רק אתמול נמסנו מטוב ליבה של סופיה ורגרה ומהרצון להעצים נשים קשות יום ברחבי העולם, והנה היום אנחנו נמסים שוב והפעם מחום. הקולומביאנית הלוהטת החליטה להמשיך עם קו ה"אני יכולה לעשות הכל" והצטלמה למגזין womens health בעירום מלא. אה כן, וזה בדיוק הזמן לציין שהיא בת 45!
4 צפייה בגלריה
בהחלט הורסת. סופיה ורגרה
בהחלט הורסת. סופיה ורגרה
בהחלט הורסת. סופיה ורגרה
(אינסטגרם)
בזמן הצילומים הכריזה ורגרה "אני ממש לא מפחדת להתפשט ולהיחשף, להפך, אני גאה לעשות זאת". ברור חמודה, אם אנחנו היינו נראים כמוך היינו שמחים לוותר על כל הדבר הזה שנקרא בגדים. מי צריך אותם? בהמשך התראיינה ואמרה "אישה בת 45 יכולה לחשוף את הגוף שלה, זה לא כמו פעם שרק נשים צעירות יכלו לככב על שערי מגזינים בעירום". כשנשאלה איך אישה בגילה מתכוננת לקראת צילומים מהסוג הזה, השיבה "אני מקבלת את הגוף שלי ואת העור שלי כמו שהוא, לטוב ולרע" והוסיפה "אני בת 45, גם אם הייתי רוצה אני לא יכולה להיות מושלמת בשלב זה של חיי. לא צריך לשנוא את זה ולכעוס על זה" הסבירה "אבל זו המציאות שלנו, אנחנו משתנים ואני רואה את זה קורה לי".
עוד הוסיפה ואמרה "אני רוצה להיראות בגילי אבל אני עדיין רוצה להיראות נהדר! אני מאמינה שאם את אובססיבית לזה, לרצון להיראות צעירה יותר, את תשתגעי בסוף. אנשים תמיד ואמרים לי 'וואו, את נראית מעולה, כאילו את בת 20' ואז אני חושבת לעצמי 'אוקיי, זה ממש לא נכון. העור שלי שונה, מעולם לא חשבתי על המילה נקבוביות אז אני חושבת לעצמי מה לכל הרוחות אני אמורה לעשות איתן?" כן, אנחנו לגמרי איתך בקטע הזה, ועוד לא הגענו לגיל 45.
4 צפייה בגלריה
בטוחה שאת בת 45?
בטוחה שאת בת 45?
בטוחה שאת בת 45?
(צילום: gettyimages)
כשנשאלה ורגרה איך היא שומרת על הגזרה אמרה "אני מתאמנת בין שלוש לארבע פעמים בשבוע אבל אני חייבת להודות שאני מתעבת את זה" והוסיפה "ג'ו בנה חדר כושר ממש מגניב בבית כך שאין לי תירוצים אבל זה כמו עינוי בשבילי. אני נכנסת למצב רוח רע שעתיים לפני האימון, אני עצבנית במהלך האימון ואני חסרת מצב רוח בסופו כי אני יודעת שאני צריכה לקבוע את האימון הבא" והוסיפה "זה לא מגיע מהרצון לשרירים אלא מהרצון להישאר בריאה. אין לי שרירי בטן ואני לא רוצה להיות סופר מודל עם גוף מושלם, זה הרבה יותר מדי מאמץ". איך סבתא שלנו היתה אומרת, רק שתהיי לנו בריאה, זה עובד לך יופי.
4 צפייה בגלריה
בנה לה חדר כושר. ג'ו מנגניילו וסופיה ורגרה
בנה לה חדר כושר. ג'ו מנגניילו וסופיה ורגרה
בנה לה חדר כושר. ג'ו מנגניילו וסופיה ורגרה
(gettyimages)
אז נכון שאתם מצפים ממישהי שמתאמנת שלוש-ארבע פעמים בשבוע שתהיה חזקה, אבל לא כשמדובר בורגרה "אני לא חושבת שאני חזקה. יש לי עצמות דקות וברכיים גרועות ואני בקושי מצליחה לעשות שכיבות סמיכה. הלוואי שיכולתי להיות קצת יותר אתלטית, אבל כשאת גדלה עם הציצים הענקיים האלה אין לך סיכוי", חייכה והוסיפה "הם כאלה מגיל 13 והם היו גדולים יותר במשך ההריון ואחרי הלידה". לסיום הוסיפה השחקנית כי היא עובדת קשה מכיוון שהיא חייבת לשמור גם על הקריירה שלה "ברוב הפעמים לא הייתי הנערה הצעירה או החכמה ביותר בחדר, אבל אני תמיד עובדת הכי קשה" וסיכמה את הראיון במסר שעושה את שלו: "חלומות לא מתגשמים אם ממשיכים לשבת ולחכות שדברים יקרו מעצמם". תגידי, כבר אמרנו לך שאנחנו ממש אוהבים אותך?
4 צפייה בגלריה
בהחלט יכולה לעשות הכל
בהחלט יכולה לעשות הכל
בהחלט יכולה לעשות הכל
(gettyimages)