אתגר דלי הקרח צובר תאוצה ועובר דרך כל המפורסמים: כפי שסיפרנו לכם שבוע שעבר, ג'סטין טימברלייק קיבל על עצמו את אתגר דלי הקרח, בו עליו לשפוך על עצמו דלי מלא במים קפואים או לתרום כסף לטובת חולים במחלת לו גריג (ALS). לאחר שהמפורסם שופך על עצמו את הדלי, עליו גם לאתגר שלושה אנשים נוספים, שעליהם להיענות לאתגר תוך 24 שעות או לתרום 100 דולר למען המטרה הטובה. בפועל, רוב המפורסמים גם תרמו וגם שפכו על עצמם את דלי המים, ככה שהכל בסדר.
בימים הספורים שעברו מאז שהסרטון של טימברלייק עלה לאוויר, הרשת הוצפה בסרטונים של כל הסלבס האפשריים שנרתמו לאתגר. אפילו השמות הכי גדולים בתחום ההיי-טק נרתמו למשימה (ביניהםמארק צוקרברג, ביל גייטס, טים קוק, לארי פייג' וסרגי ברין ועוד). אז מי עוד השתתף באתגר דלי מי הקרח?
ג'סטין ביבר ראה שכולם מאתגרים את עצמם והחליט לקבל את האתגר מהסוכן שלו, סקוטר בראון, שפך על עצמו מים קפואים והעביר את האתגר לאלן דג'נרס, לשחקן כריס דליה ולנשיא ברק אובמה. כן, ביבר, כבר הוא יקבל את האתגר שלך. רק תספור עד שלוש וזה יקרה.
גם סלינה גומז, שעל פי דיווחים טריים חזרה לזרועותיו של הביבר, החליטה לקחת על עצמה את האתגר שהטילו עליה טיילור סוויפט וריאן סיקרסט, ונראה שהיא עשתה את זה לבד ובלי קהל שיעודד אותה.
עוד אישה מפורסמת שקיבלה על עצמה את האתגר היא אופרה ווינפרי, שגם איתגרה את סטיבן שפילברג ("אני יודעת איפה אתה גר"), וצרחה בטירוף כשחתיכות הקרח נחתו עליה. אל תחמיצו.
כריס פראט נוסף גם הוא על הסלבס שקיבלו על עצמם את האתגר, ומאחר והוא אותגר פעמיים על ידי שני אנשים שונים, הוא החליט לעשות את זה בצורה שונה: לקחת וודקה עם קרח וסמירנוף אייס ולשתות "למטרה טובה". זה לא נגמר כמו שאתם מצפים, והסוף מספק ומפתיע.
חברי להקת הפופ האמריקאית Emblem3 גם לקחו את האתגר במלוא הרצינות ואפילו התפשטו בשבילו. כן, לגמרי.
השחקנית נינה דוברב ("יומני הערפד") הורידה את החולצה, נשארה בביקיני ושניה אחרי ששפכו עליה את המים הקפואים, קפצה לתוך האוקיינוס (קצת קיצוני, אבל ניחא).
גם לנה דנהאם מ"בנות" קיבלה את האתגר בבגד ים אדום ובשמחה חלקית, ולא שכחה להודות לחברותיה שאיתגו אותה.
האתגר הגיע גם לישראל, ואתמול אייל גולן שפך על עצמו דלי מים קפואים, רק כדי לאתגר את יחצ"ן העל, רני רהב, לעשות אותו דבר. רהב לא היסס ועשה את מה שרבים רק חיכו לעשות, ושפך על עצמו דלי מים קפואים ולא שכח לאתגר את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, וחברותיו בר רפאלי ונועה תשבי. תכלס, אנחנו נשמח לראות את בר שופכת על עצמה מים. בביקיני. בסלואו מושן.