בזמן שאפליקציית טיקטוק המהנה (לעתיקים שבינינו - אפליקציה המאפשרת ליצור קטעי וידאו קצרים של מוזיקה) תפסה תאוצה והפכה ללהיט הבלתי מעורער בעולם, הראפרית ליזו חושפת זווית אחרת ומטרידה של כל ההנאה. בסרטון שהעלתה, האשימה ליזו את את האפליקצייה בכך שהיא מסירה באופן גורף סרטונים שלה בביקיני.
"טיקטוק ממשיכה להוריד את הסרטונים שלי בביקיני, אבל מאפשרת לבחורות אחרות בבגדי ים להמשיך לפרסם סרטונים", כתבה הזמרת, ופנתה ליוצרי האפליקצייה: "אני תוהה למה, טיקטוק. אנחנו צריכים לדבר".
1 צפייה בגלריה
מצפה לשיחה צפופה. ליזו
מצפה לשיחה צפופה. ליזו
מצפה לשיחה צפופה. ליזו
(צילום: אינסטגרם)
לטובת מי שפספס, נחדד כי ליזו היא אחת הראפריות המובילות כיום מעבר לים. היא אמנם רק בת 31, אבל זכתה להצלחה מסחררת בשנת 2019, כשהוציאה לאור את אלבומה השלישי Cuz I Love, שהגיע למקום הרביעי במצעד הבילבורד. עוד דבר שמזוהה איתה, מלבד המוזיקה, היא העובדה כי ליזו לא מתביישת במשקל שלה - להפך. הראפרית הצעירה חוגגת את הגוף שלה בכל פעם מחדש .
"תמיד הייתי צריכה להפוך שונאים למברכים", אמרה ליזו ל"בילבורד" בספטמבר האחרון, והוסיפה: "זה הקטע עם השירים שלי ועם ההופעות החיות, מעולם לא איבדתי את המנטליות הזו של 'אני צריכה לנצח אותך', לא גדלתי ככה". ריספקט!