2 צפייה בגלריה
התמונה האחרונה שהעלתה ליזו
התמונה האחרונה שהעלתה ליזו
התמונה האחרונה שהעלתה ליזו
(צילום: אינסטגרם)
הזמרת ליזו זוכה לבקלאש מקהל העוקבים שלה, לאחר שפירסמה כי היא עושה דיטוקס מיצים במשך 10 ימים. הכוכבת בת ה-32, שידועה במימדי גופה המכובדים, רכשה לה לאורך השנים שלל מעריצים ומעריצות על הדרך בה היא נושאת את עצמה באהבה ובקבלה – ולא משנה מה משקלה. יותר מזה, לאורך השנים ליזו העלתה תמונות שלה בבגדים מינימליים ואףיצאה נגד ענקיתהתוכן טיקטוק, שחסמה אותה רוקדת עם בגד ים, ותהתה אם זה בגלל שהיא שמנה.
כעת, נדהמו אותם מעריצים לגלות כי הזמרת בחרה לתעד ברשתות החברתיות שלה תהליך בן 10 ימים בו היא שותה רק מיצים שאמורים לעשות דיטוקס לגוף שלה. לדבריה, הסיבה למהלך היא ש"שתיתי הרבה ואכלתי הרבה במקסיקו, ודפקתי לעצמי את הקיבה".
לאורך עשרת הימים, הזמרת הראתה לעוקבים את המשקאות, סיפרה כמה קשה לה אבל הוסיפה כי "אף פעם לא הייתי באמת רעבה, אני חושבת שפשוט רציתי לאכול מהמתח ולעשות דברים שיפגעו בי". לקראת הימים האחרונים של הדיטוקס, היא אמרה שהרגישה נפלא ו"אני חושבת שזה פשוט נהדר לעשות אתחל מחדש לקיבה שלך, במיוחד כשיש לך בעיות גסטרו כמוני". כן, גם לנו זה נשמע כמו פרסומת.
אלא שהמעריצים לא אהבו את הניסיון למכור את הדיטוקס כמשהו שעוזר לגוף וכעסו על ליזו שמכרה את עצמה עבור "תרבות ההרעבה". ליזו כהרגלה, לא נשארה חייבת. "לרוב הייתי מפחדת ומתביישת להעלות דברים כאלה לרשת, כי אני מרגישה שכאישה גדולה, אנשים מצפים שאם תעשי משהו בריאותי, זה רק כדי להוריד משקל וזה לא המצב הפעם". כידוע, ליזו מקפידה על משטר טבעוני בחודשים האחרונים ואפילו החריפה את משטר האימונים שלה. "נובמבר היה חודש מתוח מאוד עבורי, שתיתי המון, אכלתי המון דברים חריפים שדפקו לי את הבטן ורציתי לשנות את זה ולחזור לאיפה שהייתי".
לעוקבים הנאמנים של ליזו זה לא הספיק, והם זעמו. בתגובה, הזמרת העלתה סרטון שלה, כרגיל עם מינימום בגדים כשברקע שומעים את קולה: "הגוף שלך מושלם בשבילך, גם אם הוא לא מושלם בעיני אף אחד אחר. אם רק היית יודעת את המורכבויות שבו, היית גאה בו כל כך". בהמשך הסרטון, היא נשמעת אומרת: "אני כל כך גאה בך על שהצלחת בחברה שגורמת לך לתעב את עצמך, שנותנת לנו מראה מעוותת ומשאירה אותנו מאחור, נואשים לתפוס את התדמית שאנחנו שבויים בה".
פחות מ-24 שעות אחרי, הזעם נגד ליזו לא פחת. היא אמנם לא איבדה יותר מדי עוקבים, אך הרשתות הוצפו בביקורת כלפיה, בכעס על שמכרה את העקרונות שלה ובאופן כללי על שבגדה בציבור שלם. היא בתגובה, העלתה תמונה נוספת שלה וכתבה: "עשיתי דיטוקס ואני עדיין שמנה. אני אוהבת את הגוף שלי ואני עדיין שמנה. אני יפה ואני עדיין שמנה". עוד הוסיפה ליזו: "לאנשים שעוקבים אחריי, בבקשה אל תרעיבו את עצמכם. אני לא הרעבתי את עצמי. אכלתי ירוקים ופירות ופרוטאין. אתם לא חייבים לעשות את זה כדי להיות יפים ובריאים. זו הדרך שלי. אתם יכולים לבחור בדרך שלכם. תזכרו, למרות מה שמישהו אומר או עושה, תעשו מה שאתם רוצים לגוף שלכם".
רק לשם האיזון, נציין כי כוכבת הוליוודית נוספת שבחרה באורח חיים בריא יותר, רבל ווילסון, עשתה זאת לאורך יותר משנה עד שהגיעה למשקל היעד שלה ,במהלכה הקפידה לעשות ספורט ולחזק את הגוף שלה, במקביל לירידה המתונה אך העקבית במשקל.
2 צפייה בגלריה
ירדה במשקל בצורה מאוזנת. רבל ווילסון
ירדה במשקל בצורה מאוזנת. רבל ווילסון
ירדה במשקל בצורה מאוזנת. רבל ווילסון
(צילום: אינסטגרם)