ריחו"ל

תמורת סכום לא סמלי: אביו של אילון מאסק מוכן לתרום זרע

ארול מאסק, אביו של האיש העשיר ביותר בעולם, התראיין ל"סאן" וחשף כי פנו אליו במטרה לקבל את הזרע שלו כדי להפרות נשים מהמעמד הגבוה. מאסק מצידו לא שלל את הרעיון: "אנחנו כאן על כדור הארץ כדי להתרבות", אמר האב ל-7 שאף הביא לעולם תינוק עם בתו החורגת

מישהו מעוניין בזרע? ארול מאסק (צילום: Gettyimage)
מישהו מעוניין בזרע? ארול מאסקצילום: Gettyimage

 

בזמן שהמיליארדר אילון מאסק נופש במיקונוס בלי חולצה ועם המון אלכוהול, אביו, ארול מאסק, עסוק בתוכנית עסקית חדשה ומקריפה: המהנדס בן ה-76 טוען שהזרע שלו נחשק מאוד בקולומביה מכיוון שהוא מכיל את אותם גנים גאוניים שהפכו את בנו לאיש העשיר ביותר בעולם. ומכיוון שיש לו לב כזה רחב וטוב (כן, אנחנו לא מאמינים לעצמנו) הוא החליט לתרום זרע לכל המבקשת: "יש חברה שמבקשת שאתרום זרע כדי להרבות נשים מהמעמד הגבוה", אמר ארול ל"סאן", והוסיף: "למה להם לפנות לאילון כשהם יכולים לגשת לאדם שיצר את אילון?"

 

אגב, רק נציין שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ - לארול יש שבעה ילדים משלוש נשים שונות. מוקדם יותר החודש התוודה המהנדס וחשף כי הוא ובתו החורגת בת ה-35 הביאו לעולם ילד "סודי" בשנת 2019. והיה לו הסבר מאוד משכנע לפיו "אנחנו כאן על כדור הארץ כדי להתרבות".

 

נחזור לחברה האנונימית שמשתוקקת לזרעו של מאסק, ולהצעה "המפתה" שלהם: "הם הציעו לי נסיעות במחלקה ראשונה, לינה במלון חמישה כוכבים וכל מיני הטבות נוספות". למען ההגינות נציין כי אילון ואביו לא בקשר בשנים האחרונות. על פי הדיווחים הקרע ביניהם נוצר לאחר שארול הכניס להיריון את בתו החורגת יאנה בזוידנהוט - דבר ש"הלחיץ" מאוד את אילון.

 

ניתקו קשר עם ארול. מיי ואילון מאסק (צילום: AP)
ניתקו קשר עם ארול. מיי ואילון מאסקצילום: AP

 

ואם כבר בזרע של מאסק האב עסקינן, זה הזמן לערוך היכרות קצרה עם מי שהולך לפזר אז זרעו ברחבי העולם: ארול נולד בשנת 1946 בדרום אפריקה לאבא דרום אפריקאי ואמא בריטית. את אשתו הראשונה, מיי הלדמן פגש ארול כשהיה בן 11. השניים היו חברים טובים לאורך השנים ונישאו בשנת 1970. שנה לאחר חתונתם נולד בנם הבכור אילון. בהמשך הביאו לעולם שני ילדים נוספים אך כעבור תשע שנות נישואים פירקו את החבילה והתגרשו. הילדים עברו להתגורר עם ארול.

 

זמן קצר לאחר הגירושים מהלדמן נישא מאסק בשנית, הפעם להייד בזוידנהוט, אלמנה עם שני ילדים. ארול סייע לאנה בגידול הילדים ויחד הביאו לעולם שני ילדים נוספים. השניים התגרשו לאחר 18 שנות נישואים. אחת מבנותיה של הייד, אותה עזר לה ארול לגדל, הייתה יאנה - שנכנסה ממנו להיריון וילדה את בנם המשותף בשנת 2019. השניים אינם מנהלים מערכת יחסים בימים אלה אך מאסק מצידו טוען שיש עוד לא מעט נשים שטוענות שיש להן ילד ממנו. "יש לפחות שש נשים שטוענות שיש להן ילד ממני. בשנות ה-80 הייתה תקופה ארוכה בה יצאתי כל ערב עם אישה אחרת. היו לי הרבה דייטים - אז זה די מתקבל על הדעת שכמה מהן יכולות לבוא ולומר 'תכיר, זה הילד שלך'. זה אפשרי". ובכן, שלא נדע.


יש לנו צמרמורת - לא נשקר (צילום: Gettyimage)
יש לנו צמרמורת - לא נשקרצילום: Gettyimage

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018