ריחו"ל

אמבר הרד: "כל מה שיש לי זה היושרה שלי והשם שלי - והוא הבטיח שייקח את זה ממני"

השחקנית עלתה לדוכן העדים בפעם השנייה והודתה כי לא תרמה חצי מסכום הכסף שקיבלה בגירושים - כפי שהתחייבה, ואף האשימה את דפ שזה בגללו. בנוסף, נודע למה הכוכב לא הסתכל לעברה של גרושתו על דוכן העדים אפילו פעם אחת

מסתבכת. אמבר הרד (צילום: Ap)
מסתבכת. אמבר הרדצילום: Ap

 

המשפט בין ג'וני דפ לאמבר הרד בעיצומו והאחרונה ממשיכה להסתבך: השחקנית עלתה להעיד בפעם השנייה והודתה לראשונה כי לא כיבדה את הסכם הגירושים עם דפ, בו סוכם כי היא תתרום חצי מהסכום, 3.5 מיליון דולר, לצדקה. במהלך השנים האשים אותה דפ בכך שלא עמדה בהסכם אך הרד המשיכה לטעון בעקביות כי אכן תרמה את הכסף ל-ACLU (האיגוד האמריקני לחירויות אזרחיות).

 

במהלך עדותה האשימה הרד את דפ ואמרה שמה שמנע ממנה לעמוד בהתחייבות שלה היא העובדה שהשחקן תבע אותה. "עדיין לא תרמתי את הכסף בגלל שג'וני תבע אותי על 50 מיליון דולר במרץ 2019. אני לגמרי מתכוונת לכבד את ההתחייבות שלי. אני אשמח שהוא יפסיק לתבוע אותי כדי שאוכל".

 

 

כמובן שלא הלחץ של העדות בשבועה הוא זה שגרם להרד להתוודות אלא טרנס דאהרטי, סמנכ"ל התפעול והיועץ הכללי של ACLU, שעלה להעיד לפני מספר ימים וסיפר כי עד כה הועברו לעמותה 1.3 מיליון דולר מטעמה, אך מתוך כל הסכום, הרד עצמה תרמה רק 350 אלף דולר בשנת 2018. 100 אלף דולר נוספים שולמו על ידי דפ, 350 אלף דולר נוספים הגיעו מקרן ההשקעות Fidelity ותשלום נוסף על סך 500 אלף דולר התקבל מחברת ההשקעות ונגארד - שדאהרטי טען כי הוקמה על ידי אילון מאסק.

 

כשנשאלה הרד על ידי עורכת עורכת הדין שלה, איליין ברדהוף, מדוע הסכימה לקבל מדפ שבעה מיליון דולר, ענתה: "לא היה איכפת לי מהכסף. אמרו לי שאם לא אסכים לסכום אפשר לבטל אותו. לקחתי הרבה פחות ממה שהם הציעו וממה שמגיע לי". עוד הוסיפה הרד ואמרה כי "מעולם לא התעניינה בכספו של דפ", וכל מה שרצתה זה שהוא יעזוב אותה בשקט וזה מה שהיא רוצה מאז שנת 2016.

 

הרד הוסיפה כי ביקשה מדפ להפסיק להדליף סיפורים לתקשורת ואמרה כי הוא הבהיר שיסכים לעשות זאת רק אם היא תסכים לתנאים מסוימים: "הוא רצה שאבטל את ההאשמות נגדו, שאחזור להיות איתו. תנאים שהיו בלתי אפשריים. הרגשתי שאני לא יכולה לחיות את החיים שלי. מעולם לא הוצפתי בכל כך הרבה תקשורת. כל מה שרציתי זה לטהר את שמי, זה כל מה שיש לי. באתי מכלום. כל מה שיש לי זה היושרה שלי והשם שלי - והוא הבטיח שייקח את זה ממני".

 

רק רוצה שיניח לה לנפשה (צילום: Ap)
רק רוצה שיניח לה לנפשהצילום: Ap

 

גם רואה החשבון ומנהל העסקים של דפ, אדוארד ווייט, העיד וסיפר כי הרד דרשה תחילה ארבעה מיליון דולר, ואז המשיכה להעלות את הסכום. "זה קפץ לחמישה מיליון דולר, ואז ל-5.5 מיליון דולר. ככל שהמשא ומתן נמשך הסכום המשיך לעלות וקפץ ל-7 מיליון דולר, שבסופו של דבר היו הפשרה הסופית". ווייט הוסיף כי דפ נאלץ לשלם בנוסף חצי מיליון דולר עבור שכר הטרחה של עורכי הדין של הרד ואת כל החובות שצברו השניים במהלך נישואיהם. "הסכום הכולל שדפ שילם עמד על 14.5 מיליון דולר".

 

עוד נאמר במשפט כי גם לאחר ההסכם הרד המשיכה לאיים על דפ כי תוציא נגדו צו מניעה במידה ולא ימשיך לתמוך בה ובאורח חייה. על פי הדיווחים, הרד דרשה שימוש והחזקה בלעדית של הריינג' רובר השחור בו נהגה, ושדפ ימשיך לשלם עבור החזקת הרכב. בנוסף דרשה להמשיך להתגורר בשלושה פנטהאוזים שונים שהיו בבעלותו של דפ.

 

חיוך זחוח. ג'וני דפ (צילום: Ap)
חיוך זחוח. ג'וני דפצילום: Ap

 

במהלך עדותה של הרד עורכת הדין של דפ, קמיל ואסקז, פנתה אליה ושאלה את השחקנית האם זה נכון שדפ לא הסתכל עליה אפילו פעם אחת במהלך כל המשפט. "לא ששמתי לב", ענתה הרד, ועורכת הדין המשיכה ושאלה את הרד האם היא הסתכלה לכיוונו הרבה פעמים במהלך המשפט, ולאחר שהשחקנית ענתה ש"כן", ואסקז הקשתה: "את יודעת בדיוק למה מר דפ לא מסתכל עלייך, נכון?", שאלה, ואמבר השיבה בחיוב.

 

לטובת שאר הנוכחים במשפט הסיברה עורכת הדין של דפ כי השחקן הבטיח להרד כי לעולם לא תזכה לראות אותו מסתכל בעיניה שוב, והשחקנית השיבה בתגובה כי היא לא זכרה שאמר זאת.

 

לסיום רק נאמר: אי אפשר להתעלם מהתמונות של דפ במהלך המשפט, שנראה מאושר, נינוח ובעיקר מרוצה, בניגוד להרד הבוכייה. דעת הקהל העולמית נוטה לטובתו של הכוכב ההוליוודי אך העדות של הרד עוד לא הסתיימה.

 

ג'וינט ביד אחת, נפנוף לשלום בשנייה (צילום: spalshnews)
ג'וינט ביד אחת, נפנוף לשלום בשנייהצילום: spalshnews

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018