קלואי קרדשיאן (33) עתידה ללדת בכלרגע וזה, איך לומר, לא התזמון האידאלי לגלות שבן הזוג שלך בגד בך. שחקן הכדורסל טריסטן תומפסון (27), עמו מנהלת קרדשיאן מערכת יחסים למעלה משנה, נתפס כשבגד בה בזמן שבילה במועדון בוושינגטון בחודש אוקטובר האחרון, כך דיווח האתר TMZ.
תיעוד מאותו הערב דלף לרשת ובו נראה תומפסון כשהוא מוקף שלוש נשים אלמוניות ומתמזמז בלהט עם שתיים מהן. כל זה בזמן שזוגתו נמצאת בחודש השלישי להיריונה ובטוחה שהיא מצאה את פרינס צ'ארמינג.
1 צפייה בגלריה
חכה שקריס תגלה. קלואי קרדשיאן וטריסטן ת'ומפסון
חכה שקריס תגלה. קלואי קרדשיאן וטריסטן ת'ומפסון
חכה שקריס תגלה. קלואי קרדשיאן וטריסטן ת'ומפסון
אבל אם זה לא מספיק ולרגע עוד היינו יכולים להגיד שהוא השתנה, בסוף השבוע האחרון תועד תומפסון מחוץ לבית מלון בו שהה בניו יורק עם אלמונית נוספת, שהתלוותה אליו לסוויטה שלו - הכל לעיני המצלמות. אותה אישה, שאתר TMZ מכנה בשם "סטפני", טוענת כי היא בילתה איתו את הלילה ולראייה, העלתה וידאו מתוך קלטת סקס שצילמו השניים - לאינסטגרם.
הוידאו של השניים מקיימים יחסי מין נמחק תוך דקות ספורות אבל אתם יודעים איך זה ברשת. שום דבר לא נמחק לעולם. לקרדשיאן אין מזל בכל הנוגע לבני המין השני: בעבר הייתה נשואה לכדורסלן למאר אודום במשך ארבע שנים, אולם השניים התגרשו לאחר שאודום התמכר לסמים, נעלם לתקופות ארוכות ונהג לבגוד ברעייתו. האם מדובר במכה קלה בכנף, בטרגדיה משפחתית או בתעלול יח"צני של פימפ מאמא קריס? נמשיך לעקוב.