רכילות+

שרית חדד ובת הזוג מצפות לבייבי

הזמרת ובת זוגה, תמר יהלומי, שחשפו את הזוגיות בספטמבר האחרון, שיתפו כי השתיים מצפות לבת. "חיים חדשים בדרך אלינו, אחות קטנה לנויה ושירה"

 

בת של מלכות. שרית חדד ותמר יהלומי מצפות לבייבי (צילום: אינסטגרם)
בת של מלכות. שרית חדד ותמר יהלומי מצפות לבייביצילום: אינסטגרם

 

בשורות משמחות: הזמרת שרית חדד (43) ובת הזוג המוזיקאית תמר יהלומי (27) מצפות לבת, שתהיה אחות קטנה לנויה (4.5) ושירה (2). השתיים העלו לאינסטגרם תמונה משפחתית אמנותית וכתבו: "חיים חדשים בדרך אלינו, וכמה שאנחנו מתרגשות. אחות קטנה לנויה ושירה שלנו. תודה לך בורא עולם". כמו כן, בתמונה ניתן להבחין בבטן ההריונית של יהלומי שנמצאת בחודש החמישי.

 

מוכנות להרחיב את המשפחה. תמר יהלומי עם שרית חדד ובנותיה (אינסטגרם)
מוכנות להרחיב את המשפחה. תמר יהלומי עם שרית חדד ובנותיהאינסטגרם

 

חדד ויהלומי חשפו לראשונה את מערכת היחסים שלהן בספטמבר בשנה שעברה, באמצעות הקליפ לשירה של חדד "אהבה כמו שלנו", ולאורך החודשים האחרונים שידרו משפחתיות ברשתות החברתיות בכל הזדמנות. חדד, אמא לשתיים בעצמה, כעת מרחיבה את הקן המשפחתי שלמה יחד עם יהלומי זוגתה, והשתיים כאמור, מצפות לבת.


הלוואי עלינו אהבה כמו שלהן. שרית חדד ותמר יהלומי מתוך הקליפ "אהבה כמו שלנו" (צילום מסך)
הלוואי עלינו אהבה כמו שלהן. שרית חדד ותמר יהלומי מתוך הקליפ "אהבה כמו שלנו"צילום מסך

 

 

במשך שנים היו שמועות סביב מיניותה של שרית חדד, מהזמרות הבולטות בישראל, אך למרות ההצלחה הגדולה ואהבת הקהל היא שמרה על פרטיות בכל מה שנוגע לחייה האישיים וניהלה אותם הרחק מעין הציבור. ב-2015 אמרה הזמרת בראיון: "ילדים מוציאים ממני דברים שלא ידעתי שחבויים בי" וב-2017 חשפה כי היא בהריון ראשון. בספטמבר של אותה השנה היא ילדה את בתה הבכורה נויה, ושנתיים וחצי לאחר מכן, הביאה לעולם את בתה שירה.

 

בת זוגה של חדד, תמר יהלומי, היא זמרת וכותבת שירים שהתפרסמה בגיל 16 וחצי בלבד, כשהופיעה בתוכנית "כוכב נולד". יהלומי פרשה מהריאליטי לאחר שנודע כי אביה עמד מאחורי הטיית התוצאות לטובתה. בהמשך, יהלומי כתבה לחדד להיטים רבים, בהם "מתפללת", "תצא לי מהראש", "אולי עוד קצת ביחד", "תגיד שאתה כאן", "כשהכול ייגמר". בשנה שעברה כאמור, כתבה גם את "אהבה כמו שלנו". 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018