זה לא שלא ידענו את זה קודם, אבל עכשיו זה רשמי: בתכנית של ג'ימי קימל אמש, נחשף כי מגזין People הכתיר את השחקן האוסטרלי, כריס המסוורת' (31), לגבר הסקסי ביותר בעולם לשנת 2014. לגמרי!
עם הטייטל המכובד מצטרף המסוורת' לשמות כמו אדם לוין, ברדלי קופר וצ'אנינג טאטום, שקיבלו גם הם בעבר את הכבוד להיות "הכי נחשקים בעולם" ואנחנו בטוחים אגב, שלא רחוק היום ואחיו הקטן, ליאם המסוורת', שמככב בטרילוגיית "משחקי הרעב", ישתלט לו על התואר. אנחנו מהמרים על שנה הבאה.
3 צפייה בגלריה
נשמטה לנו הלסת
נשמטה לנו הלסת
נשמטה לנו הלסת
(צילום: gettyimages)
ברזומה של השחקן אפשר למצוא סרטים כמו "ת'ור", "שלגייה והצייד" ו "הנוקמים". אנחנו תמיד נזכור לו את התקופה ששיחק באופרת הסבון האוסטרלית "שכנים". צריך להתחיל מאיפשהו.
3 צפייה בגלריה
בחברה טובה
בחברה טובה
בחברה טובה
(צילום: gettyimages)
השחקן ואשתו, הדוגמנית והשחקנית, אלסה פטקי (38), הגיבו בצחקוקים ומבוכה ששמעו על התואר החדש. המסוורת' אף הגיב בציניות ואמר: "הוספתם לי כמה שבועות בהם אני יכול להשתחצן בבית. אני יכול להגיד לה (אלסה) 'עכשיו תשימי לב, זה מה שאנשים חושבים ולכן אני לא צריך לשטוף את הכלים יותר, אני לא צריך להחליף חיתולים, אני מעל זה. עכשיו זו הפריצה האמיתית שלי'".
לזוג יש שלושה ילדים, אינדיה (2.5) והתאומים סשה וטריסטן, בני ה-8 חודשים, שעדיין לא יודעים עד כמה אבא שלהם מהמם, אבל עם בריכת הגנים המשובחת בה הם שוחים, אנחנו בטוחים שלא רחוק היום ונראה גם אתם הופכים ליפי תואר כמו אבא.