גם וויליאם וקייט יודעים: הנסיך לואי היה הכוכב האמיתי של חגיגות יובל הפלטינום

הדוכסים מקיימברידג' פרסמו רצף תמונות מהחגיגות ולא שכחו להתייחס לבנם הקטן, הנסיך לואי, שגנב את ההצגה לאורך כל האירוע. בזמן שרוב העולם התמוגג, היו גם כאלה שביקרו: "באיזה שלב אנחנו עוברים מ'וואו, איזה רגע מקסים' ל'וואו, אין לך שליטה על הילדים שלך', צייץ מעריץ מבולבל

הכוכב של הג'ובילי. הנסיך לואי והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimage)
הכוכב של הג'ובילי. הנסיך לואי והמלכה אליזבתצילום: Gettyimage

 

הנסיך וויליאם וקייט מידלטון פרסמו אתמול (ב') רצף תמונות בחשבון האינסטגרם שלהם והודו לאזרחים הנאמנים שהגיעו ולקחו חלק בחגיגות יובל הפלטינום לכבוד 70 שנות מלכותה של המלכה אליזבת. "איזה סוף שבוע נפלא של חגיגות. לראות אנשים ברחבי הארץ מתכנסים יחד עם המשפחה, חברים ואהובים, היה מיוחד ביותר".

 

כמו כן, לאחר שבנם הקטן, הנסיך לואי בן ה-4 שהיה הכוכב האמיתי של חגיגות הג'ובילי, הפך לוויראלי ברשתות החברתיות ובאתרי החדשות ברחבי העולם, הדוכסים הוסיפו התייחסות מתלוצצת, וכתבו: "תודה לכל מי שהפגין את תודתו למלכה ול-70 שנות המנהיגות מעוררות ההשראה שלה. כולנו נהנינו מאוד - במיוחד לואי".

 

 

עם פתיחת חגיגות יובל הפלטיניום ביום חמישי האחרון תשומת הלב הופנתה מיד לנסיך לואי, שזו הייתה הפעם הראשונה שהוא לקח חלק באירוע רשמי מסוג זה. זה התחיל באופן מלכותי יחסית, כשלואי ישב בין אחיו הגדולים, הנסיכים ג'ורג' ושרלוט, בכרכרה שהובילה אותם לארמון בקינגהאם ונופף לאזרחים לשלום. עם הגיעו לארמון התמקם הנסיך הקטן לצידה של המלכה אליזבת ויחד עם שאר המשפחה חיכה למטס המלכותי.

 

לואי, שקצת איבד את סבלנותו, פנה לסבתא רבתא שלו - הלא היא המלכה אליזבת, ולדבריו של מומחה לקריאת שפתיים שאלה אותה "האם החיצים האדומים מגיעים?" (צוות תצוגת האווירובטיקה של חיל האוויר המלכותי), והמלכה השיבה לו בחיוך שהיא "מקווה שכן". דקות ספורות לאחר מכן החיצים האדומים הגיעו ולואי הקטן צעק בהתרגשות "וואו, אלה החיצים האדומים".

 

זמן לשאלות. שרלוט, קייט, לואי והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimage)
זמן לשאלות. שרלוט, קייט, לואי והמלכה אליזבתצילום: Gettyimage

 

עד עכשיו נהנינו, אבל השיא האמיתי של הנסיך לואי הגיע ביום ראשון, אז הגיעו בני המלוכה להופעה חגיגית במסגרת חגיגות היובל הפלטיניום וישבו בתא המלכותי. לואי, שאיך נאמר זאת בעדינות - איבד את הסבלנות, התקשה לשבת ולנופף לציבור כמצופה ממנו ובמקום החל לטייל בתא, ועבר מהכיסא שלו לברכיו של אביו, משם לברכיו של סבו הנסיך צ'רלס וחזר לכיסאו שהיה צמוד לזה של אימו.

 

במהלך החגיגות המצלמות התמקדו בנסיך השובב שחווה התקף זעם חמוד-מרגיז והתחיל להציק לאימו הדוכסית - ממש כמו כל ילד רגיל. תחילה הוא קפץ על הכיסא, לאחר מכן הרים רגליים על המושב (מה שגרם לאחותו הגדולה להעיף לו אותן חזרה לרצפה) ואז כשקייט "העזה" להעיר לו ולבקש שיתנהג יפה, לואי החל לעשות לה פרצופים מעצבנים. כשאימו התקרבה אליו כדי ללחוש לה משהו הנסיך הקטן הניח את ידו על פיה וניסה להשתיק אותה.

 

דרך משעשעת מאוד להתחצף (צילום: Gettyimage)
דרך משעשעת מאוד להתחצףצילום: Gettyimage

 

חצוף או לא - אנחנו נמסנו (צילום: Gettyimage)
חצוף או לא - אנחנו נמסנוצילום: Gettyimage

אמא שלנו לא הייתה עוברת על זה בשתיקה (צילום: Gettyimage)
אמא שלנו לא הייתה עוברת על זה בשתיקהצילום: Gettyimage

 

מידלטון, שזו לא הפעם הראשונה שלה שהיא מתמודדת עם התנהגות לא צפויה של ילדיה, שמרה על תגובה מאופקת וניסתה להרגיע את לואי כשהחיוך האימהי לא יורד מפניה, ולמרות שמסביב לעולם התמוגגו מהתמונות של הנסיך השובב, היו גם כאלה שלא פספסו הזדמנות לבקר ולהעיר. "באיזה שלב אנחנו עוברים מ'וואו, איזה רגע מקסים' ל'וואו, אין לך שליטה על הילדים שלך'", צייץ עוקב מבולבל בטוויטר, והוא לא היה היחיד. "אני רק חושב שבפעם הבאה יהיה נכון יותר לקחת מומחה שייקבע עם איזה אירועים ילד בן ארבע יכול להתמודד ועם איזה אירועים הוא לא. ואולי היא גם צריכה קצת הבנה של איך להתנהג במצבים כאלה בפומבי. ושיהיה ברור, אני מבקר פה רק את ההורים".

 

והציוצים המבקרים המשיכו להגיע: "להורים יש חלון הזדמנויות קצר לבסס את הקשר בין הורה לילד, זאת אומרת שההורים צריכים להציב גבולות ולדבוק בהם", כתב מביו עניין אחד, ואחר הגדיל ושיבח את בחירתם של הדוכסים מסאסקס לשמור על פרטיות - "זו בדיוק הסיבה שהארי ומייגן לא רוצים לשים את ילדיהם בעין הציבורית. אתם יכולים לתאר לעצמכם מה הייתה התגובה אילו ארצ'י היה מתנהג כך? ילדים לא צריכים לעבור את זה".

 

ובכל זאת, למרות שיש בזה מן האמת וכנראה שאם היה זה בנם של הארי ומייגן התגובות בעולם (ובבריטניה בפרט) היו פחות מהללות ויותר מבקרות, הרוב המוחץ התמוגג מהנסיך הקטן, או כמו שבטוויטר כינו אותו - "המתנה שלא מפסיקה לתת".

 

אין חמידות כזו! (צילום: Gettyimage)
אין חמידות כזו!צילום: Gettyimage

שובב שובב אבל ילד של אמא (צילום: Gettyimage)
שובב שובב אבל ילד של אמאצילום: Gettyimage

רגע של נחת (צילום: Gettyimage)
רגע של נחתצילום: Gettyimage

אנחנו לא עומדים בזה! (צילום: Gettyimage)
אנחנו לא עומדים בזה!צילום: Gettyimage

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018