בשיתוף עמותת רוח טובה 📷נטע ברזילי עושה פיימינג בטיקטוק
בריונות ברשת היא לא מושג חדש (למרבה הצער), ואפשר לספור על כף יד אחת אנשים שלא חוו שיימינג מעולם. בין אם זה בווטסאפ או באינסטגרם, בין אם אלו בני נוער או מפורסמים, עידן הרשתות החברתיות הפך את היד על המקלדת לקלה יותר ואת המרחב הדיגיטלי לפחות בטוח.
לכן, יוזמה חדשה שיוצאת רגע לפני יום המעשים הטובים שמתקיים מחר (ג'), קוראת לכולם לעשות פיימינג (faming) - ההפך הגמור משיימינג. מה זה אומר? במקום לומר או לכתוב על מישהו דברים רעים, מרימים לו. מספרים על רגעים יפים, מעשים מרגשים והצלחות אישיות של אותו אדם במטרה לפרגן לו ככל האפשר.
רוסלנה רודינה ובנה יאן מסבירים מה זה פיימינג 
הסלבס כמובן נרתמו למשימה בשמחה, ובימים אלו רצים ברשתות החברתיות שלל סרטונים של המפורסמים הכי גדולים, כשהם עושים פיימינג לאדם אחר. נטע ברזילי, יעל בר זוהר, אופירה אסייג, אנה ארונוב, ירדן הראל, גיא זו-ארץ, רוסלנה רודינה, דין מירושניקוב ואורי פפר הם רק חלק מהשמות שמציפים בשבוע האחרון את הרשת בסיפורים יפים על הסובבים אותם.
ברזילי, זוכת האירוויזיון, העלתה סרטון באנגלית אל 1.7 מיליון העוקבים שלה בטיקטוק וסיפרה על הטרנד החדש. "היי חברים, אנחנו מתחילים טרנד חדש שנקרא פיימינג ולא שיימינג. בואו נפזר חיוביות ונתמוך באנשים אחרים". ברזילי נקבה בשמות חמש הזמרות שהיא הכי אוהבת ומעריכה כיום וביקשה מהעוקבים שלה להאזין להן.
גיא זו ארץ עושה פיימינג לצוות "האח הגדול" 
גיא זו-ארץ, שמנחה את "האח הגדול" לצד לירון ויצמן, החליט להפנות את הזרקור הפעם אל צוות עובדי הסאונד של נווה אילן, שלא מקבלים את התהילה שמגיעה להם, ופירגן להם בסרטונים מרימים. "אנשים יקרים שלא תמיד אנחנו יודעים להגיד להם תודה. הם תמיד נמצאים שם מאחור, ואם לא הם, איך נדע?". גם דין מירושניקוב העלה סרטון והסביר: "מכירים את התופעה שיימינג? יופי, שכחו ממנה. יש לי תופעה מטורפת בשבילכם. פיימינג, אני סתם בא לבנאדם ומפרגן לו. למה? ככה, כי בא לי לפאר אותו". ומי בר או בת המזל? צפו בסרטון.
דין מירושניקוב עושה פיימינג 
הטרנד מגיע גם עם פילטר ייעודי לרשתות החברתיות, שמציע מגוון אופציות, החל מ"הלב הכי גדול", דרך "הכי חכם שאני מכיר", ועד "אין על האוכל שלו". צפו בסרטונים וגלו למי הסלבס הכי שמחים לפרגן.
אופירה אסייג עושה פיימינג 
אנה ארונוב עושה פיימינג 
אורי פפר עושה פיימינג  
רוסלנה רודינה עושה פיימינג לבית השנטי