2 צפייה בגלריה
מזל טוב קלואי!
מזל טוב קלואי!
מזל טוב קלואי!
(צילום: Gettyimages)
אחרי 48 שעות עמוסות בשערוריות ושברון לב אחד גדול בעקבות סרטון שבו רואים את בן זוגה של קלואי קרדשיאן, טריסטן תומפסון, בוגד בה במועדון עם שלוש בנות אקראיות שמלטפות, מנשקות ונוגעות בו ללא הפסקה - אתר TMZ מדווח הערב (יום ה') שכוכבת הריאליטי ילדה הבוקר את בתה הבכורה. אומנם היחסים בין קלואי לטריסטן לא בדיוק חמימים כרגע, אבל היא בכל זאת אפשרה שהוא יהיה נוכח בלידה. רק בריאות חברים!
לאחר פרסום הסרטון אתמול דווח באתרים מעבר לים כי כוכבת הריאליטי חווה צירים מוקדמים בקליבלנד, שם מתגורר האב, ובנות המשפחה עזבו הכול וטסו להיות לצידה - זאת לאחר שלא התאפשר לה לחזור הביתה ללוס אנג'לס וללדת בחיק משפחתה.
2 צפייה בגלריה
תמונה משותפת לפני הבלגן
תמונה משותפת לפני הבלגן
תמונה משותפת לפני הבלגן
הדיווחים על ההיריון החלו לצוץ בחודש ספטמבר האחרון, אולם קרדשיאן חיכה עד סוף השנה האזרחית כדי לאשר את השמועות ולפרסם תמונה של הבייבי באמפ פלוס מניקור מהשטן.
בעבר קלואי הייתה נשואה לשחקן הכדורסל למאר אודום, אולם היחסים של השניים עלו על שרטון והסתיימו בגירושים מלוכלכים במיוחד. קרדשיאן דיברה בפתיחות על הרצון להביא ילדים לעולם בתוכנית הריאליטי המשפחתית, ועכשיו החלום הפך למציאות, אם לרגע נשכח את כל מה שטריסטן עשה. מזל טוב בייב. המדור מקווה שתחזרי לריוונג' באדי במהרה.