2 צפייה בגלריה
מזל טוב, נסיך! דווין ג'ונסון
מזל טוב, נסיך! דווין ג'ונסון
מזל טוב, נסיך! דווין ג'ונסון
הרגע לו חיכינו במשך שנה שלמה הגיע: מגזין "פיפל" הכריז על הגבר הסקסי לשנת 2016. הזוכה המאושר הוא לא אחר מאשר דווין "דה רוק" ג'ונסון (44). השחקן והמתאבק (שזה קצת כמו קצין וג'נטלמן) כיכב בסרטי "מהיר ועצבני", והופתע כשהתבשר שקטף את התואר הנחשק.
"כשהתקשרו לספר לי, חשבתי שזה אדיר, מגניב ומרגש מאוד. זהו, אפשר לומר שהגעתי לפסגה. אני לא ממש יודע איך ממשיכים מכאן". ג'ונסון, שנולד בהוואי, סיפר שהיה מופרע מעט בשנות נעוריו. "עשיתי הרבה דברים שלא הייתי צריך לעשות. עצרו אותי מספר פעמים, אבל תמיד הראתי כבוד למבוגרים ממני ולמורים שלי. לא ידעתי מי אני ומה אני רוצה לעשות".
"עשיתי שינויים רבים בקריירה שלי, וזה תמיד הסתדר לטובה. אני מרגיש שהשינויים הטובים ביותר בחיי התרחשו בתחום האישי: מערכות היחסים שלי, הילדים שנולדו לי, החוויות שעברתי והפכו אותי לאדם שאני היום". כשנשאל מה הופך אותו לסקסי, צחק ג'ונסון ואמר שמדובר בשאלה שמסבכת אותו בצרות.
"חוש הומור, וכנראה העובדה שאני לא מנסה להיות סקסי, אלא קול ובטוח בעצמי. אני חושב שהגעתי למקום רגוע מאוד, והוא מקשר בין הגבר שאני על המסך לגבר שאני בחיי היום-יום". טוב, כשאתה מדבר ככה - גם אנחנו נמסים.
2 צפייה בגלריה
לא היינו מהמרים עליך
לא היינו מהמרים עליך
לא היינו מהמרים עליך
בשנה שעברה סיפר השחקן שסבל מדיכאון בשנות ה-20 לחייו. אחרי שסיים את לימודיו באוניברסיטת מיאמי, שם שיחק בקבוצת הפוטבול, ג'ונסון עבר לליגת ה-NFL, ושם בוטל החוזה שלו לאחר כחודשיים. אז, בגיל 23, כשהוא גר בבית הוריו בדירה קטנה, סיפר דה רוק בתוכניתה של אופרה ווינפרי, שהגיע לנקודת שפל אמיתית. "אתה פשוט מרגיש שאתה לבד. כאילו יש רק אותך. אתה בתוך בועה". עם זאת, הוא הצליח להתגבר על המצב ונראה שעם התואר החדש, זה לגמרי השתלם.