רכילות+

עומר נודלמן: "אם את יוצאת עם גבר עשיר, כדאי מאוד שתהיה שם אהבת אמת כי כסף זה לא הכל בחיים"

היא כוכבת גדולה אבל שתי רגליה נטועות היטב בקרקע - אולי כי בזמנה הפנוי היא קוטפת פירות במושב ולא מעוניינת לעבור לת"א. כעת היא מספרת למה החליטה לקחת שליטה על התדמית שלה, מה היא חושבת על כוכבי הרגע שמקבלים תפקידי משחק, מתי הרגישה מוטרדת בצילומים ואיך מגיבים כשבן הזוג קונה לך ג'יפ. צפו

 

 

נפתח בהצצה קטנה אל מאחורי הקלעים של צילומי כתבות השער שלנו: ברוב המקרים, הכוכבים משאירים את ההחלטות העיצוביות לאנשי הצוות המנוסים. אלא שעומר נודלמן שייכת לקבוצה השנייה – זו שמעדיפה לקחת את המושכות לידיים ויודעת בדיוק מה היא רוצה ואיך היא רוצה שזה יקרה.

 

אפשר להגיד שהיית בשליטה מלאה.

"זה עניין של ניסיון. אני כבר יודעת שאם אני לא אקח את הדברים לידיים, אז המסר שלי כעומר, כמי שאני רוצה שאנשים בבית יראו ויבינו מי זו, לא יעבור. הרבה פעמים במהלך הקריירה שלי, לפחות בהתחלה, ניסו להתאים לי איזו תדמית שלא בדיוק רציתי או שלא חשבתי שמתאימה לי בדיוק. אתה יודע, אם אלו תמונות שהן קצת חושפניות, או שנועדו לעשות פרובוקציות מסוימות. אז אני הבנתי שאני - זה רק אני. זה מספיק לי. הבנתי שאם אני לא אראה לעולם מי אני, הוא לא באמת יתאהב בי".

 

מה לגבי האנשים שמקיפים אותך? צוות אישי, סוכן?

"יש הרבה אנשים שעוטפים אותי, אבל ההחלטה והמילה האחרונה היא שלי וזה חשוב שהיא תהיה שלי. בסופו של דבר, זאת אני שעל המסך, זאת אני שעומדת כאן".

 

ברצון שלך להשיג שליטה מלאה יש גם חסרונות?

"ברור, זה גם יתרון וגם חיסרון. את לא ישנה בלילה, יש המון מחשבות כל הזמן".

 

 (צילום: שי תמיר)
צילום: שי תמיר

 

מעבר לרצון של נודלמן להיות מעורבת בכל תו ופסיק, יש משהו נוסף שהוא קצת שונה מצילומים של כוכבים אחרים. על הסט יש אנשי צוות – אבל לא מטעמה של כוכבת השער. אין סוכנת, אין עוזר אישי. באופן מעורר הערכה, נודלמן הגיעה לבדה, נטו היא. "אני פה לבד", היא מאשרת.

 

בקו האש.

"אין לי מה להסתיר. אני חשופה בפניך, אני חשופה בפני הקהל שלי. אני רוצה שיכירו אותי בלי ריקושטים ובלי 'רגע, אל תגידי את זה ואל תגידי את זה', לא צריך להיות פה אף אחד, זה אני מולכם".

 

אני זוכר שלפני שנתיים ראיינתי אותך ומהסוכנות שלך התערבו ועצרו את הריאיון בגלל שאלה שהם לא אהבו ששאלתי. אמרתי 'רגע, היא בחורה בוגרת, שתענה בעצמה'. אני רואה שהצלחת להשתחרר מזה.

"הצלחתי להשתחרר מזה. עברתי תהליכים של לדעת להקשיב לעצמי. הרבה פעמים במהלך הקריירה שלי... לא בהכרח אמרו לי מה להגיד, אבל החדירו לי מה נכון לעשות, מה ימשוך את הקהל ומה יהיה צהוב, מה יהיה מושך. היום אני מבינה שאני זו אני. אם אוהבים את זה? לא יודעת, יש לי תחושה שכן".

 

"בשביל להצליח בתחום הזה, גם מי שהוא 'סלב' צריך להשקיע, לעבוד קשה ולהוכיח את עצמו" (צילום: שי תמיר)
"בשביל להצליח בתחום הזה, גם מי שהוא 'סלב' צריך להשקיע, לעבוד קשה ולהוכיח את עצמו"צילום: שי תמיר
 

 

נודלמן בת ה-24 התחילה את דרכה בשנת 2019 בריאליטי "המירוץ למיליון", שם הודחה באמצע הדרך. בניגוד לכוכבי ריאליטי רבים, היא לא נעלמה ואף הצליחה למנף את דקות התהילה הראשונות לקריירה ענפה: מאז היא הפכה לאחת הדוגמניות המבוקשות בתעשייה עם קמפיינים למותגים כמו Fix, רנואר ו-iro, וגם לשחקנית מהשורה בזכות תפקידים בסדרות מצליחות כמו "ספיידרז", "בת השוטר", "מאנקיז" ו"בעלת החלומות". תוסיפו לזה 363 אלף עוקבים באינסטגרם, ותקבלו את אחת הכוכבות הגדולות של התקופה האחרונה.

 

יחד עם זאת נודלמן מחדדת: "אם להגיד לך את האמת, אני לא באמת מרגישה שאני דוגמנית. בכל פעם שאני עולה על הסט או שאני מדגמנת, בתחושה שלי אני משחקת תפקיד של דוגמנית, ונראה לי שאני משחקת אותו יחסית טוב, כי עשיתי מזה קריירה".

 

רציתי באמת לשאול אם את שמה דגש על הדוגמנות או על המשחק.

"המשחק זה הדבר, ואני מרגישה ששם אני הכי אני. בכל רמ"ח אבריי. אני מרגישה שאני קמה בבוקר ועושה משהו עם משמעות. במהלך הקריירה את בוחרת מה חשוב לך לעשות, את הדברים שאת חושבת שישפיעו ושתהיה להם משמעות. שאם ילד או ילדה מגיעים הביתה אחרי שעשו להם רע בבית הספר, או שהיה להם יום חרא והם יושבים וצופים בי, ואני עושה להם קצת טוב על הלב או שאני משפיעה עליהם באיזושהי צורה, בשבילי זה שווה את הכל".

 

"הרבה פעמים בקריירה שלי ניסו להתאים לי תדמית שלא רציתי. תמונות חושפניות, פרובוקציות מסוימות" (צילום: שי תמיר)
"הרבה פעמים בקריירה שלי ניסו להתאים לי תדמית שלא רציתי. תמונות חושפניות, פרובוקציות מסוימות"צילום: שי תמיר

 

ועדיין, למרות שהתשוקה שלה במשחק, נודלמן מתחזקת קריירת דוגמנות ענפה. כאמור היא הפנים של כמה מהמותגים המוכרים והמוצלחים בארץ, לצד שמות גדולים מאוד - ברנואר למשל, היא חולקת פריימים עם רן דנקר, עדן פינס ויעל שלביה.

 

איך מתבלטים בין כאלו שמות?

"זו נבחרת גדולה ויפה ואם אהיה כנה, זה לא פשוט. אבל אני חושבת שאני שם מסיבה מסוימת, אני לא מחפשת להתבלט".

 

זה חלק מהמקצוע, לא? את אמורה לבלוט.

"אבל זה לא האופי שלי. אני שם ואני מרגישה שאני מספיק בולטת, שאני לא צריכה לריב או לתת מרפקים".

 

קנאה זה משהו שנתקלת בה אצל קולגות? כלפייך, או כלפי אחרים?

"אני חושבת שזה תכונה שקיימת בכל בן אדם, תמיד להסתכל על הדשא של השכן שתמיד נראה ירוק יותר. מבחינתי, הגדולה היא לא להסתכל על הדשא של השכן, אלא להסתכל על הדשא שלך ושיהיה ירוק ויפהפה כי אין לזה סוף. יש כל כך הרבה בנות יפות ומוצלחות ופתאום מישהי חדשה צצה ומפתחת קריירה משלה. צריך להסתכל על מה ששלך ואני באמת מתכוונת לזה".

 

"אני לא באמת מרגישה שאני דוגמנית. בכל פעם שאני על סט, בתחושה שלי אני משחקת תפקיד של דוגמנית" (צילום: שי תמיר)
"אני לא באמת מרגישה שאני דוגמנית. בכל פעם שאני על סט, בתחושה שלי אני משחקת תפקיד של דוגמנית"צילום: שי תמיר

 

נתת פעם מרפקים לאחרות?

"אני חושבת שהייתי בתקופות כאלה מן הסתם, היו תקופות שעשיתי בלאגנים. יצאתי עם ההוא וההוא, עם לירן דנינו ועם ליאור דואק. וואלה, אני כבר לא שם".

 

אני זוכר את התקופה שאת מדברת עליה, אני רואה פה בן אדם אחר, מאוד רגוע. שינוי של 180 מעלות.

"הייתי פרזנטורית של fix ועשיתי בלאגנים, הייתי בטוחה שזאת אני ואיזה כיף, אני משתוללת ואני צעירה. עם הזמן שעובר הבנתי מי אני, ואני הרבה יותר פשוטה מזה".

 

מצד שני, אולי זה מה שפתח עבורך את הדלתות, הבלאגניסטית של פעם.

"יכול להיות".

 

סך הכל זה גם יכול להיות יתרון. להיות צעירה שטותניקית ואז לשנות אחר כך פאזה.

"אני לא אומרת שזה יתרון, אני אומרת שזה היה המצב וזה המסלול שלי בחיים. אבל לא הייתי ממליצה למישהי להיות משהו שהיא לא. תהיי את בגרסה הכי טובה שלך".

 

יש הרבה צביעות בתעשייה הזו. איך נשארים שפויים בתוך זה?

"אתה צריך לגור במושב נטעים".

 

עוד משהו לא שגרתי אצלך. את לא רק שחקנית ודוגמנית, את בעצם גם חקלאית במסווה.

"כן, אני גרה במושב חקלאי יפהפה. זה לגור הכי קרוב לטבע שאפשר, אנחנו מגדלים את הפירות והירקות שאנחנו אוכלים. אתמול סיימנו קטיף".

 

מה קטפתם?

"אבוקדו, תפוזים. הכל מהכל".

 

זה נורא רחוק פיזית מהעבודה.

"נכון, אבל זו הפינה השקטה שלי. זה השקט הנפשי שלי, העוגן שלי. בכל פעם שאני יוצאת מאיזון או כשאני בסטרס ובלחץ, זה המקום שמשאיר אותי עם רגליים על הקרקע".

 

"המשחק זה ה-דבר, אני מרגישה ששם אני הכי אני. אני קמה בבוקר ועושה משהו עם משמעות" (צילום: שי תמיר)
"המשחק זה ה-דבר, אני מרגישה ששם אני הכי אני. אני קמה בבוקר ועושה משהו עם משמעות"צילום: שי תמיר

 

כאמור, בניגוד לחבריה בתעשייה שגרים ברובם במרכז תל אביב, נודלמן במושב, וכשבן זוגה, עידו ברניקר בארץ, הוא מצטרף אליה. השניים מנהלים זוגיות בשלט רחוק בשנתיים האחרונות, והוא מתגורר חלק ניכר מהזמן בדובאי. "זה מאוד הרתיע אותי בהתחלה", היא מודה, "אבל הכל אפשרי וזה הרבה יותר מגניב. אני חיה חיים שהם שונים ומי אמר שצריך לחיות בדרך כזאת של לגור ביחד בדירה משותפת? יש לנו חיים מגניבים".

 

מה משך הזמן הכי ארוך שלא התראיתם?

"חודשיים, בתקופת הצילומים שלי. זה כל הזמן ככה, חודש כן - חודש לא, שבועיים כן - שבועיים לא".

 

אז בנטו אתם לא באמת שנתיים.

"בנטו אנחנו איזה שנה, אה?"

 

"אני מרגישה שאני מספיק בולטת, שאני לא צריכה לריב או לתת מרפקים" (צילום: שי תמיר)
"אני מרגישה שאני מספיק בולטת, שאני לא צריכה לריב או לתת מרפקים"צילום: שי תמיר

 

צריך הרבה אמון בזוגיות כזו. את לא רואה אותו, הוא לא רואה אותך...

"היום אני יכולה להגיד שאני יודעת שאני בזוגיות שהיא יציבה, אני יודעת מה זו זוגיות בריאה, תומכת, מפרגנת ומרימה. אתה חווה דברים בחיים ואתה חושב שאתה בזוגיות בריאה, אבל אתה לא. ואז אתה נכנס לזוגיות בריאה אתה מבין שהכל טוב. אתה יכול לסמוך על הבן אדם ואתה מאמין בו באמונה שלמה. ואני גם בטוחה בעצמי".

 

העובדה שהוא איש עסקים אמיד מאוד משחקת תפקיד באיזושהי צורה?

"גם אם את יוצאת עם גבר עשיר, כדאי מאוד שתהיה שם אהבת אמת כי כסף זה לא הכל בחיים. גבר שהוא שאפתן ועם אמביציה, שיש לו חוש הומור וטוב לב - זה חשוב לא פחות".

 

היית יוצאת עם מישהו שהוא מלצר, נגיד?

"יצאתי עם מושבניק מהמושב שלי. אני באמת תוהה לעצמי איפה הוא, לא ראיתי אותו שנים. חתיך!"

 

"היו תקופות שעשיתי בלאגנים. יצאתי עם לירן דנינו וליאור דואק. אני כבר לא שם" (צילום: שי תמיר)
"היו תקופות שעשיתי בלאגנים. יצאתי עם לירן דנינו וליאור דואק. אני כבר לא שם"צילום: שי תמיר

 

עוד שלושה חודשים תחגגי יום הולדת 25. את מצפה לטבעת?

"אני לא מצפה אבל אני אשמח לטבעת. אני לגמרי אגיד כן וזה יהיה הכי מרגש שיש".

 

איך יודעים שהוא באמת האחד?

"פשוט יודעים. בכיתי אחרי לירן, איך בכיתי. אמרתי 'אמא, איך אני אמצא מישהו?' והיא אמרה לי 'עומר, את תדעי. כשזה זה, את תדעי'. וזה לא קלישאתי, באמת יודעים. מרגישים טוב כל הזמן".

 

מערכות היחסים הקודמות שלך גרמו לך לפקפק בזה?

"היו לי מערכות יחסים טובות אבל היו גם כאלה שלא, שהיו פחות מרימות או לא בריאות. את חושבת שאת במקום בריא אבל את לא מבינה שאת שוקעת".

 

מה הכוונה? תני דוגמה.

"אם זו קנאה, אם זה רצון להיות איתך ולידך כל הזמן, ולהיות ליד חברים שלך ושרק תהיי איתו. זה לחץ כזה שהוא לא בריא ונכון, לא מתאים".

 

"ביקשו ממני להוריד את החזייה בצילומים. הרגשתי על סף הטרדה. אמרתי לא והלכתי" (צילום: שי תמיר)
"ביקשו ממני להוריד את החזייה בצילומים. הרגשתי על סף הטרדה. אמרתי לא והלכתי"צילום: שי תמיר

 

בקרוב מאוד תוכלו לראות את נודלמן בסדרת נעורים חדשה שתעלה בערוץ Zoom ב-yes, "אינפינטי", המספרת את סיפורם של תלמידי תיכון מחוננים שמוצאים את עצמם מעורבים בתעלומה במהלך תחרות מתמטיקה ארצית, שמאחוריה עומד פרויקט מסתורי אחד שמשפיע על כולם. "אני מאוד מאמינה בסדרה הזאת", נודלמן אומרת בגאווה. "אני משחקת את גאיה, שהיא גיבורה נשית וחזקה, לא מתנצלת, חדורת מוטיבציה להצליח. היא גאון מתמטיקה שיודעת בדיוק מה היא שווה, ומה היא מסוגלת. היא סוג של גיבורת על ותמיד חלמתי להיות גיבורת על".

 

נשמע שהדמות הזאת היא מאוד את, כמו בחיים האמיתיים. גם עניין ההצלחה בלימודים?

"בבית ספר הייתי ממש גאיה, החננה הגאונה הזו שיושבת בפינה ולומדת וחורשת, וכולם מעתיקים ממנה".

 

אז אנשים שלמדו איתך אז ורואים אותך היום, אומרים "איך מהחננה הזאת צמחה עומר נודלמן?"

"אני בדיוק כמו כל אחד אחר!"

 

אבל עדיין, קמפיינים, שלטי חוצות, תפקידי בטלוויזיה. זה לא ממש כמו אצל כל אחד אחר.

"אני קצת מתרגשת פה. לא יודעת מה יש לי", היא מודה במבוכה ומנסה לברור מילים: "אני מאמינה שהצלחה נמדדת על ידי האדם עצמו, ולא משנה מה הוא עושה. זה מה שמוביל אותי".

 

תרשי לי להרים לך עוד קצת – כשדוגמניות מתחילות לשחק, הן נתקלות לפעמים בזלזול מצד הקהל שמפקפק בכישורי המשחק שלהן. במקרה שלך – הוכחת את עצמך, קיבלת הרבה מחמאות ושבחים.

"אני לא אוהבת להתרברב, אבל זה מחמיא לי וזה כיף. אני חושבת שהרגשתי שכולם היו בשוק, אבל ידעתי בתוך תוכי שזה המקום שלי. במה, משחק, סצנות, אקשן, מהבוקר עד הערב, עבודה קשה".

 

"היום אני יכולה להגיד שאני בזוגיות יציבה, בריאה, תומכת, מפרגנת ומרימה" (צילום: שי תמיר)
"היום אני יכולה להגיד שאני בזוגיות יציבה, בריאה, תומכת, מפרגנת ומרימה"צילום: שי תמיר

 

מצד שני, יש שחקנים שמתלוננים על דוגמנים וכוכבי רשת שמקבלים תפקידים בגלל שהם מפורסמים, ולאו דווקא מוכשרים.

"אני רוצה להאמין שאני לא קשורה לזה, אני רוצה להאמין שהוכחתי את עצמי על המסך. אבל אני מבינה את התסכול, זה לא פשוט. מישהו שלמד והשקיע ולא נותנים לו את ההזדמנות, זה מאוד מתסכל. אבל אם אין לך את היכולת לצקת את האישיות שלך לתוך הדמות, אם אין לך את הכישרון לבצע את התפקיד, אז אף במאי או כותב לא ירצה לתת לך את הדמות הראשית, כי זה סתם לירות לעצמם ברגל.

 

"בשביל להצליח בתחום הזה, גם מי שהוא סלב צריך להשקיע, לעבוד קשה ולהוכיח את עצמו. דרך אגב, קשה לי כבר לייחס את עצמי למונחים של סלב. אני מרגישה שאני זו רק אני, הספיק לי".

 

ובכל זאת, בסופו של דבר כולם יודעים מי זו עומר נודלמן ושהיא מפורסמת. אי אפשר להגיד "זהו, אני לא סלב".

"מצאתי את הנישה שלי שאני אוהבת מאוד. אני מודה על מה שיש ועל הזכות שלי להתפרנס ממה שאני אוהבת, לעשות ולקום בבוקר ולחייך ושרק ימשיך ככה".

 

"אני לא מצפה לטבעת אבל אני אשמח לטבעת. אני לגמרי אגיד 'כן'" (צילום: שי תמיר)
"אני לא מצפה לטבעת אבל אני אשמח לטבעת. אני לגמרי אגיד 'כן'"צילום: שי תמיר

 

למרות ההשקפה האופטימית והוורודה שנודלמן אוחזת בה, היא מודה שיש גם צדדים פחות נעימים בג'וב הנוצץ למראית עין שלה.

 

זה תחום שצריך להיות בו כל הזמן חשופה, מאפרים אותך, נוגעים בך, מזיזים לך. את מרגישה עם זה בנוח?

"לא. אבל יש לי ברירה? זה לא נעים, זה לא נוח, אבל מתרגלים".

 

זה עובר את הגבול לפעמים?

"זה קרה פעם אחת. אני לא אשכח את זה. בתחילת הקריירה שלי הצטלמתי לבגדי ים, והצלם רצה לסדר לי את הבגד ים מאחורה. הוא סידר והרגשתי מאוד לא בנוח עם זה, זה הרגיש לי לא טוב, לא סיטואציה רגילה. ואז הוא ביקש ממני להוריד את החזייה ולהישאר טופלס, וכשסירבתי הוא ממש כעס. הייתי ממש בתחילת דרכי, בת 20-21, ממש אחרי שהשתחררתי מהצבא".

 

מה קרה אחרי זה?

"אמרתי לא, והלכתי. הרגשתי על סף ההטרדה. הייתי גיבורה. אמא שלי הייתה מאוד גאה בי".

 

זה צלם שיוצא לך לפגוש היום בכל מיני פרויקטים?

"לא ראיתי אותו מאז, ואם אני אראה אותו אז חבל על הזמן".

 

פריחת ה"מי טו" גרם להרתעה או שעוד קורים מקרים כאלו?

"בטוח שיש מקרים, אבל אני חושבת שעידן המי טו עשה טוב, הגבולות יותר ברורים היום. אני לא יכולה להעיד על נשים אחרות, אבל אני יודעת על עצמי שיש לי את הביטחון להגיד לא, ושיש לי את הביצים ואני חזקה. לא מתקרבים אלי".

 

זה מאוד אמיץ. לא כל בחורה בת 21 בתחילת הדרך שלה הייתה מצליחה לסרב ככה.

"כן. אמרתי לא. מה זה לא, אמרתי ביי! עפתי".

 

"בבית ספר הייתי החננה הגאונה הזו שיושבת בפינה ולומדת וחורשת, וכולם מעתיקים ממנה" (צילום: שי תמיר)
"בבית ספר הייתי החננה הגאונה הזו שיושבת בפינה ולומדת וחורשת, וכולם מעתיקים ממנה"צילום: שי תמיר

"אני מאמינה שהצלחה נמדדת על ידי האדם עצמו, ולא משנה מה הוא עושה" (צילום: שי תמיר)
"אני מאמינה שהצלחה נמדדת על ידי האדם עצמו, ולא משנה מה הוא עושה"צילום: שי תמיר

צילום: שי תמיר

סטיילינג: דניאלה קפלוטו

איפור: אל אדידה

שיער: רן קריסי

ע.איפור: בר לייבל

צילום וידאו: אוראל לוי

ייצוג עומר נודלמן: עומרי יערי – סוכנות itmodels

 

קרדיטים לבוש:

 

לוק שער: שמלה בז' - תמר דבי

לוק עם ז'קט בז' וג'ינס אוברסייז - רנואר 

לוק ווסט לבן וג'ינס עם מטפחות - רנואר, מגפיים - רויה בוטיק

לוק סט חולצה ומכנסיים בז׳ עם שרוולי מלמלה - תמר דבי. עגילים - קרן וולף

לוק שמלת רשת קרם - שמלה - Mother Of All. הלבשה תחתונה - רנואר . עגילים - קרן וולף

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018