ריחו"ל

קייט מוס העידה במשפט של ג'וני דפ: "הוא מעולם לא דחף אותי"

אמבר הרד טענה בעדות שלה כי פחדה שדפ ינהג באלימות כלפי אחותה, לאחר שדחף את האקסית המיתולוגית שלו במדרגות. כעת, הדוגמנית הבריטית מבהירה: "ג'וני דפ מעולם לא דחף אותי, בעט בי או זרק אותי במורד המדרגות"

 

 

"ג'וני דפ מעולם לא דחף אותי, בעט בי או זרק אותי במורד המדרגות", הבהירה קייט מוס היום (ד'), כשהופיעה (בווידאו) במשפט שמסעיר בשבועות האחרונים את הוליווד בין דפ לאשתו לשעבר אמבר הרד.

 

מוס זומנה להעיד במשפט על ידי עורכי הדין של בן זוגה לשעבר, לאחר שהרד השתמשה בשמה על דוכן העדים, כשרמזה שדפ דחף את מוס במדרגות ואף בעט בה במהלך הזוגיות שלהם בשנות ה-90. הרד סיפרה כי במהלך ויכוח קולני במיוחד בין דפ לאחותה היא מיד נזכרה בסיפור על מוס: "לא היססתי. לא חיכיתי. מיד חשבתי על קייט מוס ועל זה שהוא דחף אותה במדרגות והרבצתי לו", אמרה הרד כשהודתה כי היכתה את השחקן כדי להגן על אחותה.

 

אלא שמוס סתרה את דבריה לחלוטין: הדוגמנית עלתה להופיע בווידאו ולאחר שהשופטת השביעה אותה לומר רק את האמת, עורך הדין של דפ ביקש ממנה לספר את השתלשלות העניינים שאירעה באותו יום במלון בג'מייקה, אליו התכוונה הרד. "יצאנו מהחדר וג'וני עזב קצת לפני. הייתה סופת גשמים וכשיצאתי החלקתי במורד המדרגות. נפגעתי בגב וצעקתי כי כאב לי ולא ידעתי מה קרה. ג'וני חזר בריצה כדי לעזור לי, הרים אותי לחדר ודאג להביא לי רופא".

 

האם ג'וני דפ דחף אותך באיזושהי צורה?

"לא. הוא מעולם לא דחף אותי, בעט בי או זרק אותי מכל סוג של מדרגות".

 

העדות של הרד למעשה "עזרה" לעורכי הדין של דפ לזמן את מוס להעיד, היות שהיא זו שאזכרה את שמה, אך הם ידעו כי האקסים המיתולוגים מקיימים מערכת יחסים טובה וחברית.

 

דפ ומוס ניהלו זוגיות בין השנים 1994-1998, כשמוס הייתה בשיא הקריירה שלה. מערכת היחסים של השניים הייתה ידועה לשמצה מאחר והם נהגו לעשות המון סמים ואלכוהול יחד. בין המקומות האהובים עליהם היה ה-Viper שהיה בבעלותו של דפ, שם נהגו השניים לבלות עם מפורסמים נוספים בהם ג'ראד לטו, קיאנו ריבס ושרליז ת'רון.

 

ג'וני דפ במצב רוח טוב במיוחד, מחוץ לבית המשפט (צילום: Splashnews)
ג'וני דפ במצב רוח טוב במיוחד, מחוץ לבית המשפטצילום: Splashnews

יודע שהוא הצליח היום (צילום: Splashnews)
יודע שהוא הצליח היוםצילום: Splashnews

אמבר הרד, רגע לפני העדות של קייט מוס (צילום: Splashnews)
אמבר הרד, רגע לפני העדות של קייט מוסצילום: Splashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018