עוד לא הספקנו להתאושש מהגירושים העצובים שלבן אפלק וג׳ניפר גארנר ולהתרגל לתא המשפחתי החדש, וכבר התבשרנו על פרידה כואבת נוספת. השחקנית מייגן פוקס (29) ובן זוגה ב-11 השנים האחרונות, בריאן אוסטין גרין (42) - לנצח דיוויד סילבר מ"בוורלי הילס 90210" - החליטו שדי להם.
1 צפייה בגלריה
כבר לא פאוור קאפל. מייגן פוקס ובריאן אוסטין גרין
כבר לא פאוור קאפל. מייגן פוקס ובריאן אוסטין גרין
כבר לא פאוור קאפל. מייגן פוקס ובריאן אוסטין גרין
(gettyimages)
מסתבר שהשניים נפרדו כבר לפני כחצי שנה אחרי ויכוחים בלתי פוסקים על קריירת המשחק של פוקס, שהחליטה לשים את עבודתה במקום הראשון לפני הזוגיות, כך מספרים מקורבים לאתר Us weekly. לדברי אותם מקורבים, שלא נאמר נשמות טובות, היא הייתה "באובססיה לקבל תפקידים״ וסילבר, מצידו, רצה שהכוכבת (שעל פי דיווחים שווה כ-5 מיליון דולר) דווקא תישאר בבית עם הילדים.
בסופו של דבר, כך נטען, פוקס היא זו שחתכה מגרין ואף נצפתה במספר הזדמנויות ללא טבעת הנישואים שלה (מודים, נרדמנו בשמירה). יחד עם זאת, חברים מספרים שהשניים נפרדו ברוח טובה ועושים הכל כדי לייצר סביבה חיובית לילדיהם - קאסיוס (13) מנישואיו הקודמים של גרין, נוח בן השלוש ובודהי בן השנה וחצי.
לנצח יישאר דיוויד סילבר מ-"90210" 
כזכור, השניים הכירו בשנת 2004, כשגרין התארח בסיטקום בו שיחקה פוקס "Hope and Faith" ולאחר שנתיים של זוגיות אף התארסו וביטלו משום שפוקס לא הרגישה מוכנה דיה לחיי הנישואים. גרין, מצידו, לא התייאש והציע לה נישואים בשנית בשנת 2010 וכעבור פחות מחודש השניים נישאו.