ריחו"ל

קומדיה רומנטית: מרטין לורנס מתכוון לגרום לאדי מרפי לשלם

הקומיקאי התארח אצל ג'ימי קימל והתלוצץ על כך שהוא מתכוון לחמוק מהמסורת בה נהוג שאב הכלה משלם על החתונה. מה הוא מתכנן? לגרום לקולגה אדי מרפי לשלם עבור החתונה של ילדיהם, שהפכו את הקשר לרשמי בשנה שעברה

מתכוון לגרום לאדי לשלם. מרטין לורנס (צילום: Gettyimage)
מתכוון לגרום לאדי לשלם. מרטין לורנסצילום: Gettyimage

 

מרטין לורנס ואדי מרפי הם שניים מהשחקנים המצחיקים ביותר בהוליווד ונראה שההומור גולש גם לחייהם האישיים. בדיוק לפני שנה הפכו ילדיהם, ג'סמין לורנס ואריק מרפי את הזוגיות שלהם לרשמית בחשבון האינסטגרם ולמרות שטרם נשלפה טבעת והצעת נישואים רשמית - לורנס כבר דואג לעתיד.

 

בסוף השבוע האחרון התארח לורנס אצל ג'ימי קימל ודיבר על הזוגיות של בתו עם בנו של הקולגה מרפי. "אנחנו נשארים מחוץ לתמונה ונותנים להם לעשות את מה שצריך, אנחנו מכבדים את הקשר שלהם", סיפר לורנס על ההתנהלות שלו ושל מרפי, והוסיף כי "אריק מאוהב עד מעל הראש".

 

קדימה, לכרוע ברך. ג'סמין לורנס ואריק מרפי (צילום: אינסטגרם)
קדימה, לכרוע ברך. ג'סמין לורנס ואריק מרפיצילום: אינסטגרם

 

כמובן שיותר מדי רצינות לא תמצאו אצל לורנס, שהתבדח (בערך) על כך שהוא מוכן לוותר על המסורת בה נהוג שאביה של הכלה משלם על רוב החתונה, ושהוא מתכוון לגרום למרפי לשלם. "אני בהחלט אנסה לגרום לכך שאדי ישלם על הכל", אמר. אנחנו לא רוצים לתפוס צד אבל רק נזכיר שלמרפי יש עשרה ילדים, ולמרות שנכון לכתיבת שורות אלה ההון האישי שלו מוערך ב-200 מיליון דולר, אתם יודעים איך זה, חתונות זה דבר יקר.

 

ובכל זאת, לא משנה מי מהאבות מתכנן לפתוח את הארנק, נראה שזה בהחלט הולך לקרות בקרוב. ביוני 2021 פרסם אריק תמונה זוגית שלו ושל ג'סמין וכתב "מאוהב בך עד מעל הראש". מאז הספיקו השניים להציף את הרשתות החברתיות בתמונות משותפות והצהרות אהבה הדדיות. אגב, מה שבאמת נחמד זה שלמרות שהוליווד נראית עצומה, מסתבר שגם היא "עולם קטן מאוד". מחכים לטבעת!

 

ישלוף את האשראי? אדי מרפי (צילום: Gettyimage)
ישלוף את האשראי? אדי מרפיצילום: Gettyimage

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018