2 צפייה בגלריה
תמונת הלוגו הרשמית של תחרות מיס יוניברס 2021
תמונת הלוגו הרשמית של תחרות מיס יוניברס 2021
תמונת הלוגו הרשמית של תחרות מיס יוניברס 2021
לראשונה בתולדותיה: תחרות מיס יוניברס תתקיים בישראל - בחודש דצמבר הקרוב תגיע לאילת התחרות הבינלאומית שתשודר ליותר מ-170 מדינות ברחבי העולם.
הנשים הכי יפות בעולם יגיעו לישראל בניסיון לזכות בתואר שיכול לשנות את חייהן. מלכות היופי ינחתו בעיר הדרומית כבר בסוף חודש נובמבר, ולאורך שלושה שבועות יקחו חלק באירועי הדגל של התחרות - השמלה הלאומית, גאלה חגיגית וכמובן הגמר הגדול. גם המנחה המיתולוגי, הקומיקאי סטיב הארווי, יגיע ארצה (ואנחנו רק יכולים לקוות שהוא יביא איתו את בתו, וחשוב מכך את בן זוגה, מייקל בי. ג'ורדן, הגבר הכי סקסי בעולם עלפי מגזין "פיפל").
התחרות מציינת השנה 70 להיווסדה, ומתקיימת ע"י ארגון מיס יוניברס העולמי בשיתוף משרד התיירות הישראלי ועיריית אילת. הישראלים האמונים על הבאת מיס יוניברס לישראל הם המפיקים טלי אשכולי ואסף בלכר. שר התיירות יואל רזבוזוב מסר היום (ג'): "למרות האתגרים שמציבה בפנינו הקורונה יש ליצור עוגנים תיירותיים שיקדמו ויציגו את ישראל לעולם, ליום שאחרי הקורונה. תחרות מיס יוניברס היא ללא ספק עוגן חשוב ומשמעותי אותו נקיים בישראל בכפוף ובהתאם לכל ההנחיות להן נידרש".
אלי לנקרי, ראש עיריית אילת בפועל, מסר: "האירוע ייערך בנמל אילת, מול נופו המרהיב של מפרץ אילת שהוא בין היפים בעולם, והרי אדום שמסביב לעיר. אנו שמחים לארח את כל באי התחרות, שינחתו בחלקם בשדה התעופה הבינלאומי של אילת ויהנו במלונות העיר, במסעדות, באטרקציות, במרכזי הקניות וממשאבי הטבע הייחודיים של אילת, ביניהם הים והמדבר. כל המשלחות והמתמודדות צפויות להגיע כשלושה שבועות לפני התחרות שתתקיים במהלך דצמבר".
2 צפייה בגלריה
בקרוב אצלנו: תחרות מיס יוניברס
בקרוב אצלנו: תחרות מיס יוניברס
בקרוב אצלנו: תחרות מיס יוניברס
(צילום: BENJAMIN ASKINAS)