"ניר ואני ביחד, פותרים הכל, בזמן שלנו, בכבוד ובאהבה גדולה", מרגיעה אותנו היום (ה') כוכבת הילדים מיכל הקטנה, בריאיון זוגי עם בעלה, איש העסקים ניר ויצמן, בעקבות המשבר הזוגי שהשנייםחווים. "הזוגיות שלנו יצאה לחל"ת", אמרה, ואילו בעלה הסכים - חלקית.
השניים, שמתחזקים כל אחד בתחומו קריירה עמוסה ומתפעלים יחדיו בית עם שישה ילדים, התייצבו הבוקר לשיחה צמודה - תרתי משמע, במרפאת "ביוטי קליניק" של רשת סופר-פארם, בה דיברו על מה שקורה בחדרי חדרים והסבירו כי זוגיות זו עבודה קשה: "ניר פעם אמר לי שברגע שמגיעים לשיא - יש ירידה", אמרה מיכל, והסבירה כי כרגע הם קצת בנחיתה אבל מכאן הם ימשיכו לטפס למעלה.
"די ניפחו את המצב הזה", הסביר ויצמן והתייחס לכך שפורסם כי לא היה חודש שלם בבית. "חצי מהזמן הייתי בחו"ל, במסגרת העבודה. וגם כשלא הייתי בבית - הייתי בבית".
3 צפייה בגלריה
נראה שהכל בסדר. מיכל וניר ויצמן
נראה שהכל בסדר. מיכל וניר ויצמן
נראה שהכל בסדר. מיכל וניר ויצמן
(צילום: טל גבעוני)
למה בעצם היה הצורך הזה לקום וללכת?
ויצמן: "זה לא צורך, אלה דברים אישיים ביני לבינה ופתרנו אותם"
מיכל: "זה היה משבר גדול, כי זו באמת הייתה הפעם הראשונה שבה ניר לא ישן בבית. זה היה ברייק שהיה מאוד נחוץ עבור הביחד שלנו כדי להבין ששום דבר לא מובן מאליו".
את מרגישה שההפסקה עזרה?
מיכל: "אני מרגישה שההפסקה הזו עשתה פלאים, כן. אני מקווה שבסוף התהליך הזה שאנחנו עוברים יצמחו מזה רק דברים טובים".
3 צפייה בגלריה
עובדים על הזוגיות
עובדים על הזוגיות
עובדים על הזוגיות
(צילום: חגי דקל)
כוכבת הילדים המשיכה וסיפרה כי במהלך אותו משבר ומהרגע שהוא נחשף לעין הציבורית היא קיבלה המון "עצות אחיתופל" ששמחו להזכיר לה ש"אין שום דבר בחוץ". ויצמן מצידה מדגישה כי לפרק את המשפחה כלל לא הייתה אופציה. "לרגע לא חשבתי לעשות זאת, זה גם לא היה הדבר האחרון ברשימה שלי. זוגיות זו עבודה ואני יכולה לומר לך שחזרתי לעבוד מאוד מאוד קשה וזו אחת הסיבות שאנחנו נמצאים כאן היום. אנחנו ניקח את הזוגיות שלנו ונעשה ימי כיף ביחד ונמריא איתה".
איש העסקים חיזק את דבריה של אשתו: "כל זוג שנמצא הרבה שנים ביחד צריך להקדיש כל יום, ממש כל יום, לפחות שעתיים לזוגיות. לדבר, להקשיב. זה ככה אצלנו שנים וזה מה שבאמת מחזיק אותנו". צפו בווידיאו שבראש הכתבה!
3 צפייה בגלריה
מקפידים להקדיש שעתיים לזוגיות
מקפידים להקדיש שעתיים לזוגיות
מקפידים להקדיש שעתיים לזוגיות
(צילום: חגי דקל)