רכילות+

יעל אלקנה: "מאחלת לעצמי בקרוב משפחה, זה משהו שאני מאוד רוצה"

היא נמצאת בתעשייה רק שנים ספורות, אבל השחקנית המוכשרת הצליחה למצב את עצמה בפסגה, ועכשיו גם קוטפת את פירות ההצלחה. היא מככבת ברשימת 50 היפים והנכונים, משחקת בסדרות וסרטים ונושאת על כתפיה קמפיין מפואר. ועדיין, היא מצטנעת. "אני עדיין לא מצליחה להפנים את זה שאני שחקנית שזוכה להצלחה". צפו

בשיתוף הבורסה לתכשיטים

 

 

 

"חשבתי שאני לא מסוג הנשים שאוהבות יהלומים אבל בסופו של דבר כולנו אוהבות תכשיטים, זה חזק מהטבע", צוחקת יעל אלקנה כשאנו פוגשים אותה בזמן שהיא מנסה טבעות שונות בסניף של הבורסה לתכשיטים. רגע לפני שמכריזים על "50 היפים והנכונים" של Pplus לשנת 2022, אנחנו מוכנים לחשוף שהשחקנית המוכשרת הצליחה להתברג לרשימה האקסקלוסיבית, וכעת היא כאן, בקניון עיר ימים בנתניה, מצטיידת לקראת האירוע הגדול שיתקיים בשבוע הבא. בכל זאת, מדובר בפרזנטורית של המותג, אז את היהלומים היא לגמרי מביאה מהבית.

 

איך ההרגשה לראות את הפרצוף שלך מרוח על שלטי חוצות?

"מצחיק שאתה שואל, אף פעם לא שאלו אותי את זה. בהתחלה זה היה מוזר, נורא הובכתי מזה, אבל עם הזמן זה מעורר גאווה. אנשים מהעבר, משפחה שמצטלמים עם הפוסטר, יש בזה משהו שמאוד מחמם את הלב".

 

את יכולה להתחבר למילה דוגמנית?

"אני לא דוגמנית, זה לא המקצוע שלי. כשאני פרזנטורית אני מרגישה שאני משחקת איזושהי דמות, במיוחד בצילומים עצמם, אני יכולה להיות מאוד דרמטית או מאוד נוגה, אז כשחקנית זה מרגיש לי טבעי".

 

"בסוף, כולנו אוהבות תכשיטים". יעל אלקנה (צילום: ענת מוסברג)
"בסוף, כולנו אוהבות תכשיטים". יעל אלקנהצילום: ענת מוסברג

נכנסה לרשימת "היפים והנכונים". אלקנה (צילום: ענת מוסברג)
נכנסה לרשימת "היפים והנכונים". אלקנהצילום: ענת מוסברג

 

כאמור, אלקנה תככב השנה ברשימת "50 היפים והנכונים" של Pplus בזכות שנה פורייה במיוחד: היא גנבה את הפוקוס בעונה השלישית של "להיות איתה", נכנסה לדמותה של מיס יוניברס לשעבר בסרט "מלכה - סיפורה של לינור אברג'יל" והוכיחה שהיא גם יודעת לשיר ולזוז בהצגה "לעבור את הקיר" של בית ליסין. ועדיין, קשה לה להעיד על עצמה שהיא יפה ונכונה בפה מלא. "אני מרגישה יפה", היא אומרת במבוכה ומיד מוסיפה: "אבל אני מאמינה שיופי מגיע מבפנים. אני יכולה לראות בן אדם הכי יפה בעולם אבל זה קשור לאנרגיה שלו, למה שהוא משדר. חוסר מאמץ, אינטליגנציה, אלו הדברים היפים באמת. ונכונה? אני חושבת שמה שנכון זה מה שנכון עבורי".

 

יותר מזה ולמרות ההצלחה לה זכתה בשנים האחרונות, אלקנה עדיין מתקשה להאמין שהיא נמצאת בטופ. "בכל פעם שאני מקבלת תפקיד חדש, אני עדיין לא מאמינה ומזכירה לעצמי שאני שחקנית ושזו העבודה שלי. זה כנראה מה שאני אעשה כל חיי. ועדיין, כשאני מלוהקת לתפקיד או כשמישהו חושב שאני טובה, אני מתרגשת ברמה של הזעות בבית השחי", היא צוחקת. "אני עדיין לא מצליחה להפנים את זה שאני שחקנית שזוכה להצלחה".

 

יש אנשים בתעשייה שאת נרגשת לעבוד איתם?

"הסדרה עם שלישיית 'מה קשור' זה משהו שהייתי חייבת לעשות מהרגע ששמעתי עליה. גם נועה קולר, אני יכולה להסתכל עליה משחקת... אי אפשר להוריד ממנה את העיניים, היא מושלמת".

 

מה את חושבת על "התעשייה" היום? יש תחושה שכל שחקן צריך גם להיות כוכב רשת במקביל.

"אני לא בטוחה שאני מאמינה בזה. אני לא מאמינה במחויבות מוחלטת לרשתות החברתיות. אישית, אני כן אוהבת להיות שם ואני כן נוכחת - למרות שתמיד מעירים לי שאני לא מעלה מספיק. 'אין דבר כזה יום בלי סטורי' או 'למה לא העלית כבר חודש תמונה לפיד?'. אני מעלה כי אני נהנית מזה, אפשר לשמור על איזון".

 

שמענו על שחקנים מאוד מוכרים שמגיעים לאודישן ושואלים אותם כמה עוקבים יש להם.

"שמעתי על זה אבל זה לא בכל הסדרות, ובסוף מי שמתאים מלוהק. בין אם זה בגלל האינסטגרם או בגלל הכישרון".

 

בעלך תומר מכלוף הוא גם שחקן, איך זה עובד כשיש שני שחקנים באותו הבית?

"אני לא בטוחה שמישהו שהוא לא מהמקצוע היה יכול לחיות איתי. תומר מבין מה אני עוברת, את סדר היום שלי, אני יכולה לפעמים לצאת מהבית בחמש בבוקר ולחזור באחת עשרה בלילה אחרי הצגה, ואין אותי. זה מאוד אינטנסיבי והוא מבין את זה כי הוא בעצמו עובר את זה הרבה פעמים".

 

מה את מאחלת לעצמך הלאה?

"בקריירה אני מאחלת לעצמי להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ולגלות מחוזות חדשים, ובהיבט האישי, אני מאחלת לעצמי בקרוב משפחה", היא אומרת ומיד מבהירה: "זה על הפרק, זה מדובר, אבל אנחנו לא בעבודה", היא צוחקת. "זה משהו שאני מאוד רוצה".

 

איך נחמד לעשות שופינג ב"בורסה לתכשיטים" (צילום: ענת מוסברג)
איך נחמד לעשות שופינג ב"בורסה לתכשיטים"צילום: ענת מוסברג

יש מצב שאת משאילה לנו משהו לאירוע?  (צילום: ענת מוסברג)
יש מצב שאת משאילה לנו משהו לאירוע? צילום: ענת מוסברג

את האמת, לקחת את התמונה מהקמפיין הביתה? (צילום: ענת מוסברג)
את האמת, לקחת את התמונה מהקמפיין הביתה?צילום: ענת מוסברג

 

בשיתוף הבורסה לתכשיטים

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018