2 צפייה בגלריה
זמן לסיפור
זמן לסיפור
זמן לסיפור
(הקרדיט: Gettyimages)
ההתגייסות העולמית של הסלבס ממשיכה, והפעם: שעת סיפור. בצל ההחמרות המגיעות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והניסיונות למנוע את הפצתו ,כוכבי הוליווד ממשיכים לנסות לבדר את העוקבים שלהם דרך הרשתות החברתיות במטרה להשאיר אותם בבית. ג'ון לג'נד ערך מופע אינסטגרמי ושר את מיטב הלהיטים, רובי וויליאמס עשה לייב מהמיטה בחדר השינה שלו, ועשיו כוכבות הוליווד מצטרפות לטרנד המבורך.
ג'ניפר גארנר ואיימי אדמס השיקו עמוד אינסטגרם תחת השם Save With Stories, ושם עולים מדי יום סרטונים של כוכבי הוליווד הגדולים ביותר, שמקריאים סיפור ילדים למצלמה. מטרת היוזמה, מלבד להעסיק את הילדים לכמה דקות (במקרה טוב), היא לגייס כספים עבור משפחות חסרות יכולת.
2 צפייה בגלריה
כוכבת על! גל גדות
כוכבת על! גל גדות
כוכבת על! גל גדות
(צילום: אינסטגרם)
גם גל גדות העלתה אמש (ד') סרטון לאינסטגרם בו היא מקריאה את הספר How Do Dinosaurs Say Happy Birthday?, אחד מתוך סדרת הספרים האהובים על בתה. "הסיבה שבחרתי את הספר הזה היא בגלל שמאיה, הבת שלי, מאוד אוהבת את סדרת הספרים הזו והיא תחגוג את יום הולדתה השלישי בעוד כמה ימים, אז זה מושלם", אמרה גדות לפני שהתחילה להקריא את הסיפור.
כאמור, גדות היא לא היחידה שחיבקה את היוזמה בשתי הידיים. אז זה הזמן להושיב את הילדים מול המחשב, לבחור את הכוכבת האהובה עליכם (או על הילדים, ותודה לקמילה קביו שהורידה את ממוצע הגילאים) וללחוץ על ה-Play.

ריס וויתרספון:

קמילה קביו:

ג'ניפר גארנר:

נטלי פורטמן: