אם יש משהו שהמדור למד מתוקף תפקידו, הוא שהביטוי "לא כל הנוצץ זהב" הוא מאוד מדויק. וכך, כשנדמה שאחד השחקנים הכי חייכנים ומקסימים בהוליווד (למרות הפיגורה הבריונית) דווין "דה רוק" ג'ונסון (43) מספר על היאבקות בדיכאון, אנחנו רק מבינים כמה המשפט הזה נכון. "גיליתי שעם הדיכאון, אחד הדברים הכי חשובים שצריך להבין הוא שאתה לא לבד", כך אמר ג'ונסון בתכנית של אופרה ווינפרי וניסה להוות השראה לאחרים: "אתה לא הראשון שעובר את זה, ואתה לא האחרון שעובר את זה. הלוואי שהיה לי מישהו בזמנו שיכול היה פשוט למשוך אותי הצידה ולהגיד 'היי, יהיה בסדר. הכל יהיה בסדר'". אנחנו מוכנים להגיד לך את זה כל בוקר, אם תרצה.
3 צפייה בגלריה
"אתה מרגיש לבד". דה רוק מתוודה
"אתה מרגיש לבד". דה רוק מתוודה
"אתה מרגיש לבד". דה רוק מתוודה
(צילום: GettyImages )
"תחזיקו באמונה. תשמרו על האמונה שבצד השני של הכאב מחכה משהו טוב" מתברר שג'ונסון נאבק בדיכאון בשנות העשרים שלו, כשקריירת הפוטבול שלו החלה לצלוע. אחרי שסיים את לימודיו באוניברסיטת מיאמי, שם שיחק בקבוצת הפוטבול, ג'ונסון עבר לליגת ה-NFL, ושם בוטל החוזה שלו אחרי חודשיים. אז, בגיל 23, כשהוא גר בבית הוריו בדירה קטנה, סיפר דה רוק שהגיע לנקודת שפל אמיתית."אתה פשוט מרגיש שאתה לבד. כאילו יש רק אותך. אתה בתוך בועה".
3 צפייה בגלריה
מחוייך
מחוייך
מחוייך
(צילום: gettyimages)
רק אחרי שהחליט להפסיק לשחק פוטבול, התחיל ג'ונסון לבנות חיים חדשים כמתאבק מקצועי. עם קצת עזרה מאביו, מתאבק מקצועי בעצמו, ג'ונסון היה בדרך להיות כוכב בתאגיד ההופעות WWE, שם נקרא, כמובן, דה רוק. "בסופו של דבר זה היה אחד הפרקים הכי נפלאים בחיי", אמר. אין ספק שיחד עם החיים של הסלבס שנראים כל כך זוהרים תמיד, מגיעים גם רגעי שפל, ואנחנו בעיקר שמחים שדה רוק עבר את הרגעים הללו בשלום.
3 צפייה בגלריה
שמחים לראות אותך מבסוט
שמחים לראות אותך מבסוט
שמחים לראות אותך מבסוט