ריחו"ל

בעלה לשעבר של בריטני ספירס התפרץ לחתונתה

בעלה הראשון של ספירס, ג'ייסון אלכסנדר, הגיע למקום חתונתה ולמרות האבטחה במקום הצליח להיכנס פנימה עד שנעצר בידי המשטרה. הוא אמר למאבטח: "בריטני היא אשתי הראשונה, אשתי היחידה"

דרמה ביום החתונה. בריטני ספירס (צילום: GettyImages)
דרמה ביום החתונה. בריטני ספירסצילום: GettyImages

 

מה שהיה אמור להיות אחד הימים המאושרים בחייה של בריטני ספירס, יום חתונתה, הפך לאירוע דרמטי שכלל אורח לא רצוי מעברה שפרץ לביתה, שוטרים שהוזעקו למקום והרבה סיקור חדשותי.

 

אתר TMZ מדווח הלילה (בין חמישי לשישי) כי זמן קצר לפני חתונתה של הכוכבת פרץ למקום בעלה הראשון, ג'ייסון אלכסנדר, איתו התחתנה הכוכבת בלאס ווגאס בשנת 2004, והייתה נשואה לו במשך 55 שעות עד שהנישואים בוטלו.

 

55 שעות של נישואים. ספירס וג'ייסון אלכסנדר (צילום מסך)
55 שעות של נישואים. ספירס וג'ייסון אלכסנדרצילום מסך

 

אלכסנדר הגיע לביתה של ספירס, בו היה אמור להיערך הטקס, והחל לשדר את מעשיו בשידור ישיר באינסטגרם שלו. הוא ניגש לאחד המאבטחים ואמר לו: "בריטני ספירס הזמינה אותי, היא אשתי הראשונה, אשתי היחידה. אני בעלה הראשון. אני כאן כדי להתפרץ לחתונה". אלכסנדר המשיך ואמר למאבטח ההמום: "אין כאן אף אחד חוץ מסם, אז איפה לעזאזל המשפחה שלה?".

 

 

 

בזמן שהמאבטח ניסה למנוע ממנו את הכניסה שידור האינסטגרם פסק, אך אלכסנדר הצליח להיכנס בכל זאת למקום, אז גם החל לשדר שוב לעוקביו בזמן שעבר בין החדרים בבית, קרא לבריטני ואף הגיע לאוהל החתונה עצמו, שעדיין היה ריק מאורחים. לאחר זמן מה המשטרה הגיעה ועצרה אותו.

 

עורך דינה של ספירס, מת'יו רוזנגרט, מסר לאתר Page Six: "ג'ייסון אלכסנדר נאזק, נאסר ונלקח לבית המעצר. אני מודה לשוטרי תחנת השריף המחוזי על תגובתם המהירה ועבודתם הטובה. נפעל על מנת לוודא שמר אלכסנדר ייענש במלוא החומרה".

 

לאלכסנדר יש היסטוריה מטרידה של מעקב אחרי אנשים ואחרי בני משפחת ספירס בפרט - בחודש ינואר האחרון התלוננו כמה מקרובי משפחתה של הכוכבת, ביניהם אמה לין ספירס, על כך שהוא מסתובב באזור, ניגש לבתיהם ללא הזמנה ומצלם אותם מבחוץ. "ההתנהגות שלו מאוד לא הולמת ומוזרה לחלוטין", אמר אחד ממקורביה של הכוכבת. "גרוע מספיק שהמשפחה צריכה להתמודד עם מעריצים שמתקרבים יותר מדי, אבל היא מצפה ליותר התחשבות מג'ייסון, שטוען שהוא עדיין אוהב ומעריך את בריטני".

 

בסוף השנה שעברה אלכסנדר נעצר באשמת הטרדה והפרת צו הרחקה של אישה שהתלוננה נגדו. הוא הודה באשמה ונגזרה עליו תקופת מאסר של קרוב לשנה. זו הייתה הפעם השלישית בה אלכסנדר נעצר בשנה אחת – קדמו לכך מעצר על נהיגה תחת השפעת אלכוהול בינואר 2021 ומעצר בגין הפרת חוקי אבטחה בשדה תעופה באוגוסט האחרון.

 

 

נכון לכתיבת שורות אלו לא ברור האם בריטני הייתה באזור בזמן ההתרחשויות, אך מקורביה סיפרו כי החתונה תתקיים כמתוכנן. לפי הדיווחים, האירוע תוכנן להיות מצומצם ובנוכחות כשישים אורחים בלבד, ביניהם מדונה, פריס הילטון, סלינה גומז וגווינת' פלטרו, כך סיפר אתר People. כצפוי, רוב בני משפחתה הקרובה של ספירס לא הוזמנו מלבד אחיה הגדול בריאן.

 

גם שני בניה של ספירס, שון (16) וג'יידן (15), לא היו במקום ועורך דינו של אביהם, בעלה השני של ספירס קווין פדרליין, מסר לאתר Entertaiment Tonight: "למרות שהם לא יהיו נוכחים, קווין והבנים שמחים עבור בריטני ומאחלים לה ולסם כל טוב. הם נרגשים מכך שזו תהיה התפתחות חיובית עבורה בחיים שלאחר המשמורת. קווין והבנים רוצים שהיא תהיה מאושרת, הם מרגישים שזה היום המיוחד של בריטני וסם ולא רוצים לקחת ממנו דבר".

 

מתי כבר יהיה לה רגע של שקט? בריטני ספירס וסם אסגרי (צילום: Gettyimage)
מתי כבר יהיה לה רגע של שקט? בריטני ספירס וסם אסגריצילום: Gettyimage

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018