ריחו"ל

טראוויס ברקר: "אושפזתי בעקבות דלקת חמורה ומסכנת חיים"

ימים ספורים לאחר שאושפז בבית החולים בנסיבות מסתוריות, בעלה הטרי של קורטני קרדשיאן עדכן כי הוא סובל מדלקת חמורה ומסוכנת שנוצרה בעקבות בדיקת קולונוסקופיה. "זה פגע בצינור ניקוז קריטי של הלבלב", כתב

חזר לעצמו. קורטני קרדשיאן וטראוויס ברקר (צילום: אינסטגרם)
חזר לעצמו. קורטני קרדשיאן וטראוויס ברקרצילום: אינסטגרם

 

חמישה ימים לאחר שאושפז בבית החולים בנסיבות מסתוריות, טראוויס ברקר (46) עדכן את עוקביו בנוגע למצבו הבריאותי. המוזיקאי פרסם אמש (שבת) סטורי בחשבון האינסטגרם שלו, וכתב: "נכנסתי לאנדוסקופיה (טכניקה כירורגית לבדיקה רפואית) ביום שני כשהרגשתי מצוין, אבל אחרי ארוחת הערב התפתח אצלי כאב שהלך והתגבר, ובעקבותיו אושפזתי. בזמן האנדוסקופיה מצאו אצלי פוליפ קטן באזור מאוד רגיש שבדרך כלל מטופל על ידי מומחים והפעם, לצערי, זה פגע בצינור ניקוז קריטי של הלבלב וגרם לדלקת חמורה ומסכנת חיים. אני אסיר תודה על כך שלאחר טיפול אינטנסיבי אני כרגע במצב טוב יותר".

 

לאחר שלא זזה ממיטתו בבית החולים מהרגע שאושפז ונמנעה מלהתייחס למצבו הרפואי של בעלה, גם קורטני קרדשיאן פרסמה סטורי ושיתפה את 187 מיליון העוקבים שלה בתחושותיה: "איזה שבוע מפחיד ואמוציונלי זה היה. בריאותנו היא הכל בשבילנו ולפעמים אנחנו לוקחים אותה כמובן מאליו ולא מבינים כמה מהר זה יכול להשתנות. טראוויס ואני הלכנו לבדיקת אנדוסקופיה שגרתית והוא סיים עם דלקת לבלב חמורה ומסכנת חיים".

 

קרדשיאן הוסיפה: "אני אסירת תודה לאלוהים על ריפוי בעלי ועל כל התפילות שלכם עבורו ועבורנו. אני מודה גם לרופאים המומחים ולאחיות בבית החולים Cedars Sinai על כך שטיפלו כל כך יפה בבעלי ובי במהלך שהותנו. זה מטורף איך לפעמים מילים לא יכולות לבטא באמת את הכרת התודה או הרגשות שאני מרגישה".


"בריאותנו היא הכל, ולפעמים אנחנו לוקחים אותה כמובן מאליו" (צילום: Gettyimage)
"בריאותנו היא הכל, ולפעמים אנחנו לוקחים אותה כמובן מאליו"צילום: Gettyimage

 

העדכונים של קורטני וטראוויס מגיעים לאחר שבימים האחרונים מקורביהם שפכו קצת אור על מצבו הבריאותי. אחד מהם סיפר לאתר E! כי "טראוויס צפוי להיות בסדר" וציין כבר אז כי הוא סובל מדלקת בלבלב. אותו מקור הוסיף כי קורטני ניסתה להישאר חיובית לאורך שהותו בבית החולים ונשארה לצדו. "טראוויס סבל מכאבים עזים והוא וקורטני היו מאוד מודאגים. זה הגיע למצב שבו הוא בקושי הצליח ללכת. קורטני מצידה ניסתה לרומם את רוחו, היא שונאת לראות אותו סובל מכאבי תופת".

 

אתר TMZ דיווח כי הרופאים אכן סבורים שמה שגרם לדלקת הלבלב היא בדיקת הקולונוסקופיה - הליך המבוצע בדרך כלל כדי לאתר בעיות במעי הגס ובפי הטבעת. מדובר בהליך שכיח אך במקרים נדירים מאוד בדיקה זו עלולה לגרום לסיבוכים אשר מצריכים אשפוז.

 

רק בריאות! (צילום: אינסטגרם)
רק בריאות!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018