רכילות+

טהוניה רובל על האקסית של הגרוש: "קשה למחול. לא אהיה חברה שלה לעולם"

כמו כולם, היא ראתה את הסרטונים שדולב סאלם העלתה לסטורי על בן זוגה לשעבר, אבל מודה: "לא יצא לי הלב אליה". רובל השאירה את הפרק הזה מאחוריה, מציגה בן זוג חדש ומבהירה: "אני הולכת לחגוג את החיים שלי". צפו

 

בחודש דצמבר האחרון, כוכבת "האח הגדול" טהוניה רובל חשפה את הסיבה שהביאה לפירוק הנישואים שלה עם אבי בתה טליה, יניב בן משה, כשסיפרה שמערכת היחסים בין השניים כללה השפלות, אגרסיביות וקנאות מוגזמת. זמן קצר לאחר החשיפה, בת הזוג החדשה של בן משה, דולב סאלם, תקפה את טהוניה ברשתות החברתיות והכפישה את שמה. אלא שבחודש האחרון חל שינוי דרמטי - סאלם פרסמה באינסטגרם כי גם היא נפלה קורבן ליחסים אגרסיביים עם בן משה, סיפרה איך השחית את ביתה עם סכין ושלחה התנצלות לטהוניה על הדברים שאמרה בעבר.

 

אלא שמסתבר שרובל לא בהכרח סולחת ושוכחת. המגישה והדוגמנית, שעושה את כל המאמצים להשאיר  את הפרידה מאחוריה, המשיכה הלאה ואתמול (ג'), באירוע ההשקה של המותג הבינלאומי Crocs מבית Weshoes, היא חשפה את בן הזוג החדש, איתו היא ישנה כפיות בחודש האחרון. בר המזל הוא מאור שושן, יהלומן בן 32, גרוש ואב לבת. "קודם כל הוא נורא חתיך", אומרת טהוניה בצחוק ומוסיפה: "הוא גם צעיר ממני בשנתיים. תפסתי דג".

 

ואיך הולך עד כה?

"הולך מושלם, אני מקווה שכל המצלמות האלה לא יפתחו עליי עין".

 

אתם ביחד חודש, למה החלטת לחשוף אותו כל כך מוקדם?

"אני החלטתי שאני הולכת לחגוג את החיים שלי ולא מעניין אותי כלום, נגמר הסרט". 

 

המשיכה הלאה. טהוניה רובל ובן הזוג מאור (צילום: ענת מוסברג)
המשיכה הלאה. טהוניה רובל ובן הזוג מאורצילום: ענת מוסברג

 

בימים האחרונים נחשפנו לסיפור של יניב והאקסית דולב, מה דעתך?

"אני פחות מתעסקת בזה, אני מתעסקת בגידול הילדה שלי. אני מקווה בשביל דולב שהיא תפסיק להוציא את כל הסרטונים המכוערים האלה, ואני תמיד אומרת בוא לא נשכח שזה אבא של הבת שלי, והבת שלי מתישהו תגדל ויהיה לה אייפון והיא תגלול באינטרנט ותצטרך את זה, זה דבר שמאוד חשוב לי. חוץ מזה, שאם את באמת רוצה לעשות למען נשים וגברים - לא צריך כל שניה להעלות טיקטוק, להעלות אינסטגרם, פשוט לכי ותאבקי בזה ובאמת תעזרי לנשים במקום לעשות את הסצנות שאת עושה".

 

היא ניסתה לדבר איתך?

"כן, היא לא ניסתה להתקשר אליי, היא פחדה להתקשר אלי והרגישה לא נעים, אז היא שלחה הודעות מוקלטות, אבל לא עכשיו ברמה של אני אהיה חברה שלה."

 

היא התנצלה על דברים שהיא אמרה?

"לא, היא בעיקר התנצלה על כך שהיא לא האמינה לי ושהיא דיברה כמו שהיא דיברה, אבל היא לא באמת ישבה והתנצלה על הוצאת הדיבה ולשון הרע שהיא עשתה, אבל עוד פעם, הסליחה היא של אלוהים, לא שלנו, אני לא אהיה חברה שלה לעולם".

 

כשראית את הפרסומים שלה, מה הרגשת?

"כלום. היה לי נורא קשה להרגיש באותם רגעים. כואב על כל אישה שעוברת דברים כאלה, לא אומרת שלא, אבל להגיד לך שבאותו רגע יצא לי הלב אליה? לא, וסליחה שאני אמיתית. אישה שיכולה לפגוע באישה כמו שהיא פגעה בי, ודיברה כמו שהיא דיברה עליי בזמן שאני שפכתי את הלב שלי, ולא דיברתי עליו בכלל, רק דיברתי על יחסים שעברתי עם בן זוג ולא פירטתי את שמו ואת מעזה לקום ולגונן על אדם שאת אפילו לא מכירה ואת שופכת את דמי בפני כולם? קשה למחול על דברים כאלה".


כבר מאוהבים (צילום: ענת מוסברג)
כבר מאוהביםצילום: ענת מוסברג

יאללה, שיהיה בהצלחה! (צילום: ענת מוסברג)
יאללה, שיהיה בהצלחה!צילום: ענת מוסברג

 

צילמה וניסתה לעשות סלפי: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018