ריחו"ל

בגיל 75: דני גלובר התגרש מאשתו ויוצא עם מישהי חדשה

גירושים בגיל הזהב: השחקן הוותיק נצפה מבלה בים עם אישה שאיננה אשתו איליין, לה היה נשוי ב-13 השנים האחרונות. דוברו מסר לאתר DailyMail: "הם כבר לא נשואים"

בזוגיות חדשה. דני גלובר (צילום: GettyImages)
בזוגיות חדשה. דני גלוברצילום: GettyImages

 

אהבה יכולה להסתיים ולהתחיל בכל הגילים, והשחקן דני גלובר הוא ההוכחה לכך. הכוכב הוותיק הפתיע את תושבי האי סרידיניה שבאיטליה, כשנצפה מבלה שם במהלך השבוע האחרון עם מישהי שאיננה אשתו.

 

לאחר בירור עם נציגיו של השחקן, בישר אתר DailyMail שאכן יש לו סטטוס זוגי חדש אשר נשמר בסוד עד כה. לא רק שגלובר ואשתו התגרשו, כבר יש לו בת זוג חדשה: סוכנת נדל"ן בשם רג'ינה מוריי.

 

השניים הגיעו ביחד לפסטיבל Filming Italy 2022 שנערך בסוף השבוע האחרון, וכמה ימים לאחר מכן תועדו על ידי צלמי הפפראצי כשהם מבלים בחוף הים, שם השתובבו, התחבקו והצטלמו ביחד.

 

 

גלובר ואשתו לשעבר איליין קבלרו, מורה ברזילאית הצעירה ממנו ב-20 שנים, התחתנו בשנת 2009 לאחר 6 שנות זוגיות. נכון לעכשיו, לא ברור בדיוק מתי בדיוק הם נפרדו והתגרשו - הפעם האחרונה שבה הם צולמו ביחד הייתה לפני כשלוש שנים. יחד עם זאת, נראה שגלובר ומוריי מכירים אחד את השנייה לפחות שנה, מכיוון שביום הולדתו אשר חל בחודש יולי האחרון היא בירכה אותו בפוסט מיוחד.

 

קבלרו הייתה אשתו השנייה של גלובר - קדמה לה אסקה בומני, לה היו נשוי השחקן במשך 25 שנים עד לגירושיהם בשנת 2000. יש להם ילדה אחת משותפת.

לא ברור מתי התגרשו. דני גלובר ואשתו לשעבר איליין (צילום: GettyImages)
לא ברור מתי התגרשו. דני גלובר ואשתו לשעבר אילייןצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018