ריחו"ל

כוכבת "סיפור פשע אמריקאי" התארסה לבת זוגה

השחקנית ביני פדלסטין ובת זוגה בשלוש השנים האחרונות, המפיקה בוני צ'אנס רוברטס, מאורסות. "את עושה אותי יותר מאושרת ממה שחשבתי שאוכל להיות", כתבה פדלסטין לצד תמונות מההצעה

יש טבעת! ביני פלדסטין ובוני צ'אנס רוברטס (צילום: Gettyimage)
יש טבעת! ביני פלדסטין ובוני צ'אנס רוברטסצילום: Gettyimage

 

חדשות משמחות לסוף השבוע: ביני פדלסטין, אחותו של השחקן ג'ונה היל ומי שגילמה את דמותה של מוניקה לווינסקי בסדרה "סיפור פשע אמריקאי" מאורסת לבת זוגה בשלוש השנים האחרונות, המפיקה האנגלייה בוני צ'אנס רוברטס.

 

מוקדם יותר הערב (ה') פרסמה פדלסטין רצף תמונות מהצעת הנישואים המרגשת לצד הכיתוב: "I DO, בון". כמובן שפדלסטין לא הסתפקה רק בפוסט וצירפה גם סטורי, שם הרחיבה קצת יותר במילים: "את עושה אותי יותר מאושרת ממה שחשבתי שאוכל להיות". מקורות יודעי דבר מספרים כי השתיים חגגו את האירוסים במסיבה מצומצמת עם כמה חברים וכמובן בני המשפחה, בהם השחקן ג'ונה היל.

 

איזו התרגשות! (צילום: אינסטגרם)
איזו התרגשות!צילום: אינסטגרם

 

ביני ובוני (כן, זו לא טעות) הכירו בשנת 2019 על הסט של How to Build a Girl. באותה השנה השחקנית התראיינה למגזין People בזמן שקידמה את סרטה "חורשות את הלילה", שם גילמה את דמותה של מולי - חברתה הטובה ביותר של איימי - לסבית שיצאה מהארון. "אני חושבת שהחלק הטוב ביותר בסרט הוא שלא שעושים סיפור מזה שאיימי היא לסבית. סצנת האהבה היחידה בסרט היא סצנת אהבה קווירית - וזה כל כך קיצוני. עבורי, בחיים שלי, זה חלק ממה שאני אבל זו בכלל לא התכונה המגדרית שלי. זה לא אומר שאני לא אוהבת את החברה שלי, זה חלק ממהשאני ואני והדמות של מולי דומות בזה".

 

שיהיה במזל, חמודות (צילום: Gettyimage)
שיהיה במזל, חמודותצילום: Gettyimage

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018