רכילות+

אסף גרניט: "אני כבר לא מתאהב מהר, הזדקנתי"

השף הפך לדוגמן ליום אחד, אבל מודה שזו "סיטואציה מאוד מוזרה" עבורו. מאחורי הקלעים, הוא סיפר לנו איך שכנעו אותו לעשות פוזות למצלמה, למה הוא לא מחפש להתאהב, מה הסיכוי שהוא יצא עם עוד מפורסמת ומי אמר לו שהוא לא יעשה יותר ילדים. צפו בריאיון

 

 

במרץ האחרון, מסעדת "שבור" של השף אסף גרניט וקבוצת מחניודה זכתה בפעם השנייה ברציפות בכוכב מישלן. אלא שבזמן שכתבי האוכל התענגו על סיפור ההצלחה של הישראלים שעושים חיל מעבר לים, אנחנו הקפדנו לעקוב באדיקות אחרי מערכת היחסים של גרניט עם השחקנית קרן כפכפי. חודש אחרי הזכייה, דיווחנו לכם שסיפור האהבה של השניים נגמר והשף המסוקס חזר שוב לסטטוס "רווק נחשק". מאז חיכינו בסבלנות לפגוש מקרוב את גרניט, ולשמחתנו "פקטורי 54" הרימו את הכפפה וגייסו אותו להפקת אופנה לוהטת במיוחד, כשהשף מוסיף עוד שורה ברזומה ונכנס למשבצת הדוגמן לבוקר אחד בלבד.

 

"זו סיטואציה מאוד מוזרה בשבילי", הוא אומר נבוך על יום הצילומים שמתקיים במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, ומבהיר: "כמות האנשים על הסט לא כל כך מלחיצה אותי, התרגלתי מהצילומים לתוכניות טלוויזיה, אבל לעמוד ככה כשמצלמים אותך בגלל מה שאתה לובש זה לא קל, אני מנסה לא לחשוב על זה ואתה מזכיר לי את זה".

 

מנגד, השף מודה שלא היה צריך לשכנע אותו יותר מדי כדי שיעשה פוזות למצלמה: "אופנה זה תחום שאני מאוד אוהב, אז מבחינתי זה היה ברור שאני אגיד כן, אבל עכשיו כשאתה כאן והמצלמות כולן עליי, אני מתחיל לחשוב שאולי עשיתי טעות".

 

אנחנו לא מסכימים כמובן ולא רק בגלל השינוי הפיזי שגרניט עובר בשנים האחרונות. השף, שיחגוג באוגוסט הקרוב את יום הולדתו ה-44, מקפיד על שגרת אימונים אינטנסיבית ותזונה נכונה, אך לא מוכן לחשוף אם יש לו קוביות בבטן. "אין לי איך לענות על זה ולצאת טוב", הוא צוחק.

 

על תקן דוגמן. אסף גרניט נוטש את המטבח ליום אחד (צילום: נועם גורביץ)
על תקן דוגמן. אסף גרניט נוטש את המטבח ליום אחדצילום: נועם גורביץ

 

בשנים האחרונות גרניט הפך למה שאנחנו מכנים בתעשייה "מולטי טאלנט", שף שחולש על מסעדות ברחבי העולם, כוכב טלוויזיה מן המניין וכעת גם דוגמן כאמור, ונדמה שהוא לא מתכוון להוריד את הרגל מהגז. "לפני שלושה שבועות הייתי בשבע ערים שונות במשך שבעה ימים, והייתי בסיטואציה שאני עובד במטבחים שלי ואני לא מבין מאיזה צד קוראים את הבונים. זה בעברית, זה בצרפתית? מיש מש שלם אבל זה מאוד מספק וכיף".

 

מה שתיארת לי עכשיו זה חיים של טופ מודל.

"רק שהיא לא מסיימת את הלילה בשתיים בלילה עם ריח של עמבה".

 

כשהוא כן חוזר הביתה - ונקווה בלי הריח - גרניט כאמור הולך לישון באלכסון בימים אלה, לאחר שנפרד מכפכפי. "יש לי אהבה ענקית בחיים וזו המשפחה שלי, הבן שלי ואמא שלו וזה ממלא אצלי את תחום הרגש. אני לא קם כל בוקר ומחפש להתאהב, או מחפש בת זוג, אם משהו קורה אז הוא קורה".

 

עבור מי מכם שלא זוכר, השף הוכתר אצלנו כבר ב-2018 בתואר "הרווק הנחשק", וגם היום, כמעט ארבע שנים אחרי, הוא עומד מאחורי רוב הדברים שאמר בכתבה ההיא אבל מנגד, מודה: "אני כבר לא מתאהב מהר, הזדקנתי". 

 

אז מה הסיכוי שנראה אותו מתחת לחופה, האם הוא מוכן לצאת שוב עם מישהי מפורסמת ואיפה הוא יהיה בעוד שנה מהיום (ואיך זה קשור לטקס הדלקת המשואות)? צפו בווידאו בראש הכתבה.

 

לוקינג גוד. גרניט  (צילום: נועם גורביץ)
לוקינג גוד. גרניט צילום: נועם גורביץ

קשה בחדר כושר, קל בצילומים  (צילום: נועם גורביץ)
קשה בחדר כושר, קל בצילומים צילום: נועם גורביץ

כבר לא מתאהב בקלות  (צילום: נועם גורביץ)
כבר לא מתאהב בקלות צילום: נועם גורביץ

מרגיש לנו טבעי לחלוטין (צילום: נועם גורביץ)
מרגיש לנו טבעי לחלוטיןצילום: נועם גורביץ

בחליפה מתחת לחופה כבר לא נראה אותו (צילום: נועם גורביץ)
בחליפה מתחת לחופה כבר לא נראה אותוצילום: נועם גורביץ

תשתף אותנו במחשבות (צילום: נועם גורביץ)
תשתף אותנו במחשבותצילום: נועם גורביץ

שיק! אסף גרניט בצילומים ל"פקטורי 54"  (צילום: נועם גורביץ)
שיק! אסף גרניט בצילומים ל"פקטורי 54" צילום: נועם גורביץ

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018