הדוגמנית אמילי רטאייקאוסקי (29) בהיריון ראשון, כך חשף אמש (ב') מגזין "ווג". הדוגמנית הצטלמה לשער הדיגיטלי של המגזין וחשפה בייבי באמפ מתקדם. כמובן שרטאייקאוסקי חובבת העירום לא הסתפקה בשער הנוצץ ופרסמה סרטון אינסטגרם שכולו עור. "אני אסירת תודה", כתבה.
לטובת מי שלא עוקב אחרי הדוגמנית הלוהטת, נזכיר כי בפברואר 2018 ואחרי פחות מחודש של זוגיות, רטאייקאוסקי נישאה לבחיר ליבה ,המפיק סבסטיאן ביר-מק'קלארד. השניים נצפו יחד לראשונה שבועיים לפני החתונה בוולנטיינ'ס דיי.
"כשבעלי ואני מספרים לחברים שלנו שאני בהיריון השאלה הראשונה שהם שואלים אותנו, אחרי שהם אומרים 'מזל טוב', היא 'האם אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים'. אנחנו אוהבים לענות על זה שאנחנו לא נדע את המין עד שהילד שלנו יגיע לגיל 18 - ונעדכן אותם. והם כולם צוחקים מזה", סיפרה הדוגמנית בריאיון למגזין. רטאייקאוסקי הרחיבה ואמרה כי "בסופו של דבר אין לנו מושג לא מי ולא מה גדל לי בתוך הבטן. מי יהיה האדם הזה, איזה סוג של הורים נהיה ואיך התינוק הזה ישנה את חיינו? זה נפלא ומפחיד ולמעשה אנחנו שנינו חסרי אונים". למרות שהדוגמנית מנסה לשדר נונשלנטיות מוחלטת בכל הנוגע למין הילוד, היא מודה: "אני מבינה את הרצון לדעת את מין העובר, זה מרגיש כמו ההזדמנות הראשונה להציץ ולקבל מושג קלוש לגבי מי הוא יכול להיות".
במהלך הריאיון יצאה רטאייקאוסקי למסע נוסטלגי, תוך כדי שהיא מספרת כי מאז הייתה קטנה דמיינה שוב ושוב שיש לה בת. "אני זוכרת שבילדותי החזקתי בובות של תינוקות ודמיינתי את עצמי עם החברה הכי טובה העתידית שלי. דמיינתי אותה כמו בובת הנערה האמריקנית שהייתה לי, שהיו לה עיניים חומות ושיער חום, גרסה קטנה יותר של עצמי", אמרה - ומיד הוסיפה: "למען האמת, אני כל הזמן אומרת לבעלי בזמן ארוחת הערב שאני ממש לא בטוחה שאני רוצה בת, אני מניחה שפשוט לא חשבתי מעולם על האפשרות שיהיה לי בן".
2 צפייה בגלריה
עירום זה חלק בלתי נפרד, כמובן
עירום זה חלק בלתי נפרד, כמובן
עירום זה חלק בלתי נפרד, כמובן
(צילום: אינסטגרם)
עוד הוסיפה הדוגמנית ודיברה בכנות על החשש להביא בת לעולם. "אני כן דואגת מזה שאם תהיה לי בת היא תחווה המון לחץ. לפעמים אני נזכרת באימא שלי ובסיפורים שלה על היותה מלכת הנשף ואני מתכווצת, אני הכרתי את המילה 'קנאה' בגיל שלוש, מגיל קטן הבנתי איך יופי יכול להביע כוח. התפללתי להיות יפה, הייתי לוחצת לעצמי על האף בחוזקה משני הצדדים כל לילה לפני השינה כדי שיישאר קטן. נשים משוות את עצמן אחת לשנייה בלי סוף, הן מחשבות לעצמן בראש 'בזה אני כן דומה לה, בזה אני פחות' ואני לעולם לא אתן לזה מקום אצלי בית, אני כל הזמן אומרת את זה לבעלי, אבל אני לא יכולה שלא לדאוג. אני עדיין נלחמת בתת מודע שלי על בסיס קבוע, אני מודדת את הירכיים שלי ומשווה אותן לנשים אחרות. מי אומר שאני אוכל להגן על הבת שלי מפני זה?".
ומה לגבי הרצונות של בעלה? ובכן - רטאייקאוסקי טוענת שאין לו העדפה לבן או בת, אבל מניחה שהוא משתוקק בסתר לבן. "כשאני שואלת אותו הוא מסרב לענות ונשבע שאין לו העדפה, אבל לפעמים כשהוא צופה בכדורגל הוא אומר שיהיה כיף לצפות במשחק יחד עם ילד קטן, ואני מיד עונה לו בחזרה שגם בנות צופות בכדורגל", אמרה בטון מתלוצץ, שמיד הפך לרציני. "באותה מידה שאני מפחדת מזה שתהיה לי בת אני מפחדת מזה שיהיה לי בן. זה מזעזע לחשוב עד כמה נערים צעירים מרגישים שמותר להם הכל ומותר להם לפגוע בגופן של בנות. אני מפחדת לגדל בחור רע. רוב הגברים שהכרתי ניצלו את כוחם לרעה, הם עושים זאת בלי כוונה. איך אני אמורה לגל ילד שילמד לאהוב את עצמו תוך כדי שיידע לשלוט על הכוח שלו בעולם?".
2 צפייה בגלריה
בקרוב הורים!
בקרוב הורים!
בקרוב הורים!
(צילום: אינסטגרם)
יש לציין שבחודש ספטמבר האחרון, חשפה רטאייקאוסקי בריאיון למגזין "ניו יורק" כי הותקפה מינית בשנת 2012 על ידי הצלם ג'ונתן לדר. הדוגמנית סיפרה שנסעה לביתו של לדר בהרי הקטסקילס לטובת סשן צילומים ללא תשלום הכללו צילומים בהלבשה תחתונה ובעירום מלא. הדוגמנית הוסיפה וסיפרה כי הייתה מאוד שיכורה לאחר שהשניים שתו יחד יין ואילו לדר ניצל את המצב והכניס לאיבר מינה אצבעות, ללא הסכמתה, בזמן שהם ישבו יחד על הספה. "הכל היה מאוד מטושטש מלבד התחושה. אני לא זוכרת שהתנשקנו אבל אני כן זוכרת שהאצבעות שלו היו פתאום בתוכי. הוא דחף ודחף, חזק יותר ויותר, בצורה שאיש לא נגע בי לפני – או מאז. זה ממש כאב".
רטאייקאוסקי הוסיפה כי "שלפה את אצבעותיו החוצה ממנה" ולא אמרה מילה לצלם, שהלך. לדבריה את אותו הלילה בילתה באחד מחדרי השינה ששימשו לצלמים. "הייתי מבולבלת, לא הבנתי מדוע ג'ונתן עזב בלי לומר מילה. פחדתי שהוא יחזור". לדר הכחיש את טענותיה של רטאייקאוסקי וטען כי מדובר ב"טענות סתומות וילדותיות מדי בכדי להגיב עליהן". על פי מגזין "ניו יורק", הצלם הוסיף, ואמר: "אתם יודעים על מי אנחנו מדברים, כן? זו הבחורה שהייתה עירומה במגזין Treats ואותה בחורה שהופיעה עירומה בקליפ של רובין ת'יק, אתם באמת מצפים שמישהו יאמין לזה שהיא הייתה קורבן?".