגורר במדריד ואפילו מצאה את הדמיון לתל אביב. "מדריד מדהימה, אני חייבת להגיד שהיא מזכירה לי קצת את תל אביב, רק בלי הים, יש שם אווירה ואנשים מדהימים וחמים ומרגיש כמו בית". ולא רק המעבר, גרציג, שהפכה לשם מוכר, החלה לקטוף קמפיינים, לככב במדורי הרכילות בארץ ובעולם - וכמובן לחטוף קצת אש. בספרד היא מספרת, יש כאלו שלא מרוצים שקורטואה יוצא עם בחורה ישראלית, בעוד שכאן בישראל - היא מקבלת תלונות על כך שבן זוגה לא מקומי: "יש אישו פה ויש אישו שם, מה נעשה? אף אחד לא מרוצה".

 

אין לה תלונות. מישל גרציג (צילום: רפי דלויה)
אין לה תלונות. מישל גרציגצילום: רפי דלויה

 

בנוסף לביקורות על הזוגיות, בריאיון סיפרה גרציג על ההתמודדות עם אנטישמיות, אך למרות ההאשמות הקשות המופנות לעברה היא לא מתכוונת לוותר על מסע ההסברה. "אנשים לא רואים בעיניים. לא אכפת להם מחיי אדם, רק שאתה מישראל וזהו, לא משנה אם אתה טוב או רע ויוצאים עליי ומאיימים עליי, כל התומכי פלסטין ו'את הורגת ילדים' ו'המדינה שלך מזעזעת'. אני מקווה שההסברה שאני עושה עוזרת". צפו בריאיון המלא בראש הכתבה!

נמסנו מהקריצה (צילום: רפי דלויה)
נמסנו מהקריצהצילום: רפי דלויה

"טיבו תומך וגאה בי" (צילום: רפי דלויה)
"טיבו תומך וגאה בי"צילום: רפי דלויה

"תראה לי איך יצא" (צילום: רפי דלויה)
"תראה לי איך יצא"צילום: רפי דלויה

בינלאומית. גרציג (צילום: רפי דלויה)
בינלאומית. גרציגצילום: רפי דלויה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018