מיילי סיירוס (22) לא נחה: רגע אחרי שסיימה את מערכת היחסים בת חמשת החודשים עם פטריק שוורצנגר (21), בימים האחרונים היא נראית צמודה מתמיד לארוס לשעבר ,ליאם המסוורת' החתיך מכל (25).
מקורב לזוג מספר לאתר Usweekly ש"השניים מבלים ביחד בלוס אנג'לס, אבל רק מעט אנשים יודעים מזה". עוד מוסיף המקור, "דייטים זו לגמרי אופציה. אפילו כשהיא יצאה עם פטריק, שהיה החבר הרציני הראשון שלה מאז ליאם, היא לא הצליחה שלא לשמור על קשר עם ליאם. הוא ניסה לנתק אותה מחייו אבל היא עדיין המשיכה לשלוח לו הודעות. הם היו בודקים אחד מה שלום השניה פעם ב..".
2 צפייה בגלריה
יש מצב לקאמבק? מיילי וליאם
יש מצב לקאמבק? מיילי וליאם
יש מצב לקאמבק? מיילי וליאם
(צילום: gettyimages)
אתר "New York Daily News" מדווח כי השניים נצפו יחדיו במסעדה במערב הוליווד בשבוע שעבר, כשעדים שהיו במקום טענו ש"זה היה נראה כמו דייט". למרות זאת, נדמה שהמסוורת' אופטימי אבל זהיר לקראת הקאמבק. "היו לו חוויות קשות ממערכת היחסים, אבל הוא תמיד מספר על כמה כיף היה להיות איתה והכימיה הנהדרת שהייתה ביניהם" מספר מקורב לשחקן.
כזכור, סיירוס והמסוורת' הכירו על הסט של הסרט "השיר האחרון" ביוני 2009, היכרות שתורגמה למשיכה מיידית ולמערכת יחסים. בשנת 2012 המסוורת' שלף טבעת של 3.5 קראט וביקש את ידה של סיירוס. אחרי שנה וחצי של אירוסין, הם נפרדו.
בזמן שהיה רווק, נקשר שמו של השחקן עם השחקנית ג'נוארי ג'ונס ואפילו עם חברתו ל"משחקי הרעב", ג'ניפר לורנס, אבל בפועל, הוא כנראה נשאר רווק מאז שהשניים פירקו את החבילה בספטמבר 2013. אולי הוא פשוט מחכה שהמדור יגיע לבקר?
סיירוס לעומת זאת, מצאה נחמה בזרועות של שוורצנגר כשנה אחרי פירוק האירוסין, אבל כפי שדיווחנו בעבר, גם זה נגמר מהר מאוד אחרי התמונות המביכות שלשוורצנגר עם נשים אחרות במקסיקו. בזמנו, סיפר מקורב לזמרת כי "היא חשבה שהוא בחור נחמד, אבל הסקנדל במקסיקו שינה את הרגשתה". המדור ממשיך לעקוב מקרוב אחרי הסיפור ומאחל לכל הנוגעים בדבר אהבת אמת.
2 צפייה בגלריה
אף פעם לא חשבנו שזה יחזיק מעמד. סיירוס ושוורצנגר
אף פעם לא חשבנו שזה יחזיק מעמד. סיירוס ושוורצנגר
אף פעם לא חשבנו שזה יחזיק מעמד. סיירוס ושוורצנגר
(צילום: Gettymages)