המדור מרכין ראשו בצער: אתרי הרכילות מעבר לים מדווחים שאחד הזוגות האהובים ביותר בהוליווד (וגם עלינו), בן אפלק (42) וג'ניפר גארנר (43), נמצא במשבר לא פשוט וככל הנראה בני הזוג חיים בנפרד בתקופה האחרונה.
2 צפייה בגלריה
נשבר לנו הלב. אפלק וגארנר
נשבר לנו הלב. אפלק וגארנר
נשבר לנו הלב. אפלק וגארנר
(צילום: Gettyimages)
השחקנים נשואים כמעט עשור ויש להם שלושה ילדים משותפים, ויולט (9), סרפינה (6) וסמואל (3). יחסיהם של השניים החלו להתחמם בשנת 2004 על סט הסרט "דרדוויל" בו כיכבו. אפלק וגארנר אמנם לא אישרו את הדיווחים, אבל מצד שני הם גם לא צולמו יחד באירועים חשובים או נלכדו במצלמות הפפראצי, כבר מעל חודש.
אתר "רדאר" מדווח כי גארנר הגיעה לנקודת שבר אחרי שנים של בעיות בנישואים, לכך מקורב מוסיף "לעיתים קרובות, כשלג'ן ובן יש בעיה, הם פשוט מסכימים לקבור אותה ולסבול ביחד, עד שהם יצליחו להיות קצת לבד, אחד בלי השניה. לג'ניפר יש חברים קרובים שחושבים שהיא ובן לא מתאימים, למרות שהוא מאוד אוהב להיות אבא לילדים".
מקורב אחר מוסיף כי "ג'ניפר הכינה את עצמה לגירושים האלה במשך זמן מה, היא הולכת לטיפול כדי ללמוד איך להתמודד איתם, ואיך להתמודד עם הילדים אחרי הפרידה. היא תרצה משמורת עליהם". דיווחים נוספים טוענים כי אפלק נראה בכמה וכמה הזדמנויות בחודש האחרון כשהוא משחק פוקר עם חברים בלאס וגאס. ביום הולדתה של גארנר, שחל רק בחודש שעבר, נראה אפלק כשהוא לבדו בקנדה, ללא טבעת הנישואים. מצדה של גארנר, גם היא צוטטה לארונה כשסיפרה שלהיות נשואה לאפלק זה אינו דבר פשוט, והוא דורש המון סבלנות. גם השחקן מארק רופאלו סיפר בראיון כיהיחסים בין בני הזוג היו בעייתיים ובגלל שאפלק קינא בידידות בין רופאלו לאשתו, השניים ניתקו קשר.
ההון המשותף של שני השחקנים המצליחים, מוערך ב-150 מיליון דולר, ואם הדברים יגיעו לכדי גירושין, מדברים בהוליווד על נזק כלכלי כבד מאוד לבני הזוג. בנוסף, יש סיכוי שהחדשות הרעות יעיבו על המכירות של סרטו החדש והמצופה של אפלק "באטמן נגד סופרמן", בו הוא יככב לצד גל גדות שלנו. המדור שבור לב ומתפלל שיתבדה.
2 צפייה בגלריה
רק שזה לא יפגע בסיכויים של גל גדות!
רק שזה לא יפגע בסיכויים של גל גדות!
רק שזה לא יפגע בסיכויים של גל גדות!
(צילום: gettyimages)