2 צפייה בגלריה
אחת הנשים הלוהטות בתבל. אשלי גרהאם
אחת הנשים הלוהטות בתבל. אשלי גרהאם
אחת הנשים הלוהטות בתבל. אשלי גרהאם
(gettyimages)
הדוגמנית אשלי גרהאם (29) החליטה לנפץ את סטיגמת הדוגמנית שלא מצליחה לדבר ולחשוב בו זמנית, והשיקה ספר חדש שכתבה. בספר, שנקרא "דוגמנית חדשה: איך ביטחון, יופי וכוח נראים באמת", חשפה גרהאם שילדותה ונעוריה לא היו קלים ושהיא נפלה קורבן לפאט שיימינג מצד אביה. "ספגתי מאבי ביקורת באופן קבוע. הוא היה אלוף העלבונות ונהג לכנות אותי "Duh" כיוון שלא חשב שאני חכמה במיוחד. הרגע הנורא ביותר בקריירה שלי התחיל כמה שנים אחרי שנכנסתי לתחום ואבי הסכים עם הסוכנת שלי, שאמרה שאני חייבת "להתהדק". התייפחתי כיוון שאבא שלי חשב שאני שמנה וחייבת להוריד במשקל".
2 צפייה בגלריה
ערב טוב לך
ערב טוב לך
ערב טוב לך
(צילום: ענת מוסברג)
אם חשבתם שאביה של הדוגמנית היה גרוע, זה רק כי עוד לא הגעתם לפרק שהיא כתבה על סבתה, שחשפה צד גזעני לאחר שפגשה את בעלה של גרהאם, ג'סטין ארווין. השניים נפגשו בכנסיה ונישאו בשנת 2010, אולם כשאשלי הציגה אותו למשפחה המורחבת, סבתה לא הייתה מרוצה מהעובדה שנכדתה מנהלת מערכת יחסים עם גבר שחור. "היא התנהגה בצורה מנומסת אך קרירה. בירכה אותו לשלום ונעלמה מיד", כתבה גרהאם.
"כשסבא וסבתא שלי עזבו, הם לא התייחסו לעובדה שג'סטין נמצא שם. סבתא שלי אמרה לי, בנוכחותו, "תגידי לבחור הזה שאמרתי שלום". הסיטואציה העציבה אותי מאוד. מעולם לא נתקלתי בצד הזה של סבתא שלי. היא אישה לבנה ובורה שמעולם לא בילתה עם שחורים. אחרי שהם הלכו, יצאנו לסיבוב כדי להתאוורר מעט. לעולם לא אשכח את מה שג'סטין אמר לי באותו רגע: "גזענות אף פעם לא מפתיעה אותי, אבל תמיד מאכזבת אותי". סבתא שלי מעולם לא פגשה גבר שחור, בטח שלא שוחחה עם אחד. פתאום היא צריכה להתמודד עם גבר כזה שיוצא עם נכדתה".
אל חשש, לסאגה המשפחתית יש סוף טוב והסבתא עשתה סולחה עם החתן. ביום הנישואים ה-60 של סבה וסבתה, ג'סטין החליט לברך אותם למרות הדרך בה התייחסו אליו. "אחרי האירוע סבתא התקשרה לאמא שלי ומאותו הרגע הכל בסדר והיא אוהבת אותו מאוד".