רכילות+

עדן בן זקן: "שכל אישה תעשה מה שטוב לה"

הזמרת העלתה תמונה עם בנה בביקיני וזכתה לתגובות קשות של עוקבים ששכחו שהשנה היא 2022 ואישה יכולה ללבוש מה שהיא רוצה. רגע אחרי, בן זקן הורידה את התמונה, אבל מפורסמות אחרות כבר הצטרפו למחאה

"השנה היא 2022 וכל אישה תעשה מה שטוב לה". עדן בן זקן והבן מישל  (צילום מסך: אינסטגרם)
"השנה היא 2022 וכל אישה תעשה מה שטוב לה". עדן בן זקן והבן מישל צילום מסך: אינסטגרם

 

מיליון העוקבים של עדן בן זקן ברשתות החברתיות (פייסבוק ואינסטגרם) התרגלו כבר לראות את הזמרת האהובה עליהם משתפת רגעים מחייה האישיים, ואתמול (ב') בן זקן שיתפה רגע מאושר נוסף בחייה - תמונה שלה עם מישל שחגג בחודש שעבר יום הולדת שנתיים. בתמונה רואים את הזמרת לבושה בביקיני ומחזיקה את בנה המתוק. כמובן שמיהרנו לעשות לייק.

 

אלא שבמקביל לזרם הלייקים לפוסט המדובר, בן זקן מצאה את עצמה מותקפת בתגובות קשות כאילו שהשנה היא 1892 ואנחנו חיים תחת משטרת הצניעות. "מראה זול ולא מכבד", כתב טוקביקסט אחד, "בזמן האחרון הרבה תמונות פרובוקטיביות", כתב אחר, ואלו ה"עדינות" כי את הדוחות באמת החלטנו לחסוך מכם.

 

התגובות גרמו לזמרת בת ה-28 למחוק את התמונה מהפיד שלה, אך הסאגה לא נגמרה שם ולאחר כמה שעות בן זקן החליטה לעלות מחדש את התמונה כשהיא מתייחסת לבריונות ברשת: "בדרך כלל אני לא נוהגת להתייחס לתגובות אבל הפעם זה עבר כל גבול", כתבה הזמרת. "תמונה תמימה עם הבן שלי גוררת תגובות שאני אפילו לא רוצה לכתוב אותן, אז החלטתי להחזיר את התמונה ולהגיד להם תפסיקו להיות עם היד קלה על המקלדת, זה פוגע". בן זקן חתמה את הפוסט עם מסר "אנחנו ב-2022 וכל אישה תעשה מה שטוב לה ואיך שהיא מרגישה".

 

הבוקר, כשגללנו בפיד של הזמרת באינסטגרם, גילינו שהתמונה הוסרה בפעם השנייה מהפיד, אבל בעמוד הרשמי שלה בפייסבוק, שמונה 259 אלף עוקבים הפוסט והתמונה חיים ובועטים וזכו עד כה למעלה מ-12 אלף לייקים, ולמעלה מ-2000 תגובות אוהדות ומפרגנות שמחזקות את ידיה של הכוכבת. "עדן את מלכה, תודה שהחזרת את התמונה", "תעשי מה שמרגיש לך נכון ואת שלמה איתו".

 

כעת, מנהליה של הזמרת הוציאו הבהרה: "במהלך היום אתמול, הוסרה פעמיים מחשבון האינסטגרם של עדן התמונה שהעלתה כשהיא לבושה בבגד ים עם בנה מישל, בשל 'תלונות' שהגישו אנשים למערכת האינסטגרם. במהלך היום העלתה עדן בן זקן פוסט עם בנה מישל כשהיא לבושה בבגד ים, התגובות ברשת לא איחרו להגיע… הרבה מאוד תגובות טובות שבשנת 2022 אישה יכולה וראויה ללבוש בגד ים, וגם לתדהמתנו הרבה תגובות פחות נאורות שמתאימות לעידן של שנים אחורה, אותם נעדיף לא לצוטט מפאת 'כבוד' לכותבים. חשוב לנו להדגיש כי עדן מעולם לא מחקה את הפוסט וכי הסיבה שהתמונה ירדה פעמיים היא אך ורק בשל פניות של אנשים למערכת אינסטגרם בנושא. גם לאחר שהפוסט הוסר באופן פתאומי עדן העלתה אותו מחדש ובאופן די נדיר הוא הוסר בפעם השנייה מחשבונה. עדן בן זקן עומדת מאחורי התמונה והפוסט וגאה להיות אמא עכשווית צעירה שמתאימה לתקופת 2022 שאישה יכולה להרגיש טוב ונוח עם עצמה, להיות סקסית וגם אמהית. מאז קיבלה עדן חיזוקים מנשים רבות חלקן אף נשים מפורסמות שרוצות להביע תמיכה והעלו תמונה עם בנם/ביתם כשהן עם בגד ים ותייגו אותה וחיזקו אותה".


תעופי על עצמך! בן זקן (צילום מסך)
תעופי על עצמך! בן זקןצילום מסך

 

רגע אחרי, כוכבות נוספות שראו את האש שבן זקן ספגה בתגובות, הצטרפו למחאה המאולתרת והעלו תמונות עם הילדים בביקיני: אנה ארונוב העלתה תמונה עם בנה אדם בביקיני וכתבה "לא הבנתי איפה הבעיה" ומיה בוסקילה העלתה תמונה עם בנה לני, והרחיבה במילים: "כן... אני אישה, כן אני בת 44, כן אני אמא! כן, אני מצטלמת עם המתוק שלי בבגד ים", כתבה הזמרת. "למדתי שכשיש נושאים שמקוממים אותי, אני לא מתעצבנת כי עצבים באים רק לרעתנו, אני פשוט מזכירה לעצמי כמה כיף שאני אישה מוארת ולא חשוכה ומי שלא, שיתקדם!"

 

גם אנחנו ממש לא רואים פה בעיה. אנה ארונוב ואדם (צילום מסך: אינסטגרם)
גם אנחנו ממש לא רואים פה בעיה. אנה ארונוב ואדםצילום מסך: אינסטגרם

שנת 2022 כבר כאן אנשים. מאיה בוסקילה עם בנה לני (צילום מסך: אינסטגרם)
שנת 2022 כבר כאן אנשים. מאיה בוסקילה עם בנה לניצילום מסך: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018