ריחו"ל

בגידות, ריבים, גירושים מלוכלכים ואפילו כלא יפני: השערוריות של פול מקרטני

כמו כל כוכב רוק שמכבד את עצמו, גם פול מקרטני ידע לא מעט סקנדלים בחייו, בעיקר הודות לחיבתו לסמים ולנשים. וזה עוד לפני שדיברנו על אחד הריבים המפורסמים ביותר בתולדות עולם הבידור

חוגג 80. פול מקרטני  (צילום: AP)
חוגג 80. פול מקרטני צילום: AP

 

פול מקרטני הוא אחד מכוכבי הרוק הגדולים והוותיקים אשר מתהלכים בינינו כיום, וכיאה לאחד כזה – בשמונים שנות חייו הוא ידע את מנת חלקו בריבים מתוקשרים, היה מעורב בסקנדל או שניים וסיפק הרבה חומרים צהבהבים למדורי הרכילות.

 

מסתדר עם קצת עזרה מ"חבריי"

 

על פניו – הייתה לחברי להקת הביטלס סיבה די לגיטימית לרצות להשתמש בסמים. לאו דווקא עבור ההנאה, למרות שסביר להניח שהיא שיחקה חלק די חשוב בעניין. אבל יותר מכל – הם היו צריכים להישאר ערניים. ככל שהצלחתם התגברה והדרישה להופעותיהם גדלה, לוח הזמנים של הלהקה הפך להיות צפוף יותר ויותר, וקשה לשלהב רבבות מעריצים עם ציפיות בשמיים כשהעייפות גוברת והאנרגיות ברצפה.

 

קפאין פשוט לא סיפק את המטרה, לכן פנו חברי הלהקה לחומרים אסורים יותר שכן עשו זאת. הביטלס לא היו המוזיקאים הראשונים ובטח לא האחרונים להשתמש בחומרים אסורים – בוב דילן למשל היה זה שנתן להם את המריחואנה הראשונה שלהם. "זה פתח את עיניי", מקרטני סיפר על חיבתו לעישון. "זה הפך אותי לאדם טוב יותר, כן יותר וסובלני יותר לסובבים אותי". יחד עם זאת בסמים קשים יותר, כמו הרואין לדוגמה, הוא הציב גבול אדום.


נעזרו בממריצים כדי לשמור על אנרגיות. חברי הביטלס (צילום: GettyImages)
נעזרו בממריצים כדי לשמור על אנרגיות. חברי הביטלסצילום: GettyImages

 

מקרטני מעולם לא הסתיר את העובדה שהוא משתמש בסמים, דיבר על ההתנסויות שלו בפתיחות, ופעל למען לגליזציה של הקנאביס בסוף שנות השישים.

 

לצערו, חיבתו לסמים סיבכה אותו פעם אחר פעם עם החוק ומכיוון שהביטלס היו הצלחה גלובלית, כך גם מקרטני הסתבך לא פעם עם משטרות זרות: בשוודיה הוא נקנס על אחזקת קנאביס ונאלץ לשלם קנס כספי גדול. בסקוטלנד מצאה המשטרה בחוותו גידולים של הצמח וכשהגיע ללוס אנג'לס נתפס כשמצאו מריחואנה בין חפציו.

 

אבל המקרה הקיצוני וכנראה המלחיץ ביותר עבורו אירע ב-1980 ביפן, כשכבר היה על תקן זמר סולו. אף אחת מ-11 ההופעות שתוכננו לו ברחבי המדינה לא יצאה לפועל, מכיוון שמקרטני לא הספיק אפילו לעזוב את שדה התעופה לפני שנעצר, כשבמזוודתו נמצאה שקית עם רבע ק"ג של מריחואנה.

 

החוקים הנוקשים של היפנים ומדיניות אפס הסובלנות שלהם לגבי שימוש בסמים היו עלולים לשלוח את מקרטני לכלא לשבע שנים במידה והיה נמצא אשם, ובתחילה היה נראה שאפילו כוכב במעמדו לא מרשים את השלטונות המקומיים יותר מדי. מקרטני בילה 11 ימים במעצר לפני שלמזלו - התברר שלסטטוס הסלב שלו בכל זאת יש משקל. בעוד שעם אחרים כנראה היו ממצים את מלוא הדין, במקרה של מקרטני הסתפקו בלגרש אותו מהמדינה. שנים לאחר מכן הוא הסביר בריאיון: "עמדנו לטוס ליפן וידעתי שלא אוכל להשיג שם משהו לעשן. החומר הזה היה טוב מדי כדי להוריד באסלה, אז החלטתי לקחת אותו איתי". המעריצים היפנים המאוכזבים חזו בו בסופו של דבר בלייב – עשר שנים לאחר מכן הוא שב ליפן לשש הופעות בטוקיו, הפעם ללא תקלות, ותרם את הרווחים מההופעות האלו לארגוני צדקה. מאז הוא הופיע שם עוד כמה פעמים.

 

המקרה הלא נעים ההוא לא לימד אותו לקח אגב, ב-1984 הוא נעצר שוב - הפעם בברבאדוס. מקרטני בהחלט אהב את הקנאביס שלו, ואשתו השנייה הת'ר מילס סיפרה לאחר שהתגרשו שהוא נהג לצרוך אותו באותה כמות שבה אנשים אחרים שותים תה.

סמים ואלכוהול במקום כוס תה חם (צילום: AP)
סמים ואלכוהול במקום כוס תה חםצילום: AP

 

גם הרבה אלכוהול היה בסיפור – במיוחד בשנים שאחרי הפירוק של ביטלס, תקופה שבה מקרטני לא ממש מצא את עצמו. "היה קשה לדעת מה לעשות אחרי הביטלס. איך ממשיכים?" אמר בריאיון לרדיו של תחנת BBC ב-2016. "הייתי בדיכאון, נפרדתי מהחברים הוותיקים שלי. אז פניתי לאלכוהול".

 

מקרטני עבר לתקופה מסוימת לסקוטלנד – מקום חדש אולי ישנה את מזלו, וגם כדי שיוכל להטביע את יגונו בשתייה ללא הפרעה. הייתה זו אשתו לינדה שסייעה לו לצאת מהמרה השחורה שבה שקע, ויחד איתה הוא יצר את להקת Wings שפעלה במשך כעשור החל משנת 1971. "היינו נוראיים. לא היינו להקה טובה. אנשים אמרו שלינדה לא יודעת לנגן על הקלידים, מה שהיה נכון. אבל גם ג'ון (לנון; ע"ד) לא ידע לנגן על גיטרה כשרק התחלנו". למרות ההתחלה המקרטעת, הלהקה פעלה במשך כעשור ואלבומיהם זכו להצלחה גדולה יחסית ואף למספר פרסי גראמי.

 

עם המריחואנה הוא גם הפסיק בסופו של דבר, אבל רק בשנים האחרונות. אולי בגלל הגיל ואולי בגלל שלהיות סבא מסטול זה פחות חינני, הוא חתך את הקנאביס מחייו כי רצה לשמש דוגמה טובה לילדיו ולנכדיו: "זה עניין של הורים", סיפר. "כשהם היו קטנים פשוט ניסיתי שלא לעשות את זה מולם. עכשיו במקום לעשן אני שותה כוס של יין אדום או מרגריטה. לא עישנתי כבר הרבה מאוד זמן".

עזרה לו לצאת מהמשבר. מקרטני ואשתו הראשונה, לינדה מקרטני (צילום: GettyImages)
עזרה לו לצאת מהמשבר. מקרטני ואשתו הראשונה, לינדה מקרטניצילום: GettyImages

 

בואו ביחד?

 

כשמדברים על שנות השישים, כמה מהאסוציאציות הראשונות שעולות מיד לראש הן סמים ופתיחות מינית. את עניין הסמים בתוך הלהקה הזכרנו, וכן, גם הרבה סקס היה שם. בדרך כלל לחוד, אבל לפעמים גם ביחד. בערך.

 

ג'ורג' הריסון למשל סיפר שכשהיה בן 17, איבד את בתוליו עם מעריצה לעיניהם של חברי הלהקה כשחלקו חדר במלון בהמבורג: "כשסיימנו, הם מחאו כפיים והריעו לנו. לפחות הם שמרו על שקט בזמן שעשיתי את זה". מקרטני מאשר: "אני חושב שזה נכון. הייתה לנו מיטה אחת וכמה מזרנים, אז אם מישהו מהבנים היה חוזר עם בחורה, הוא פשוט היה נכנס איתה למיטה ומתכסה בשמיכה. לא היו רואים כמעט כלום חוץ מכמה תנועות".

אין כמו קהל תומך ומעודד. מקרטני וג'ורג' הריסון (צילום: GettyImages)
אין כמו קהל תומך ומעודד. מקרטני וג'ורג' הריסוןצילום: GettyImages

 

עוד סיפר מקרטני שעם כל הכבוד לקרבה בין הארבעה והעובדה שהיו ביחד כמעט ללא הפסקה, הם מעולם לא עשו אורגיות, "אבל כן היו לנו שלישיות עם מעריצות". הוא העיד על עצמו שסקס קבוצתי מעולם לא קרץ לו במיוחד, אבל דווקא לנון היה יותר פתוח לעניין: "אני זוכר שהוא הלך עם מישהי לבית שלה, ובזמן שהם עשו סקס הוא גילה שבעלה של האישה צופה בהם. אז אני חושב שייתכן וג'ון חווה קצת יותר ממני. אני פשוט לא אהבתי דברים כאלה, אם לומר את האמת. אשתו של מישהו אחר? ממש לא הייתי רוצה שהבעל יידע. אז הסיפורים שלי לא כל כך מטורפים אבל הם היו מאוד מהנים, והיו הרבה כאלה אז זה הספיק לי".

 

אז סקס ביחד לא, אבל אוננות משותפת? ובכן, כן. מקרטני סיפר למגזין GQ שהוא, לנון וכמה חברים אחרים מצאו את עצמם במעגל אוננות משותף. "היינו כמה אנשים בבית של ג'ון, ובמקום להשתכר ולחגוג ישבנו בכיסאות, היה חושך, מישהו התחיל לאונן ואז כולנו עשינו את זה גם".

 

מקרטני סיפר שתוך כדי מעשה, הקבוצה צעקה שמות של כוכבות כמו בריז'יט בארדו, לעומתו של לנון שניסה לחבל בהנאה של האחרים וצעק שמות של מנהיגים קצת פחות אטרקטיביים, לפחות בעיניהם, כמו ווינסטון צ'רצ'יל. "זה לא היה עניין גדול, עשינו את זה אולי פעם או פעמיים", נזכר מקרטני. "לא חשבנו על זה יותר מדי, אבל זה היה די נועז אם חושבים על זה. יש כל כך הרבה דברים שעשית בתור ילד, שאתה נזכר בהם ושואל 'באמת עשינו את זה?'. אבל זה היה כיף טוב ולא מזיק. לא פגענו באף אחד, אפילו לא בבריז'יט בארדו".

מפנטזים על בארדו ועל צ'ר'ציל (צילום: AP)
מפנטזים על בארדו ועל צ'ר'צילצילום: AP

 

הנה בא הלנון

 

מקרטני ולנון הם אחד הצמדים המפורסמים בהיסטוריה המודרנית, בטח זו המוזיקלית. שיתוף הפעולה ביניהם היה מה שנקרא, וסליחה על הקלישאה: "ברק בבקבוק", ובדיוק כמו אחד כזה, מערכת היחסים שלהם הייתה מסעירה, מרגשת ובלתי צפויה.

 

כמו שקורה לא פעם, הצלחה קבוצתית גורמת למתחים וחילוקי דעות בין חבריה, ולא תמיד יש מהם דרך חזרה. כך קרה גם במקרה של השניים שעם השנים מצאו את עצמם מתרחקים ולא רואים עין בעין לגבי נושאים מהותיים. גם הזוגיות של לנון עם יוקו אונו לא תרמה לאידיליה. בסופו של דבר הכריזו חברי הלהקה על פירוק, והפרידה לא הייתה ברוח טובה.

החברות התפרקה. מקרטני וג'ון לנון (צילום: GettyImages)
החברות התפרקה. מקרטני וג'ון לנוןצילום: GettyImages

 

לנון הסתכסך לא רק עם מקרטני אלא גם עם אשתו הטרייה לינדה, ובמכתב חריף ששלחו לנון ואונו בשנת 1971 לבני הזוג מקרטני (מכתב אשר נמכר ב-2016 במכירה פומבית תמורת 30 אלף דולר), כתב לנון: "אני מקווה שאתם מבינים כמה חרא אתם ושאר חבריי 'הנחמדים והלא אנוכיים' הפלתם על יוקו ועליי מאז שהפכנו לזוג... ניסינו להתעלות על כך וסלחנו לכם, אז זה המעט שאתם יכולים לעשות גם עבורנו, אנשים אצילים שכמוכם. לינדה, אם לא אכפת לך מה אני אומר – תשתקי! תני לפול לכתוב".

 

עוד כתב לנון: "אני לא מתבייש בביטלס, אלא בחלק מדברים שעשינו כדי להפוך את הלהקה לגדולה כל כך. אתה באמת חושב שהאומנות של ימינו התרחשה בגלל הביטלס? אני לא מאמין שאתה עד כדי כך משוגע פול. כשתפסיק להאמין בכך אולי תתעורר. האם לא אמרנו תמיד שאנחנו חלק מהתנועה, לא כולה? כמובן ששינינו את העולם, אבל תנסה ללכת עם זה עד הסוף, תקום מהדיסק המוזהב שלך ותעוף!".

 

לקראת סיום המכתב לנון פונה אל לינדה וכותב לה: "אני לא נוטר טינה לבעלך, אני מרחם עליו. אני יודע שהביטלס הם 'אנשים די נחמדים', אני אחד מהם, הם גם חלאות ענקיות כמו כל אחד, אז תרדי מהעץ הגבוה שלך".

 

"ודבר אחרון, לגבי זה שלא סיפרתי לאף אחד שעזבתי את הביטלס – פול היה זה ששכנע אותי שעדיף לא להגיד כלום כי זה עלול לפגוע בלהקה, זוכרת? אז תכניסי את זה לראש הקטנוני והמעוות שלך גברת מקרטני, הדפוקים ביקשו ממני לשתוק לגבי זה. שאלוהים יעזור לך פול, נתראה בעוד שנתיים, אני בטוח שתתגבר על זה עד אז". את המכתב הם סיימו ברוח מפויסת, או שמא בניחוח פאסיבי-אגרסיבי: "למרות הכול, שנינו שולחים את אהבתנו".

למרות כל הטינופת, שולחים את אהבתנו. מקרטני, לנון ויוקו אונו (צילום: GettyImages)
למרות כל הטינופת, שולחים את אהבתנו. מקרטני, לנון ויוקו אונוצילום: GettyImages

 

המשקעים ביניהם הובילו לנתק של כמה שנים אבל הפיוס הגיע בסופו של דבר, כשנפגשו לנגן ביחד בשנת 1974: "היו 50 אנשים שניגנו, אבל כולם הסתכלו רק עליי ועל פול", סיפר לנון בריאיון.

 

מקרטני הסביר את הקשר המיוחד שלהם: "היינו ילדים וגדלנו ביחד, באותה סביבה ותחת אותן השפעות... היינו על אותה מדרגה במדרגות הנעות לאורך כל הדרך. וזה משהו שאי אפשר להחליף, את התקופה ההיא, החברות והקשר בינינו".

 

השניים חזרו כאמור להיות בקשר, גם אם לא קרוב כמו בעבר: "התקשרתי אליו מדי פעם, דיברנו בעיקר על הילדים ועל אפיית לחמים", סיפר מקרטני. בריאיון אחר הוא נזכר באחת הפגישות שלהם, זמן קצר לפני מותו של לנון: "הוא חיבק אותי. זה היה נהדר כי הוא לא עשה את זה בדרך כלל. הוא אמר 'זה טוב לגעת'. לא שכחתי את זה, 'זה טוב לגעת'".

 

ב-2019 סיפר מקרטני שהוא עדיין חולם לפעמים על לנון: "העניין הוא שכשיש לך מערכת יחסים כזו ארוכה, והיא הייתה כל כך עמוקה... אני אוהב שאנשים מבקרים אותך בחלומות, אז יש לי הרבה חלומות מטורפים על הלהקה, הרבה חלומות על ג'ון. הם תמיד טובים".

"יש לי הרבה חלומות על ג'ון". מקרטני ויוקו אונו (צילום: GettyImages)
"יש לי הרבה חלומות על ג'ון". מקרטני ויוקו אונוצילום: GettyImages

 

"המוזרים האלה צדקו כשאמרו שאתה מת"

 

כמעט כל כוכב שמכבד את עצמו נאלץ להתמודד בשלב כזה או אחר עם שמועות כוזבות על מותו. בדרך כלל העניין מסתיים בצפירת הרגעה מטעם הכוכב שמבשר למעריציו המודאגים שהוא חי ונושם - אבל במקרים מסוימים גם זה לא עוזר, ויעיד על כך מקרטני.

 

באמצע שנות השישים צצה שמועה שסיפרה שהכוכב נהרג בתאונת דרכים, ומכיוון שחברי הביטלס רצו להמשיך בפעילותם וחששו שההצלחה תיפגע – הם מצאו כפיל שתפס את מקומו של חברם המנוח.

 

אותו כפיל, וויליאם קמפבל שמו, עבר לפי השמועות מספר ניתוחים פלסטיים אך צלקת שנותרה מעל שפתו העליונה הבדילה בינו ובין מקרטני האמיתי. לפי התאוריה הזו, קמפבל היה מוזיקאי מחונן שאף התעלה ביכולותיו על מקרטני . בנוסף, ג'יין אשר, שהייתה ארוסתו דאז של מקרטני המנוח לכאורה, שיתפה פעולה עם התחבולה והסכימה להיות בזוגיות עם המחליף שלו לשנתיים נוספות.

 

חובבי התאוריה מצאו הוכחות להשערתם ברמזים שהופיעו לכאורה על עטיפות אלבומי הביטלס או בשורות מתוך שיריהם. היו כאלו התעקשו שאם משמיעים שירים מסוימים של הלהקה לאחור, ניתן לשמוע מסרים כמו "פול מת" ו"אני קברתי את פול".

 

כמובן שחברי הלהקה הכחישו את העניין ולאורך השנים אף התבדחו ולעגו לכך: בשירו של לנון מ-1971, How Do You Sleep בו העביר ביקורת על חברו לשעבר, הוא שר: "המוזרים האלה צדקו כשאמרו שאתה מת". מקרטני עצמו קרא לאלבום ההופעה החיה שלו מ-1993 Paul is Live, שיכול להתפרש גם כ"בהופעה חיה" וגם כ"פול חי".

 

הוא חי! הוא חי! (צילום: GettyImages)
הוא חי! הוא חי!צילום: GettyImages

 

"אהבה כמו שלנו לא תמות לעולם"

 

בת הזוג הרצינית הראשונה של מקרטני הייתה דורותי רון, אותה הכיר כששניהם היו בני 17 ב-1959. מערכת היחסים שלהם הייתה די רעילה – רון סיפרה שלמקרטני היו דעות ברורות לגבי הדרך שבה היא צריכה להיראות ולהתנהל: הוא קנה לה בגדים, אמר לה איך להתאפר ובחר את הסגנונות בהם הסתפרה וצבעה את שיערה, בניסיון להפוך אותה לבבואה של הכוכבת האהודה עליו, בריז'יט בארדו.

 

רון סיפרה שמקרטני גם מנע ממנה לראות את חבריה שלא חיבב ואסר עליה לעשן (למרות שעישן בעצמו). עם זאת, הוא לא שמר לה אמונים והודה שנהג לבגוד בה, לרוב עם חשפניות "שידעו הרבה יותר על סקס מאשר הבחורות של ליברפול".

 

בשנת 1960 רון נכנסה להיריון והשניים עמדו להתחתן, אך היא עברה הפלה טבעית. הם נשארו ביחד במשך שנתיים נוספות עד שפול החליט שאינו מעוניין בקשר רציני ונפרד ממנה.

 

לקח את ההערצה לבריג'יט בארדו צעד אחד רחוק מדי (צילום: GettyImages)
לקח את ההערצה לבריג'יט בארדו צעד אחד רחוק מדיצילום: GettyImages

 

לאחר מכן יצא הכוכב הצעיר עם שרשרת של נשים, ביניהן גם אחת מחברותיו לשעבר של לנון, וב-1963 פגש את מי שתהפוך לארוסתו הבאה, השחקנית הבריטית ג'יין אשר. מקרטני עבר להתגורר עם משפחתה ושהה בביתם במשך שלוש שנים. הם היו ביחד במשך כחמש שנים, ונפרדו אחרי שאשר תפסה אותו במיטה עם אישה אחרת. לזכותו אולי אפשר להגיד שהמיטה הייתה בביתו החדש, לא בזה שבו התגוררה משפחתה של אשר. חצי נחמה.

נתנה לו קורת גג, הוא השיב לה בבגידה עם אישה אחרת. מקרטני וג'יין אשר (צילום: GettyImages)
נתנה לו קורת גג, הוא השיב לה בבגידה עם אישה אחרת. מקרטני וג'יין אשרצילום: GettyImages

 

מקרטני לא נח בין בנות זוגו – עוד לפני הפרידה מאשר הוא הכיר את לינדה איסטמן והשניים התחתנו חודשים ספורים לאחר מכן. הוא אימץ את בתה הת'ר מנישואיה הראשונים והם הביאו לעולם שלושה ילדים משותפים. הם היו נשואים 39 שנים, עד למותה ב-1998 כתוצאה מסרטן השד. לאחר מותה נפוצו שמועות אשר סיפרו שהיא התאבדה בסיועו של מקרטני, אך השמועות התבררו כחסרות בסיס.


סיפור עם סוף טראגי. פול ולינדה מקרטני עם בתה הת'ר (צילום: GettyImages)
סיפור עם סוף טראגי. פול ולינדה מקרטני עם בתה הת'רצילום: GettyImages

פול ולינדה מקרטני (צילום: GettyImages)
פול ולינדה מקרטניצילום: GettyImages

 

פרק ב' של מקרטני היה פחות טראגי אבל הרבה יותר סוער ועם סוף חמוץ. בשנת 2002, כשהיה בת 60, הוא התחתן עם הת'ר מילס בת ה-34, דוגמנית לשעבר אשר רגלה נקטעה לאחר שהייתה מעורבת בתאונת דרכים. בתם ביאטריס נולדה כשנה לאחר מכן ונישואיהם החזיקו מעמד במשך ארבע שנים, עד שנפרדו בשנת 2006.

 

מילס הוציאה את כל הלכלוך החוצה: היא סיפרה שמקרטני נהג להתעלל בה, ובין היתר דקר אותה עם זכוכית שבורה, היכה אותה ודחף אותה לתוך אמבטיה בזמן שהייתה בהיריון. עוד סיפרה שנהג להשתכר ולהתמסטל בלי סוף באופן תדיר. גם בתו, מעצבת האופנה המצליחה סטלה מקרטני, הייתה על הכוונת של מילס, שטענה שמקרטני חתרה תחתיה ופגעה בנישואיהם: "היא הייתה כל כך קנאית. לא היה אכפת לה אם אביה מאושר. היא עשתה מעשים מרושעים".

 

בניסיון להוציא מפול כמה שיותר כסף בהסכם הגירושים, מילס שכרה רואי חשבון אשר בדקו את שווי ההון והרכוש שלו ודרשה שישלם לה 150 מיליון פאונד. הוא הציע לה בתגובה סכום נמוך בהרבה, של 15.8 מיליון בלבד.


גם להתגרש צריך לדעת. מקרטני והת'ר מילס (צילום: GettyImages)
גם להתגרש צריך לדעת. מקרטני והת'ר מילסצילום: GettyImages

 

בסופו של דבר בית המשפט נטה לצד של הכוכב והחליט שעליו לשלם לה פיצויים בסך 24.3 מיליון פאונד, אשר בהם נכלל חלק מרכושם המשותף, בנוסף לדמי מזונות שנתיים בסך 35 אלף פאונד ותשלומים עבור לימודיה של בתם.

 

השופט אף הבהיר שלא ממש האמין לסיפורים של מילס: "עדותו של הבעל לדעתי הייתה מאוזנת יותר. הוא הביע את עצמו באופן שליו, גם אם לעיתים בכעס מובן. הוא היה עקבי, מדויק וישר. לצערי, לא אוכל להגיד את אותו הדבר על עדותה של אשתו. לאחר שצפיתי בה והאזנתי לה, לאחר שבחנתי את המסמכים שהוצגו לי ולאחר שנתתי לה ליהנות מחמת הספק לאור הלחצים בהם הייתה נתונה, הגעתי למסקנה שרוב עדויותיה לא רק שלא היו עקביות ומדויקות אלא גם לא כנות. לא התרשמתי ממנה לטובה". השופט הוסיף שמילס שיקרה כשסיפרה שתרמה הרבה מכספה לאירגוני צדקה וכי היא נצלנית ו"האויבת הכי גדולה של עצמה".

 

מילס יצאה מהגירושים בתור המפסידה הגדולה, הן בגלל פסק הדין וגם בכל הנוגע לדעת הקהל. היא הושמצה בתקשורת, זכתה לקיתונות של קלס ולעג, קיבלה איומים על חייה והותקפה על ידי צלמי פפראצי. בשנת 2008, סקר שערך מגזין Marketing מצא שהיא אחת מהנשים המפורסמות הכי שנואות בבריטניה, לצד כוכבות כמו ויקטוריה בקהאם ואיימי ווינהאוס.

בית המשפט והקהל הבריטי היו בצד של מקרטני (צילום: GettyImages)
בית המשפט והקהל הבריטי היו בצד של מקרטניצילום: GettyImages

 

בעוד שחייה של מילס התפרקו, מקרטני יצא מהגירושים ללא פגע ובשנת 2007 החל לצאת עם מי שתהפוך כמה שנים מאוחר יותר לאשתו השלישית, ננסי שבל. את שבל, הצעירה ממנו ב-18 שנה, הוא הכיר עשרים שנה קודם לכן, כשהתגוררו בשכנות. הם התחתנו בשנת 2011 בחתונה צנועה עם 30 אורחים בלבד, אחת מהן הייתה קרובת משפחתה, העיתונאית המפורסמת ברברה וולטרס. וולטרס סיפרה על שבל: "היא לא אוהבת שנישואיה לחבר של להקת הביטלס מקבלים כל כך הרבה תשומת לב. היא לא אוהבת את אור הזרקורים". שבל אישרה זאת באחד מהראיונות הבודדים שנתנה ועקצה את גרושתו של בעלה: "זה פשוט לא מעניין, בניגוד לנישואים הקודמים של פול שהיו מאוד מעניינים".

 

מקרטני מצידו סיפר על שבל: "היא הרוק אנד רול שלי, צד א' לצד ב' שלי, היא הבית והפזמון שלי".


אובלה די אובלה דה, החיים ממשיכים. מקרטני וננסי שובל (צילום: GettyImages)
אובלה די אובלה דה, החיים ממשיכים. מקרטני וננסי שובלצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018