מגזין פיפל השיק את גיליון האנשים היפים ביותר בעולם ומי שנבחרה לעמוד בראש הרשימה האטרקטיבית היא השחקנית ג'ניפר גארנר (47). הידיעה המשמחת נחשפה בתוכנית האירוח של אלן דג'נרס, לשם הגיעה גארנר, שזכתה למטח קונפטי, והציגה את השער בכיכובה.
גארנר הייתה נשואה לשחקן בן אפלק והם הביאו לעולם שלושה ילדים: ויולט (13), סרפינה (10) וסמואל (7). בריאיון למגזין, סיפרה השחקנית שתפקידה כאימא משמעותי יותר מכל סרט בו שיחקה אי פעם: "בתקופה האחרונה התחלתי להבין שהעבודה הזו לא תימשך לנצח. אני נוצרת כל רגע, כל ארוחה, כל יום. אהבתי כל רגע ב-13 השנים האחרונות וזה ישתנה בקרוב, אבל גם בשינוי הזה יש יופי". ומה לגבי המראה החיצוני שלה, שהוא למעשה הסיבה לכיכובה בגיליון? עבורה זה לא סיפור גדול.
2 צפייה בגלריה
הכי יפה בעולם. ג'ניפר גארנר
הכי יפה בעולם. ג'ניפר גארנר
הכי יפה בעולם. ג'ניפר גארנר
"בגיל ההתבגרות לא נחשבתי ליפה במיוחד. סבלתי מחוסר ביטחון וחשבתי שאני לא אטרקטיבית בשום צורה. זה פשוט לא היה חלק מהלקסיקון שלי. ההורים שלי והאחים שלי לא ייחסו חשיבות למראה חיצוני ואני לא חושבת שהם אמרו לי אי פעם שאני יפה. זה פשוט לא היה בראש סדר העדיפויות שלי. לפעמים אני חוזרת הביתה אחרי צילומים ומרגישה כמו הגרסה הטובה ביותר שלי. הילדים מבקשים ממני להוריד את האיפור, לאסוף את השיער ולחזור למשקפיים וסוודר. זה מחמיא לי, כי הם רוצים שאני אראה כמו אימא שלהם".
מי שכיכבו על שערים של גיליונות קודמים וקטפו את המקום הראשון ברשימה היו מישל פייפר, כריסטינה אפלגייט, ג'וליה רוברטס, פינק, טום קרוז, ליאונרדו דיקפריו, ביונסה ועוד רבים, טובים ויפים. אין יור פייס, בן אפלק!
2 צפייה בגלריה
איפה המשקפיים והסוודר?
איפה המשקפיים והסוודר?
איפה המשקפיים והסוודר?
(צילום: Gettyimages)