רכילות+

סנדרה רינגלר: "אני חסרת ביטחון, לא אוהבת את איך שאני נראית"

הסטייליסטית משיקה קולקציית נעליים חדשה ויוקרתית, ומספרת כי יוקר המחייה פגע גם בה ובבעלה השף משה שגב: "אולי זו הסיבה שיש לי את הדחף לעשות עסקים משלי, יש לי צורך להביא כסף ולפרנס". ומה לגבי החברה הטובה שרה נתניהו? "יש בינינו חיבור, אני לא מחפשת כותרות ואופורטוניזם". צפו

 

 

סנדרה רינגלר היא שם מוכר בתעשיית הבידור והאופנה המקומית כבר למעלה מ-20 שנה, ועכשיו מגיע שלב חדש ומסקרן בחייה המקצועיים של הסטייליסטית - לראשונה היא משיקה קולקציית קפסולה בעיצובה, ביחד עם המותג "לאפייט איטלי".

 

"נגעתי בעיצוב תכשיטים בעבר, אבל באופנה זו פעם ראשונה עבורי ואני מרגישה שכל הדרך שעשיתי עד עכשיו הייתה בשביל זה. אולי בסוף אני אגע גם בבגדים", אמרה לנו רינגלר, שאותה פגשנו על סט הצילומים של הקמפיין בווילה בסביון. בקולקציה המדוברת יהיו כעשרה דגמים ורינגלר, שגם מדגמנת את הקולקציה, מבטיחה כי מדובר במאה אחוז עיצוב שלה.

 

אנחנו לקראת בחירות ויוקר המחיה עומד על סדר היום הציבורי, את מרגישה את זה?

"מאוד. קודם כול משה שגב, בעלי, היה ועד היום המפרנס העיקרי. אנחנו מנהלים זוגיות די שוויונית, אבל מהרגע שנולדו הילדים נתתי לו גב של בית ו'לך תעוף על המקצוע שלך', והוא באמת עף. הקורונה העיפה אותו לכיוון שהוא לא ציפה לו, ואנחנו מאוד מרגישים על בשרנו ועל ביתנו את הלחץ הכלכלי, ואולי זו הסיבה שיש לי את הדחף לעשות עסקים משלי, כי יש לי צורך להביא כסף ולפרנס".

 

זה משהו שלא הרגשת לפני?

 "אני אגיד לך את האמת, אני הגעתי מבית שבו כסף לא היה אישיו, ואני מאמינה באמת עד היום שהשפע הוא משהו שקיים בנו. אני לא אדם חומרי, אבל עם שלושה ילדים בבית אני מרגישה את זה בפעם הראשונה בחיי. זה לא מפחיד אותי, אני לא נהנית מהחיים פחות או מרגישה פחות עשירה, אני עשירה בלב. אבל יש לי באמת רצון להביא פרנסה הביתה".

 

"מרגישה בתחילת הדרך". סנדרה רינגלר (צילום:אור גפן )
"מרגישה בתחילת הדרך". סנדרה רינגלרצילום:אור גפן

 

על סט הצילומים, רגע לפני שמכריזים על הפסקת הצהריים, זוכה רינגלר להפתעה כשבעלה מפציע עם זר פרחים ומדי שף ויחד הם מפזרים רומנטיקה לכל עבר. "אין ספק שזכיתי בגבר מיוחד במינו, הוא אלוף! הוא רומנטיקן", אמרה.

 

אז זה הסוד לזוגיות מוצלחת?

"אני חושבת שהסוד הוא שאין סוד והחיים זה החיים, אבל אין ספק שברגע שלומדים לתבל ברגעים רומנטיים את השגרה, שהיא לא תמיד פשוטה, ואת החיים, אז זה מאוד חשוב". צמד המילים "טפו חמסה" שגור בפיה של רינגלר, במיוחד בכל מה שקשור לחייה האישיים ולעובדה שהיא ובעלה נשואים כבר 17 שנה. "אנחנו לפעמים אומרים 'איך זה שאנחנו 17 שנה ביחד', ואני שוב אומרת שאנחנו עוברים אתגרים, לא הכל ורוד. אז איך יכול להיות שזה מרגיש כאילו רק אתמול הכרנו? יש לנו עדיין את האש והתשוקה והאהבה שבוערת".

 

את אוהבת אותו כמו ביום הראשון?

"הרבה יותר".

"אני עשירה בלב אבל יש לי באמת רצון להביא פרנסה הביתה" (צילום:אור גפן )
"אני עשירה בלב אבל יש לי באמת רצון להביא פרנסה הביתה"צילום:אור גפן

 

החודש חגגו בני הזוג בר-מצווה לבנם האמצעי דניאל, עם קוד לבוש קפדני ולבן ובנוכחות כל החברים המפורסמים שעלו לרגל להגיד מזל טוב, אבל מי שבלטו בהיעדרם היו החברים הטובים של המשפחה - בנימין ושרה נתניהו. "הם היו בלונדון", ממהרת רינגלר להסביר ולבטל את השמועות על חתול שחור שעבר ביניהם. "חד-משמעית, אם הם היו בארץ אז הם היו מגיעים לשמחה שלנו. הם מאוד קרובים אליי, שרה ואני מאוד קרובות. בבר-מצווה של ליאו, בני הבכור, היא הגיעה גם לחגיגות בכותל, היא בכתה מהתרגשות".

 

שלחו ברכה? מתנה?

 "ברור, ברור. שלחו ברכה, ספר חתום, צ'ק יפה".

 

בזמן שרבים עדיין מתלבטים, רינגלר כבר יודעת למי היא תעניק את הקול שלה בבחירות הקרובות. "אצביע לביבי כמובן. זה החלום שלי שהוא יחזור להנהיג את המדינה, אם הוא יסכים".

 

הוא כבר בפנים.

"נכון, הוא רץ. אני לא מבינה מאיפה יש לו את הכוח? אני מעריצה את האיש הזה. אני לא אדם פוליטי אבל אני פשוט מנהלת כל כך הרבה פעמים את השיחות האלה, כאילו אני הדוברת, אבל בגלל שאני מכירה אותם מקרוב אני יודעת שהם עושים את זה כשליחות אישית ואנשים לא מצליחים להאמין לזה". צפו בריאיון המלא שבתחילת הכתבה.

 

על תקן ההפתעה ביום צילום: הבעל שגב משה (צילום:אור גפן )
על תקן ההפתעה ביום צילום: הבעל שגב משהצילום:אור גפן

"אוהבת אותו הרבה יותר היום"  (צילום:אור גפן )
"אוהבת אותו הרבה יותר היום" צילום:אור גפן

מדברים עם העיניים (צילום:אור גפן )
מדברים עם העינייםצילום:אור גפן

סנדרה רינגלר (צילום:אור גפן )
סנדרה רינגלרצילום:אור גפן

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018