עברו כבר יותר מ-48 שעות מאז שהחלו להגיע דיווחים על השוד האלים שעברה קים קרדשיאן בפריז, וככל שהשעות נוקפות, פרטים חדשים ומזעזעים נחשפים מליל האימה שעבר על כוכבת הריאליטי בת ה-35.
מקורב לקרדשיאן סיפר לאתר TMZ שהיא שכבה על המיטה בסוויטה שלה לבושה בחלוק בלבד, וראתה לפחות שני גברים נכנסים מבעד לדלת הזכוכית. כיוון שאחד מהם חבש מסכה והאחר כובע של שוטר, הבינה קים שמשהו אינו כשורה וניסתה לחייג לשומר הראש של אחותה קורטני, אולם אחד השודדים העיף את הטלפון מידיה. הם הרימו אותה, אזקו את ידיה, קשרו את קרסוליה ונשאו אותה לאמבטיה. בשלב הזה, סיפר המקורב, קרדשיאן הייתה בטוחה שהם הולכים לאנוס ולרצוח אותה, והתחילה להתחנן על חייה.
2 צפייה בגלריה
קים קרדשיאן וקניה ווסט. עזב הכל כדי להיות לצידה
קים קרדשיאן וקניה ווסט. עזב הכל כדי להיות לצידה
קים קרדשיאן וקניה ווסט. עזב הכל כדי להיות לצידה
(gettyimages)
״היא ביקשה מהם שלא יפגעו בה, ואמרה שיש לה שני תינוקות בבית״, סיפר המקור. הגברים חששו שהצעקות יסגירו אותם, חסמו את פיה של קים ומיהרו לקחת את התכשיטים. על פי אותו מקורב, קרדשיאן סיפרה שהגנבים לא ידעו אנגלית ודיברו ביניהם רק צרפתית, אולם מילה אחת חזרה על עצמה שוב ושוב - ״רינג״. הם התכוונו לטבעת שקניה העניק לרעייתו בשבוע שעבר, ושווה לא פחות מ-4.5 מיליון דולרים. בנוסף, הספיקו לקחת קופסה עם תכשיטים נוספים ונמלטו מהמקום.
סימון, חברה קרובה של קרדשיאן, ישנה בחדר בקומה התחתונה של הסוויטה. היא הבינה שמשהו אינו כשורה, נעלה את עצמה באמבטיה והתקשרה לשומר הראש של קורטני, שהגיע לזירה שתי דקות אחרי שהפורצים עזבו. בזמן הזה הספיקה קים להשתחרר ולהזעיק עזרה, ועברה תשאול על ידי שוטרים שהגיעו למקום. המשטרה המקומית משוכנעת שהשודדים זכו לעזרה מבפנים, כיוון שידעו בדיוק מתי חדרה של קרדשיאן יהיה פנוי משומרי ראש ומאבטחים, והצליחו להגיע אליה ללא הפרעות.
קניה ווסט, שביטל את הופעתו בניו יורק ברגע שקיבל את הבשורה, החליט לבטל הופעות נוספות שתוכננו לו כדי להיות לצידה בימים הקרובים. בנות משפחתה, בהן אמה קריס והאחיות קורטני וקנדל חזרו גם הן לארצות הברית מיד אחרי השוד. קנדל הספיקה להופיע רק בתצוגה אחת בשבוע האופנה בפריז, אך ביטלה את השתתפותה כדי להיות בחיק המשפחה. קרדשיאן עצמה עוד לא הגיבה על המקרה וגם נמנעת נכון לכרגע משיתוף ברשתות החברתיות.
2 צפייה בגלריה
בשבוע האופנה בפריז
בשבוע האופנה בפריז
בשבוע האופנה בפריז
אגב, אם דאגתם לתכשיטים של קימברלי, אין ממש סיבה: טבעת היהלום שלה נושאת מספר סידורי, כך שאם הגנבים יהיו טיפשים מספיק וינסו למכור אותה, המספר יקפוץ בכל מסופי המשטרה. אתר ״ריידר אונליין״ דיווח שהדאגה האמיתית של בני המשפחה נובעת מגניבת שני מכשירים סלולריים של קים, שמכילים מידע אישי רב, כולל תמונות עירום וסרטון מין נוסף. לא משהו שלא ראינו קודם.
למרות שמשטרת פריז חוקרת את המקרה ברצינות, יש מי שלא מאמין לגמרי שקים באמת נשדדה: בדיון שהתקיים בבית המשפט העליון בקליפורניה אתמול (ג'), טען נאשם שהגניבה שביצע מחשבון בנק של אדם אחר לא נחשבת לגניבה, כיוון שהבנק מבטח את החשבונות של לקוחותיו.
פרקליט בשם סטיבן ברייר החליט לנצל את ההזדמנות כדי להפגין בקיאות בתרבות הפופ, ואמר "אפילו הגנבים של קרדשיאן, אם היו כאלה, ידעו שהתכשיטים שלה מבוטחים. אז מה, אז זו לא גניבה?". אדוני, אתה רומז כאן למשהו?
A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian)
on Sep 29, 2016 at 12:40pm PDT