רכילות+

רומי אברג'יל על השימוש ב-Onlyfans כדי לממן את ניתוח ההתאמה המגדרית: "כל האמצעים כשרים"

אחרי שהגשימה את חלומה וסיימה את ההליך, אברג'יל מספרת על השימוש בפלטפורמה השנויה במחלוקת: "הייתי עושה כל מה שעשיתי שוב ושוב", ומבהירה: "הייתי צריכה את הסכום הזה כי אי אפשר היה לחכות. אנשים לא מבינים שזה לא סובל דיחוי". צפו

 

כוכבת הרשת רומי אברג׳יל הגשימה לאחרונה את חלום חייה והשלימה את הליך ההתאמה המגדרית בעזרת ניתוח שעברה בתאילנד. אברג'יל שיתפה את עוקביה במסע הלא פשוט אך המרגש שעברה, וחזרה לישראל מאושרת.

 

אתמול (ב׳), רשמה הכוכבת הישג אישי נוסף, כשצעדה כדוגמנית על מסלול תצוגת האופנה של המעצבת מוריאל לאופר, שהציגה את קולקציית שמלות הכלה והערב שלה במסעדת "דלאל". "זה מרגש לעמוד ביום הזה וללבוש שמלת כלה, במיוחד אחרי שעברתי את הניתוח האחרון שייחלתי אליו כל כך", מספרת לנו אברג'יל בהתרגשות. "לשים אותי בפרונט ולתת לי לפתוח ולסגור את התצוגה, זה מבחינתי הכי מטורף ומרגש שיש. לא ישנתי שבוע מההתרגשות".

 

איך ההרגשה עכשיו, אחרי שהגשמת את החלום הגדול והשלמת את הליך ההתאמה המגדרית?

"יש הרבה רגשות מעורבים. זה מדהים, אבל אני צריכה לקחת רגע להסתגל ולהכיר את עצמי מחדש. זה תהליך ארוך שהסתיים אבל הגוף עדיין בשלבי החלמה. גם הנפש עברה הרבה דברים לאחרונה. יש גם מחשבות על מה שיהיה ומה שיבוא ואיך שמים את כל הסאגה הזו של הדברים שעברתי מאחורי ומתקדמים הלאה".

 

למה צריך לשים מאחורה?

"היום אני אישה לכל דבר, אבל הייתי רוצה לשים בצד את כל הנושא הזה שתמיד הגדיר אותי. אנשים השתמשו בטייטל הזה של הטרנסית, והיום זה כבר פחות רלוונטי כי אני לא רק מישהי שעברה תהליך של התאמה מגדרית אלא אדם שיש לו את היכולות שלו, הרצונות והמטרות שלו. לאו דווקא טרנסית. כמובן שאני אוהבת להוביל, להשפיע ולהעצים אחרים אבל הייתי רוצה גם להתקדם".

 

ובכל זאת, יש בזה משהו שלנצח יהיה בלתי נפרד ממך.

"ברור, זו הזהות שלי. אי אפשר להתעלם מהעבר אבל אפשר להתקדם אל העתיד ואני רוצה שיתייחסו אליי וישפטו אותי בתור רומי ולא בגלל שעברתי תהליך כלשהו".

 

אחרי הניתוח האחרון, שיתפת די מהר את העוקבים בתחושות ובהרגשות שלך, גם בפרטים אינטימיים יותר.

"בראש ובראשונה שיתפתי מתוך מחשבה על אותם אנשים שאין להם ממי לשאוב השראה על התהליך ועל איך שהדברים מתנהלים, ואני המקור הכי טוב לזה. יש לי אלפי עוקבים ברשתות, אז למה שלא אשתף? זו גם הסיבה שבגללה אנשים עוקבים ומתעניינים".

 

היו תגובות פחות טובות על החשיפה הזאת?

"המון. 'איך את עושה דבר כזה', 'איך את לא מתביישת', 'את הורסת את המדינה'. אנשים כאן אוהבים לשפוט, אבל אני לא נותנת לזה להשפיע עליי ולתת לזה לעצור אותי. אני זו שחיה את החיים האלו, אני זו שמתמודדת, אז למה שבן אדם אחר יעצור אותי? אני אשתף כל מה שאני רוצה, זה האינטסגרם שלי וזה הסיבה שאנשים עוקבים אחריי, הם אוהבים לראות את האותנטיות שלי".

 

היה רגע שעצרת ואמרת רגע, אולי שיתפתי קצת יותר מדי?

"ברור, ראיתי שכל כך הרבה רושמים, וחשבתי לרגע שעשיתי משהו לא בסדר. בסופו של דבר הבנתי שזה בסדר וזכותי המלאה. לא עשיתי שום דבר רע. אלו האנשים שמחפשים את הרע ולשפוט".

 

את יודעת להעריך כמה כל הטיפולים והניתוחים עלו?

"התקלת אותי. בוא נגיד שרק הניתוח של ההתאמה מגדרית עלה בסביבות המאה אלף. הניתוח עצמו וכל התהליך של הטיסות לתאילנד והשהייה שם. זה תהליך מאוד יקר".

 

כדי להשיג את הכסף, אברג'יל נעזרה ברשת החברתית Only Fans, שמומחים מגדירים אותה כ"זנות מצלמות". היא מצידה, מבהירה שהיא שלמה עם ההחלטה להשתמש בפלטפורמה השנויה במחלוקת כדי לממן את ההליך היקר. "זה מאוד עזר לי. אני חושבת שבן אדם יכול לעשות כל מה שהוא רוצה, כל עוד זה לא פוגע בו או במישהו אחר - כל האמצעים כשרים. עברתי את זה כדי להרשות לעצמי להיות שלמה עם עצמי ולהגיע למה שאני היום. כשראיתי את רמת האושר והשלמות העצמית שזה עשה לי - הייתי עושה כל מה שעשיתי שוב ושוב בידיעה שאני מגיעה למצב הזה כאן ועכשיו".

 

תמשיכי לתפעל אותו גם בהמשך? 

"אני לא חושבת. עשיתי את זה למטרה מסוימת, כי באמת כי הגעתי למצב שאמרתי שאין לי מה להפסיד ושזהו, אני הולכת לעשות כל מה שאפשר כדי להשיג את הכסף. הייתי צריכה את הסכום הזה, כי אי אפשר היה לחכות. אנשים לא מבינים שאי אפשר - זה לא סובל דיחוי. בנאדם ששלם עם עצמו ורוצה לעשות את זה, יעשה הכל בשביל זה.  

 

"אנשים לא מבינים כמה הניתוח הזה חשוב ומשמעותי להמשך החיים. הגעתי למצב שאני לא יכולה כבר להמשיך מבלי לעשות את זה, וידעתי שלא יהיה לי סיכוי להשיג את הכסף בתקופת זמן קצרה. במיוחד בהתחשב בעובדה שבמדינת ישראל לקבל אישור לניתוח להתאמה מגדרית לוקח חמש שנים והלאה".

 

במבט קדימה, מה המטרות או החלומות הבאים מבחינת הקריירה, החיים, הזוגיות?

"זוגיות זו שאלה טובה, לא יודעת. גברים בארץ הם פחות הסטייל שלי. כשגברים מתחילים איתי, אני רואה לאן רוב השיחות זורמות ואני פחות מתחברת. אני גם חושבת שבחו"ל המנטליות שונה מכאן. אנשים יותר פתוחים ואלו האנשים שאני אצא איתם.

 

"מבחינה עסקית הייתי רוצה להתפתח ולהתקדם מבחינת האיפור, לקחת את זה צעד קדימה, וכמובן שגם להמשיך בדוגמנות ובמשחק ולהתפתח, דווקא בחו"ל. בסופו של דבר מעבר לים זו המטרה של כולם, זו המטרה הגדולה וזו המטרה שלי. אני חושבת שאני יכולה לעשות את זה, אני חושבת שצריכים לתת לי את האפשרות הזו להראות מה יש לי. אבל בראש ובראשונה - להחלים, לנחות מהכל ולהבין לאן החיים שלי הולכים. לחזור לעצמי בקיצור"

.

לריאיון המלא, צפו בווידיאו שבראש הכתבה!

 

אישה בשמלה לבנה. רומי אברג'יל  (צילום: אור גפן)
אישה בשמלה לבנה. רומי אברג'יל צילום: אור גפן

עם המעצבת מוריאל (צילום: אור גפן)
עם המעצבת מוריאלצילום: אור גפן

פותחת וסוגרת את תצוגת האופנה (צילום: אור גפן)
פותחת וסוגרת את תצוגת האופנהצילום: אור גפן

 

צילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018