ריחו"ל

בן זוגו לשעבר של ריקי מרטין הוציא נגדו צו הרחקה

לפי כלי התקשורת בפורטו ריקו, בן הזוג נפרד מהכוכב אך מרטין סירב לקבל זאת והחל לעקוב אחריו ולהטריד אותו. מהמשטרה נמסר כי בינתיים "לא הצליחה לאתר" את הזמר. בנוסף, המנהלת שלו לשעבר תובעת ממנו תמלוגים על סך 3 מיליון דולר וטוענת שסייעה לו לאחר שקיבל איום שהיה עלול "לחסל את הקריירה שלו"

קיבל צו הרחקה ותביעה על סך 3 מיליון דולר. ריקי מרטין (צילום: GettyImages)
קיבל צו הרחקה ותביעה על סך 3 מיליון דולר. ריקי מרטיןצילום: GettyImages

 

ריקי מרטין (50) מואשם באלימות ובסוף השבוע האחרון אף הוצא נגדו צו הרחקה. משטרת פורטו ריקו, שם מתגורר הזמר, אישרה אתמול (שבת) את הדברים אך הוסיפה כי השוטרים שהגיעו לביתו במטרה למסור לו את הצו לא מצאו אותו: "עד עתה, המשטרה לא הצליחה לאתר אותו", נמסר.

 

מרטין מצידו, מכחיש את ההאשמות ונציגיו מסרו לאתר People: "החשדות נגד ריקי מרטין, שהובילו להוצאת צו הרחקה נגדו, שקריים ומסולפים. אנחנו בטוחים שברגע שהעובדות ייצאו לאור, הוא יזוכה לחלוטין".

 

נכון לרגעים אלו לא ברור מי הוא זה שהוציא נגד הכוכב את צו ההרחקה ומאיזו סיבה, אך העיתון הפורטו ריקניEl Vocero טוען כי המתלונן הוא בן זוג לשעבר של הכוכב אשר היה עמו בזוגיות במשך שבעה חודשים. ככל הנראה, לאחר שבן הזוג האלמוני ביקש להיפרד ממרטין, הזמר סירב לקבל זאת והחל לעקוב אחרי המתלונן ולהטריד אותו. לפי העיתון, בתלונה נכתב כי "המתלונן חושש לביטחונו". ממשטרת פורטו ריקו מוסרים שבמסגרת צו ההרחקה, על מרטין נאסר להתקרב או להתקשר למתלונן עד שהמקרה ייבחן על ידי שופט.

 

כאמור, פרטים לגבי זהותו של המתלונן לא ידועים, אך יש לציין כי מרטין התחתן בינואר 2018 עם בן זוגו חואן יוסף. לשניים יש שני ילדים משותפים, בנוסף לשניים שמרטין אימץ לפני שהכיר את יוסף.

מרטין ובעלו, חואן יוסף (צילום: Gettyimage)
מרטין ובעלו, חואן יוסףצילום: Gettyimage

 

החדשות על התסבוכת המטרידה של הכוכב מגיעות זמן קצר לאחר שהמנהלת שלו לשעבר רבקה דרוקר הגישה נגדו תביעה על סך 3 מיליון דולר בבית המשפט המחוזי בלוס אנג'לס, בטענה שלא שילם לה את העמלות המגיעות לה. דרוקר עבדה עם מרטין בשנים 2014-2018 ופעם נוספת מ-2020 ועד לפני כשלושה חודשים, אז עזבה לטענתה מכיוון ש"חייו האישיים והמקצועיים היו בלגן מוחלט".

 

בכתב התביעה, שאורכו 15 עמודים, נכתב: "רבקה דרוקר הצילה את הקריירה של ריקי מרטין, אך יש בעיה אחת: הוא מסרב ברשעות לשלם לה עמלות בסך מיליוני דולרים שהוא חייב לה במסגרת הסכם עבודתם".

 

עוד נאמר במסמך כי מרטין "היה אחראי לסביבת עבודה רעילה, שבה הוא התנהג לרבקה בצורה לא נאותה, עשה מניפולציות ושיקר לה, מה שגרם לה להתפטר באפריל 2022".

"אחראי לסביבת עבודה רעילה" (צילום: GettyImages)
"אחראי לסביבת עבודה רעילה"צילום: GettyImages

 

דרוקר מספרת שסייעה למרטין בכל הקשור לחוזי הקלטות, עסקי חסויות ומיזמים מקצועיים. "עם רבקה לצידו, מרטין הרוויח מיליוני דולרים ולכן הוא חייב לה עמלות נכבדות", נכתב בתביעה. פרט מעניין שדרוקר חושפת בתביעתה הוא שלפני כשנתיים הכוכב קיבל איום שהיה עלול "לחסל את הקריירה שלו", וכי בעזרתה הוא "יצא מהעניין ללא פגע והקריירה שלו פרחה".

 

כך מסופר במסמך המשפטי: "בספטמבר 2020, מרטין קיבל מכתב מעורך דין נחשב ומכובד מלוס אנג'לס. רבקה עמדה לצדו של מרטין בזמן שקרא את המכתב לראשונה. עורך הדין איים במכתבו שיגיש תלונה פומבית נגד מרטין אם לא ישלם כסף על מנת ליישב תלונה של לקוח שלו. לאחר שקרא את המכתב, מרטין התמוטט. הוא הביע בפני רבקה את חששו שבמידה והתלונה תתפרסם, ההשלכות יהיו הרסניות עבורו. בתגובה, רבקה שכרה את שירותיו של אחד מעורכי הדין הבכירים בלוס אנג'לס, וכתוצאה האיום המדובר מעולם לא יצא לפועל. רבקה הצילה את הקריירה של מרטין בעזרת הניהול והעצות המצוינים שנתנה לו".

דרוקר טוענת שלאחר שעזבה את העבודה לצידו, מרטין איים עליה ו"ניסה להכריח אותה לחתום על הסכם סודיות, על מנת להשתיק אותה לגבי התנהגותו הנלוזה שהיא חוותה והייתה עדה לה". עוד נאמר בכתב התביעה: "רבקה הגנה על מרטין במשך שנים מפני ההשלכות של חוסר שיקול הדעת וחוסר האחריות שלו. היא עשתה זאת לא רק מכיוון שהייתה המנהלת שלו אלא גם בגלל שהיא חשבה שמרטין הוא חברה הקרוב".

בהחלט ליבינג לה וידה לוקה (צילום: GettyImages)
בהחלט ליבינג לה וידה לוקהצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018