החגיגה החלה: אירועי 70 שנות המלוכה של אליזבת נפתחו

המלכה הגיעה ברכב, הנסיכים וויליאם וצ'רלס הצטרפו לשיירה המלכותית כשהם רוכבים על סוסים וקייט וילדיה נופפו לאזרחים מהכרכרה. אבל כולם מחכים לראות את הארי ומייגן שצפויים להצטרף לתהלוכה יחד עם ילדיהם

מחכה לכולם על המרפסת. המלכה אליזבת (צילום: Gettyimage)
מחכה לכולם על המרפסת. המלכה אליזבתצילום: Gettyimage

 

חגיגות יובל הפלטינום של המלכה אליזבת יצאו לדרך: היום (ה') מתקיים אירוע ה-Trooping The Colour המסורתי של הממלכה, לאחר שבוטל בשנתיים האחרונות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. אירוע זה יפתח את חגיגות הג'ובילי של המלכה, שבחודש פברואר האחרון שברה את שיא הכהונה בבריטניה לאחר שציינה 70 שנות מלכות.

 

ההיערכויות בבריטניה התחילו כבר לפני כמה חודשים אך אתמול הגיעו האזרחים בהמוניהם לתפוס מקום ממנו יוכלו להשקיף על המצעד המלכותי, שיסתיים בנפנוף המסורתי מהמרפסת בארמון בקינגהאם.

 

בניגוד לשנים הקודמות בהן המלכה אליזבת הייתה לוקחת חלק פעיל בתערוכה כשהיא יושבת באחת הכרכרות המלכותיות ומנופפת לציבור הנלהב, הפעם אליזבת עשתה את דרכה לארמון בקינגהאם ברכב כשליידי לואיז, המשמשת כיד ימינה, מלווה אותה.

 

בזמן שהעולם כולו מחכה לתמונות הראשונות של הנסיך הארי, מייגן מרקל וילדיהם ארצ'י וליליבת, שהגיעו בהרכב משפחתי מלא לבריטניה לטובת החגיגות, קייט מידלטון ושלושת ילדיה, הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי יחד עם הדוכסית קמילה הצטרפו למצעד כשהם מנופפים לציבור הנלהב.

 

רגע נוסף וחמוד במיוחד שנתפס במצלמה היה כשהנסיך לואי בן ה-4 נופף במרץ לאזרחים ואחותו הגדולה, הנסיכה שרלוט בת ה-7, תפסה לו את היד והורתה לו להפסיק לנופף. תראו מה זה, עברו הרבה מים מלכותיים בנהר מאז קיץ 2019, אז הוציאה שרלוט לשון לאזרחים הנרגשים שבאו לצפות בה.

 

 

במקביל, הנסיכים צ'רלס ו-וויליאם, יחד עם הנסיכה אן ליוו את השיירה כשהם לבושים בבגדים המסורתיים ורוכבים על הסוסים במסגרת התהלוכה המלכותית.

 

לא זיהינו אתכם. הנסיכים צ'רלס ו-וויליאם (צילום: Gettyimage)
לא זיהינו אתכם. הנסיכים צ'רלס ו-וויליאםצילום: Gettyimage

 

שומרת על הבעת פנים רצינית. הנסיכה אן (צילום: Gettyimage)
שומרת על הבעת פנים רצינית. הנסיכה אןצילום: Gettyimage

 

הנסיך אדוארד ואשתו סופי גם כן עשו את דרכם באחת מהכרכרות המלכותיות יחד עם שני ילדיהם, ליידי לואיז וג'יימס. דקות ספורות לאחר שהארבעה נראו בציבור ליידי לואיז קיבלה כותרת משלה ב"דיילי מייל" המדגישה כמה היא גדלה והפכה להיות ליידי יפהפיה.

 

פסו מקום בכרכרה. הנסיך אדוארד ואשתו סופי (צילום: Gettyimage)
פסו מקום בכרכרה. הנסיך אדוארד ואשתו סופיצילום: Gettyimage

איך גדלתם! ג'יימס וליידי לואיז (צילום: Gettyimage)
איך גדלתם! ג'יימס וליידי לואיזצילום: Gettyimage

 

וכמו בכל אירוע חשוב הייתה גם דרמה קטנה ולא מתכוננת כשארבעה אזרחים ניסו לחדור את האבטחה ושניים מפגינים נוספים נגד התהלוכה התיישבו באמצע הכביש וניסו לחסום את התזמורת. המשטרה גררה אותם מהדרך.

 

הכל פה חמוד! (צילום: רויטרס)
הכל פה חמוד!צילום: רויטרס

למה הפרצוף החמוץ? קייט מידלטון וקמילה (צילום: Gettyimage)
למה הפרצוף החמוץ? קייט מידלטון וקמילהצילום: Gettyimage

 

למרות הציפייה לראות את הנסיך הארי ומייגן מרקל על אחת הכרכרות יחד עם שני ילדיהם, הדוכסים מסאסקס פספסו את השיירה המלכותית והגיעו ישירות לארמון. בשעה 15:00 בדיוק (שעון ישראל) יצאו בני המלוכה למרפסת, כנהוג, ונופפו לאזרחים לשלום. ובדיוק כמו בפרסומים שהיו במהלך השבועות האחרונים - הדוכסים מסאסקס, ילדיהם והנסיך אנדרו לא הורשו להצטרף לשאר בני המשפחה. אגב, כדי להפוך את זה לקצת יותר צורם, מי שעמדה לשמאלה של המלכה אליזבת הייתה קייט מידלטון.

 

מייגן לא תשמח מזה (צילום: Gettyimage)
מייגן לא תשמח מזהצילום: Gettyimage

 

אחרי שנתיים - בני המלוכה חזרו למרפסת המלכותית (צילום: Gettyimage)
אחרי שנתיים - בני המלוכה חזרו למרפסת המלכותיתצילום: Gettyimage

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018