בימים רגילים, היינו מוכנים להתחלף עם סופיה ורגרה. הכסף, הגוף ההורס, המבטא הסקסי ובעל שהוא אחד הגברים השווים בהוליווד. היום, נניח, זה לא יום כזה.
2 צפייה בגלריה
צאו לה מהבטן. סופיה ורגרה
צאו לה מהבטן. סופיה ורגרה
צאו לה מהבטן. סופיה ורגרה
(gettyimages)
הסאגה המשפטית שהשחקנית מנהלת מול האקס שלה, ניק לוב, עולה שלב. תקציר למי שהיה קבור מתחת לסלע בשנה האחרונה: בשנת 2013, כשהשניים חיו יחד, הם החליטו להקפיא ביציות. בני הזוג נפרדו חצי שנה לאחר מכן, ובשנה שעברה תבע לוב את זוגתו ודרש ממנה לא להשמיד את הביציות כי הוא רוצה עוד ילדים.
כעת החליט לוב לזנוח את התביעה המקורית, ולתקוף מזווית חלופית: בתביעה חדשה שהגיש בלואיזיאנה, טוען האקס שלא לאפשר לעוברים להיוולד פירושו למנוע מהם את המורשת שלהם - עבירה על החוק במדינה כמו לואיזיאנה, שמעניקה לעוברים זכויות שוות לאלה של ילדים שכבר נולדו.
2 צפייה בגלריה
החוק מעל הכל. ורגרה ולואב בימים מאושרים יותר
החוק מעל הכל. ורגרה ולואב בימים מאושרים יותר
החוק מעל הכל. ורגרה ולואב בימים מאושרים יותר
(צילום: Gettyimages)
הביציות, שזכו לשמות "אמה" ו"איזבלה", נמצאות במרפאה בקליפורניה. התביעה הוגשה בשמן, כך שטכנית ורגרה נתבעת על ידי שתי ביציות, וזה קצת קריפי.
השחקנית עוד לא התייחסה לתביעה, אך עורכי דינה מסרו הצהרה לערוץ E!, לפיה "התרגיל של מר לואב הוא לא יותר מניסיון נואש להישאר באור הזרקורים, על ידי קשירת שמו בזה של הגברת ורגרה. לואב חושב שהוא יצליח לסחוט סימפטיה מהציבור ובית המשפט, אבל לדעתנו זה יסתיים בכישלון. זה מצער שהוא מרגיש צורך לקשור את עצמו לסופיה, שנשואה באושר, על ידי בזבוז זמן ומשאבים של מערכת המשפט. מר לואב מונע מהשופטים להתעסק בעניינים חשובים באמת, ואם הוא באמת רוצה להקים משפחה הוא יכול לקחת פונדקאית ותרומת ביצית ולעשות את זה בלי לגרור את הגברת ורגרה לעוד מאבק משפטי מיותר".