ריחו"ל

נוגעת בכוכבים: ליהי קורנובסקי זוהרת על השטיח האדום

השחקנית הישראלית צעדה על השטיח האדום בפסטיבל קאן לצד השחקניות הגדולות ביותר בהוליווד, ביניהן שרון סטון וקריסטן סטיוארט. אנחנו ממש לא ירוקים מקנאה, זה מייקאפ חדש שניסינו

עושה לנו כבוד. ליהי קורנובסקי (צילום: Gettyimage)
עושה לנו כבוד. ליהי קורנובסקיצילום: Gettyimage

 

תקראו לנו דודות, תגידו שאנחנו מביכים, אבל אין מה לעשות - בכל פעם שנציגי הביצה הישראלית צועדים וצועדות על השטיח האדום הבינלאומי אנחנו מתמלאים גאווה ומשוויצים בכל דרך אפשרית. והפעם אנחנו מבקשים להפנות את כל המבטים לעבר ליהי קורנובסקי, שצעדה אמש על השטיח האדום בפסטיבל קאן לכבוד הקרנת הבכורה לסרטה הבינלאומי "פשעי העתיד".

 

קורנובסקי לבשה שמלה זהובה של בית האופנה הצרפתי "דיור" וצעדה בביטחון מלא, תוך כדי שעצרה להצטלם, פרגנה בכמה פוזות שונות ומיד לאחר מכן התאחדה עם כוכבי הסרט, ביניהם קריסטן סטיוארט, לאה סדו וסקוט ספידמן (המאהב החדש של מרדית' ב"אנטומיה של גריי").

 

מוקדם יותר השבוע סיפרה קורנובסקי בריאיון ל-ynet על החשש כי הסרט עלול להיות קשה לצפייה עבור חלק מהקהל - כפי שחזה היוצר הקנדי-יהודי הפרובוקטיבי דיוויד קרוננברג: "יש סיכוי שאנשים יצאו, אני לא יודעת למה לצפות. סצנת הפתיחה בה אני משתתפת אכן מאוד קשה, ומעניין אם זה באמת יקרה. מאז 'קראש' לא היה לדיוויד סרט כזה מטלטל שהולך רחוק, כמו שרק הוא יודע לעשות. זהו סרט גאוני עם מסר חשוב ורלוונטי לעידן שבו אנו חיים כיום".

 

נוכחות מלאה (צילום: Gettyimage)
נוכחות מלאהצילום: Gettyimage

 

עוד הגיעו להתרשם, להצטלם ובתקווה לשרוד את כל הסרט: שרון סטון, האמא הטרייה אמילי רטאייקאוסקי, מגי ג'לינהול ועוד. ומה חשבתם על מה שלבשו הכוכבים? תנו להם שיק או שוק!

 

חיבוק הוליוודי. קריסטן סטיוארט ולאה סדו (צילום: Gettyimage)
חיבוק הוליוודי. קריסטן סטיוארט ולאה סדוצילום: Gettyimage

יד ביד. דניס קאצ'ה וקורנובסקי (צילום: Gettyimage)
יד ביד. דניס קאצ'ה וקורנובסקיצילום: Gettyimage

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018