3 צפייה בגלריה
אז אין תמונה בקרוב בשמלת כלה וחליפת חתן? מיילי סיירוס וליאם המסוורת'
אז אין תמונה בקרוב בשמלת כלה וחליפת חתן? מיילי סיירוס וליאם המסוורת'
אז אין תמונה בקרוב בשמלת כלה וחליפת חתן? מיילי סיירוס וליאם המסוורת'
(צילום: Gettyimages)
אנחנו מודים שלא ראינו את זה מגיע, אבל מסתבר שלמיילי סיירוס (24) יש גם קול שפוי. הזמרת, שמאוד משתדלת בזמן האחרון להתנתק מתדמית הילדה הרעה שהיא טיפחה בעבר, התייחסה בבגרות לזוגיות המסתורית שלה עם ליאם המסוורת' (27), זו שלא ממש ברור איפה היא עומדת – הם מאורסים ?הם נשואים ?מה קורה שם? אז לסיירוס התשובות.
3 צפייה בגלריה
הכי מנט טו בי
הכי מנט טו בי
הכי מנט טו בי
מסתבר שסיירוס חושבת שלא צריך למהר לסגור אולם וסבורה שצריך קודם להתייצב בתוך מערכת היחסים ורק אחר כך להגיד תחת החופה "איי דו" ולחיות באושר ועושר. "אני לא מדמיינת נישואים עדיין. אני בת 24. אני מקווה לחיות עוד קצת, יש עוד המון דברים שאני רוצה להספיק לעשות לפני שאני מתחתנת", אמרה הזמרת בריאיון שהעניקה השבוע למגזין "הסאן". בכתבה מצוין כי במהלך הריאיון ענדה סיירוס את טבעת האירוסים שהוענקה לה על ידי בן זוגה. זאת, בזמן שהיא מבטלת את רעיון החתונה ביניהם, לפחות כרגע. אכן מבלבל.
משוויצה בטבעת 
אך למרות שאין חתונה באופק, סיירוס כן מאוהבת עד מעל הראש. "אם לפני שלוש שנים היית אומר לי שאני אהיה כאן – מאושרת עם האיש הזה, הייתי בהלם. במערכות יחסים מסוימות אנשים נוטים לאבד את עצמם ואני דווקא מצאתי את עצמי הרבה יותר בתוך בזוגיות הזו", המשיכה. בריאיון היא סיפרה על הפרידות שחוו השניים במהלך מערכת היחסים, שהחלה ב-2010, ונמשכה לסירוגין עד שחודשה סופית בשנה שעברה. סיירוס ציינה כי הפרידות דווקא עזרו לקשר ביניהם: "זה נתן לנו מרחב לגדול בו בנפרד. לא ידעתי שנחזור, אבל מעולם לא הרגשתי שזה באמת נגמר. כשאתה עם מישהו מגיל 16 אתה גדל לתוכו. אני מקווה שהכל יישאר אותו הדבר בינינו. זה מרגיש כאילו דבר לא השתנה פרט לעובדה שגדלנו". את רומנטית והכל, אבל אנחנו עדיין רוצים לראות אותך בשמלת כלה. עוד שנה-שנתיים?