פפראצי

הפסיקה להופיע? שנה אחרי האירוויזיון - לעדן אלנה יש עבודה חדשה

האם נציגת ישראל לאירוויזיון 2021 לקחה הפסקה מהקריירה המוזיקלית? תפסנו את עדן אלנה במסעדה בתל אביב, שם היא עובדת כמארחת מזה כחודשיים. מקורביה טוענים כי "היא ביקשה לעזוב ולא רוצה להופיע יותר", ומנהליה מסרו כי "הליקון ארומה מיוזיק ועדן אלנה החליטו במשותף שלא להאריך את הסכם העבודה ביניהן ועדן אלנה שוחררה מהחברה"

 

מתפרנסת כמו כולנו. עדן אלנה (צילום: אמיר מאירי)
מתפרנסת כמו כולנו. עדן אלנהצילום: אמיר מאירי

 

עדן אלנה בת ה-22 זכתה בגילה הצעיר לעלות על הבמה הכי גדולה כמעט בעולם, כשייצגה את ישראל באירוויזיון 2021 בהולנד, לאחר שזכתה במקום הראשון ב"כוכב הבא לאירווזיון". הביצוע המרשים שלה הביא אותה למקום ה-17 בתחרות, והיא אף שברה את שיא התו הגבוה ביותר מאז 1996. מאז שחזרה לארץ אלנה השתלבה בתעשייה, הופיעה בפסטיגל ואף הוציאה סינגל שלישי.

 

אתמול (ד'), אחר הצהריים בתל אביב, מצלמת הפפראצי שלנו תפסה את אלנה במסעדת שאראק בתל אביב, בה היא עובדת כבר חודשיים כמארחת. הזמרת עם הקול הצלול ורגליים שמחוברות היטב לקרקע הייתה חייכנית ונעימה במיוחד ללקוחות. כשניסינו לברר אם מדובר בעבודה זמנית, מסרו לנו יודעי דבר כי היא לא פעילה יותר מוזיקלית ואף ביקשה לעזוב את התחום.

 

"עדן רוצה קצת שקט ממוזיקה ומהופעות", אמר לנו מקורב שביקש להישאר בעילום שם ויודע דבר אחר הוסיף: "היא הפסיקה לקחת הופעות. היא באה לצילומים לקליפ של שחר טבוך בגדר טובה חברית. היא פשוט פרשה, היא סירבה לעבודות של הרבה כסף".

 

מטעם הליקון ארומה מיוזיק נמסר: "הליקון ארומה מיוזיק ועדן אלנה החליטו במשותף שלא להאריך את הסכם העבודה ביניהן ועדן אלנה שוחררה מהחברה. אנו מאחלים לה המון בהצלחה בהמשך דרכה המוזיקלית". כשביקשנו תגובה מאלנה עצמה, היא מסרה: "תרשום מה שבא לך, שיהיה יום טוב".

  

חכמה בשמש (צילום: אמיר מאירי)
חכמה בשמשצילום: אמיר מאירי

 

נזכיר כי אלנה היא הישראלית היחידה שזכתה בשתי תוכניות ריאליטי של שירה, לאחר שב-2017 ניצחה גם בעונה השלישית של "האקס פקטור" בישראל, כשהיא בת 17 בלבד. את שירותה הצבאי העבירה בלהקה וב-2020, רגע לפני השיחרור, ניצחה ב"כוכב הבא" שנדחה בשנה בגלל הקורונה.


"שולחן 5 ביקש מים" (צילום: אמיר מאירי)
"שולחן 5 ביקש מים"צילום: אמיר מאירי

בחום הזה של תל אביב (צילום: אמיר מאירי)
בחום הזה של תל אביבצילום: אמיר מאירי

זו מניפה ביד שלך או שאת פשוט שמחה לראות אותנו (צילום: אמיר מאירי)
זו מניפה ביד שלך או שאת פשוט שמחה לראות אותנוצילום: אמיר מאירי

יאללה, נפגש מחר? (צילום: אמיר מאירי)
יאללה, נפגש מחר?צילום: אמיר מאירי

שולחן אחרון והביתה (צילום: אמיר מאירי)
שולחן אחרון והביתהצילום: אמיר מאירי

 

 

צילם וביקש לקחת מים בטייק-אווי: אמיר מאירי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018