רוני דואני, שבשבילנו תמיד תהיה רוני "סופרסטאר", העלתה הבוקר (ה') פוסט בחשבון האינסטגרם שלה, בו היא מספרת שחלתה בסרטן, בזרת של הרגל. דואני גילתה על מצבה הרפואי חודשיים לאחר שילדה את בתה מאיה.
כך היא כתבה בפוסט: "אז מכל האיברים בגוף חטפתי סרטן בזרת של הרגל. לפני חודשיים מאיה נולדה והתחלתי לספור את הימים עד שאוכל לחזור לשגרה ובעיקר להתאמן. רגע לפני שזה קרה, משפט אחד של ד"ר דנה אגוזי מנהלת מחלקת כירורגיה בבית חולים קפלן: 'אז יש לי חדשות טובות וחדשות רעות' היא אמרה. 'על מלנומה שמעת?'. מיותר לציין שזה הרגיש כמו פטיש של חצי טון על הראש שלי, כמו בוקס בבטן שמעיף אותך אחורה".
דואני ממשיכה וכותבת: "תמיד הייתה לי נקודת חן בזרת של הרגל. היא לא הטרידה אותי ואני לא אותה, עד שד"ר אגוזי ראתה אותה, כמעט במקרה, ופסקה מיד שאנחנו צריכות להיפרד. הנקודה נשלחה לביופסיה ואני לא דאגתי לרגע. היה ברור לי שלא יהיה כלום, כי אין כלום. רק שמלנומה זה לא ממש כלום. דנה בישרה שבעיקרון צריך להוריד את הזרת, אבל החדשות הטובות הן שהנגע (מילה יפה נכון?) שטחי, ועם השתלת עור היא תסדר לי זרת משופצת".
הזרת של דואני אכן הוסרה, הליך שהביא עמו תקופת החלמה מתסכלת עבור הכוכבת: "כבר שלושה שבועות אני על הספה בתחושת חוסר אונים איומה מבחינתי, סיוט. החלום לחזור להתאמן ולקפוץ על הבורד התחלף בחלום להצליח לעשות פיפי עם קביים... אבל האיום הגדול הוסר מהגוף שלי וזה מה שחשוב. היום נפרדתי מהקביים, יש לי עוד דרך ארוכה עד שאחזור לאימונים, אבל היי, כבר הצלחתי לדחוף את העגלה של מאיה לבד".
לסיכום, דואני שולחת מסר חשוב לכל מי שקורא: "אם יש לכם נקודות חן, זה לא אומר שהן כאלה חינניות, לכו להיבדק!". רק בריאות וחזרה מהירה לבורד ולאימונים!
3 צפייה בגלריה
החלמה מהירה!
החלמה מהירה!
החלמה מהירה!
(צילום: מוטי לבטון)
3 צפייה בגלריה
רגע אחרי הלידה
רגע אחרי הלידה
רגע אחרי הלידה
(צילום: מוטי לבטון)
3 צפייה בגלריה
שתחזור לבורד במהרה!
שתחזור לבורד במהרה!
שתחזור לבורד במהרה!
(ענת מוסברג)