10 צפייה בגלריה
(צילום: Gettyimages)
אם עד לפני כמה שבועות היינו עסוקים בניסיון להציל את הזוגיות שלג'ניפר לופז ואלכס רודריגז, עכשיו אפשר לומר בפה מלא: אנחנו מוותרים עליה בן רגע לטובת הקאמבק הלא ייאמן של לופז ובן אפלק, AKA בניפר!
אחרי מפגש אחד בין האקסים המיתולוגיים וסטטוס לוטה בערפל של ספק ידידים ספק יותר מזה, אמש (א'), בזמן שאנחנו ניערנו את הפוך לקראת השינה, צלמי הפפראצי תיעדו את השניים על מדרגות האחוזה של ג'יי לו במיאמי. ואיך לומר, הם לא נפגשו רק לכמה שעות.
השניים שהו זמן מה בביתה של הכוכבת, ואם עד כה חשבנו שהם מנסים להתחמק ממצלמות הפפראצי, אתמול הבנו שהם נהנים מהמשחק עם התקשורת ואפילו מטפחים אצלנו תקוות. רק תראו את החיוך של ג'יי לו!
10 צפייה בגלריה
שימו לב - אותו עציץ!
שימו לב - אותו עציץ!
שימו לב - אותו עציץ!
(צילום: Mega, Backgrid)
כמובן שזו לא הפעם הראשונה שהשניים נתפסים על חם מאז שהזמרת הלוהטת חזרה לשוק הרווקות: מוקדם יותר החודש הם תועדו בזמן שבילו יחד במהלך חופשה משותפת במונטנה .אז נכון שהחברים של בניפר עדיין מכחישים וטוענים שהם "בסך הכל חברים טובים", אבל אתם מכירים אותנו - אין סיכוי שתתפסו אותנו לא מוכנים. אז לקראת הקאמבק שבדרך, קבלו סקירה יסודית של מערכת היחסים הכי מדוברת של תחילת שנות האלפיים בהוליווד.
10 צפייה בגלריה
צמד חמד!
צמד חמד!
צמד חמד!
(צילום: Gettyimages)
הכל התחיל אי שם בשנת 2001, כשהשניים נפגשו לראשונה על סט הצילומים של הסרט "אהבה מחוץ לחוק". ג'יי לו הייתה נשואה בשעתו לבעלה השני, הרקדן כריס ג'אד, אך ניצוצות עפו בינה ובין הקולגה החתיך. בריאיון למגזין "פיפל" סיפרה לופז על הרושם הראשוני שאפלק הותיר בה: "הרגשתי כאילו... אוקיי, זה זה! לפעמים אני מרגישה שמה שמה שאתה חושב על אנשים והדרך שבה אתה רואה אותם כשאתה אוהב אותם זה שונה מאוד ממה שמתגלה אחר כך". בהערת שוליים נגיד שהכימיה ביניהם לא תרמה לסרט שהיה כישלון מוחץ.
למרות שאת הגט הסופי מג'אד, קיבלה ג'יי לו רק בשנת 2003, הרומן בינה ובין אפלק כבר היה שם דבר, והשחקן אף השתתף בקליפ שלה Jenny From The Block משנת 2002. "זה התחיל לקרות בינינו בדיוק עם לידתם של הצהובונים וזה היה בקטע של 'אלוהים ישמור', היה עלינו המון לחץ", סיפרה לופז בריאיון ל"פיפל", והוסיפה: "אני חושבת שמי יודע, אולי בזמן אחר, סיטואציה אחרת, מי יודע מה יכול היה לקרות. אבל הייתה שם אהבה עצומה".
10 צפייה בגלריה
אנחנו מתים לתמונות חדשות, שתדעו
אנחנו מתים לתמונות חדשות, שתדעו
אנחנו מתים לתמונות חדשות, שתדעו
(צילום: Gettyimages)
הקליפ הפך בן רגע לסנסציה, היות והוקדש כולו לרדיפה האינסופית של צלמי הפפראצי אחרי בני הזוג ו"תיעד" לכאורה רגעים בלתי נשכחים כמו היד של אפלק על הישבן של לופז ביאכטה. נושא הרדיפה התקשורתית התיש מאוד את השניים ונראה שהוא גם העסיק את הזמרת שנים רבות לאחר מכן. "אני אוהבת את בן, הוא בחור נהדר, אבל זה היה יותר מדי עבורנו להיות תחת סוג כזה של מצור במשך שנתיים שלמות", אמרה בריאיון לגרהם נורטון בשנת 2010, והוסיפה: "כיכבנו על שערי כל המגזינים מדי שבוע, זה היה מוזר. אני חושבת שהיחסים שלנו באמת סבלו מזה, זו לא הייתה הסיבה היחידה לפרידה אבל זה בהחלט היה חלק עיקרי במערכת היחסים שלנו".
לופז לא מגזימה בתיאור המצב. הזוגיות שלה ושל אפלק הייתה הסנונית הראשונה בדור חדש של סיקור תקשורתי של סלבס על ידי הפפראצי. החל מהכינוי שלהם, "בניפר", שהפך שגור בפי כל (הבמאי קווין סמית' טוען שהוא המציא אותו כשזרק אותו לאוויר בריאיון ל"ניו יורק טיימס"), דרך הרדיפה חסרת התקדים אחריהם ועד השערים, הכתבות, והחיטוט האינסופי בכל רגע בחייהם - אף מפורסם לפניהם לא סבל מאובססיה תקשורתית גדולה כל כך. להוציא כמובן את הנסיכה דיאנה.
אחרי הסרט הראשון והקליפ הגיע הסרט השני המשותף, "ג'רזי גירל" (שגם הוא לא קיבל ביקורות נלהבות בלשון המעטה) ורגע אחרי, הגיעה הצעת הנישואים של אפלק, בנובמבר 2002. השחקן כרע ברך ושלף טבעת יהלום עצומה וורדרדה בגודל של 6.1 קראט. "זה הדבר הכי מפואר שראיתי אי פעם", אמרה הזמרת בריאיון לדיאן סוייר, בזמן שהביטה והשוויצה ביהלום שהוערך בשווי של 2.5 מיליון דולר.
10 צפייה בגלריה
זה גדול ונוצץ! ג'יי לו וטבעת האירוסים
זה גדול ונוצץ! ג'יי לו וטבעת האירוסים
זה גדול ונוצץ! ג'יי לו וטבעת האירוסים
(צילום: Gettyimages)
השניים היו אמורים להחליף נדרים בטקס עמוס סלבס ב-14 בספטמבר 2003, אך ארבעה ימים בלבד לפני התאריך המיוחל, החתונה בוטלה בטענה של יותר מדי תשומת לב תקשורתית. "בשל הסיקור התקשורתי המוגזם סביב החתונה שלנו החלטנו לדחות את המועד. כשמצאנו את עצמנו שוקלים ברצינות להעסיק שלוש כלות 'מזויפות'' ולמקם אותן בשלוש נקודות שונות, הבנו שמשהו לא בסדר", כך מסרו בהצהרה הרשמית.
למרות שהעולם כולו קיווה לתאריך חדש, כמה חודשים לאחר מכן, בינואר של אותה השנה, השניים נפרדו סופית. "ג'ניפר לופז ביטלה את אירוסיה לבן אפלק ואנו מבקשים שתכבדו את הפרטיות שלה בתקופה קשה זו", כך מסר הדובר הרשמי של לופז. כמובן שהצהרה רשמית יצאה גם מצידו של אפלק: "אני לא מתכוון לאשר דבר לגביו חייו האישיים של בן. אנחנו לא רוצים להיגרר לחול טבעוני כשברור שמה שכולם רוצים זו מלחמה. זה לא יקרה מהצד שלנו", כך מסר הדובר של השחקן.
ב-2004 לופז נישאה בשלישית, הפעם לזמר מארק אנתוני, וכ-4 שנים לאחר מכן הם הפכו להורים לתאומים מקסימיליאן ואמה. גם הנישואים האלו לא החזיקו מעמד והגיעו לקיצם ב-2014. לאחר מכן לופז יצאה במשך כמה שנים עם הרקדן קספר סמארט, עד שהכירה את רודריגז ב-2017.
10 צפייה בגלריה
האישה הלוהטת בתבל!
האישה הלוהטת בתבל!
האישה הלוהטת בתבל!
(צילום: GettyImages)
בספר "אהבה אמיתית" שפרסמה בשנת 2014, זמן קצר לאחר שגירושיה ממארק אנתוני הפכו לרשמיים, התייחסה לזוגיות עם אפלק, וכתבה: "בן ואני נפרדנו בדיוק ברגע שהייתי בטוחה שנתחייב אחד לשנייה לנצח. זה היה שברון הלב הראשון האמיתי שלי, הרגשתי שהלב שלי יוצא מהחזה. חיפשתי נחמה באדם אחר, ניסיתי למצוא מישהו שיגרום לי להרגיש אהובה ורצויה בזמן שהייתי הכי בודדה. מארק נכנס לחיי שלושה ימים אחרי שהייתי אמורה לצעוד אל המזבח ולהגיד I DO לגבר אחר".
לופז הוסיפה ואמרה כי לעיתים היא חושבת שהיחסים עם אנתוני היו ניסיון לרפא את ליבה השבור כמה שיותר מהר. "במחשבה לאחור, יכול להיות שעמוק בפנים ידעתי שמדובר בפלסטר שהנחתי על חתך שלא החלים או נרפא. אבל הדחקתי את הכל כי לפעמים החיים לוקחים אותך בדרכים לא צפויות, נכון? אז פשוט צריך ללכת עם מה שמרגיש הכי טוב באותו הרגע".
10 צפייה בגלריה
עם מארק אנתוני
עם מארק אנתוני
עם מארק אנתוני
(צילום: gettyimages)
גם אפלק המשיך הלאה די מהר ובשנת 2005 ואחרי היכרות קצרה יחסית, נשא לאישה את ג'ניפר גארנר. השניים התארסו לאחר תשעה חודשים בהם לא נפגשו (!), התחתנו והביאו לעולם שלושה ילדים משותפים, ויולט, סרפינה וסמואל. ביוני 2015, עשור לאחר שנישאו ואחרי שלל שמועות בדבר בגידות מצידו של אפלק, השניים הודיעו שהם נפרדים. למרות שהיה ניסיון נואש לקאמבק, הגירושים הסופיים נכנסו לפועל בסופו של דבר באוקטובר 2018.
10 צפייה בגלריה
הנישואים שכשלו. ג'ניפר גארנר ובן אפלק
הנישואים שכשלו. ג'ניפר גארנר ובן אפלק
הנישואים שכשלו. ג'ניפר גארנר ובן אפלק
(צילום: Gettyimages)
ובחזרה להווה: מוקדם יותר החודש ושבועות ספורים לאחר שיצאה הודעת פרידה רשמית של ג'יי לו ורודריגז, שהודיעו כי החליטו לפרק את החבילה מכיוון שהם "טובים יותר כחברים ומתכוונים להמשיך להיות כאלה", החלו לצוץ שמועות בדבר חידוש הקשר בין ג'ניפר לבן. צלמי הפפראצי תיעדו את אפלק בזמן שהגיע לבקר את לופז - אך בניסיון נואש לחמוק מהצלמים, אפלק לא נסע לביתה של לופז באופן עצמאי, היא שלחה את הנהג שלה לאסוף אותו. עוד לא הספקנו להתאושש מהשמועות והשניים כבר נתפסו יחד במהלך חופשה זוגית במונטנה. בזמן שחבריהם ניסו לשכנע ש"הם בסך הכל חברים", עובר אורח שעבר במקום סיפר שהם "נראו ממש כמו זוג".
מקורות יודעי דבר מספרים כי אפלק החל להתעניין בלופז, שוב, כבר בחודש פברואר האחרון ואף הציף אותה במיילים מחזרים. השמועות מספרות כי אפלק החל לכתוב לג'יי לו ימים ספורים לאחר שנודע לראשונה על המשבר בזוגיות עם רודריגז, כששהתה ברפובליקה הדומיניקנית לטובת צילומים לסרט חדש. "העניינים בין ג'ניפר לבן מאוד קז'ואלים עכשיו, אבל זה קורה", אמר מקורב יודע דבר ל"הוליווד לייף", והזכיר: "היא תמיד אמרה בראיונות שבן הוא 'זה שחמק' והיא באמת מתכוונת לזה. כולם חשבו שזה היה בשביל התקשורת אבל זה לא - זה הדבר האמיתי".
10 צפייה בגלריה
אנחנו מתים פה!
אנחנו מתים פה!
אנחנו מתים פה!
(צילום: Gettyimages)
יש לציין כי בניגוד למערכות יחסים אחרות של אפלק, שלוו בשמועות על בגידות חוזרות ונשנות, במקרה של "בניפר", לא היה הסבר נוסף לביטול החתונה פרט לעיסוק התקשורתי. עם זאת, לאחר שפירסם בשנת 2017 פוסט כן בפייסבוק ובו חשף בעיות התמכרות לאורך שנים, אפשר לייחס את הפרידה גם לכך - במיוחד לאור העובדה שלופז דוגלת בחיים בריאים במיוחד. "השלמתי טיפול עבור התמכרות לאלכוהול, משהו שהתמודדתי איתו בעבר ואמשיך להתמודד איתו", כתב אפלק והוסיף: "אני רוצה לחיות את חיי במלואם ולהיות האב הכי טוב שאני יכול. אני רוצה שהילדים שלי יידעו שאין בושה בקבלת עזרה כשאתה זקוק לה, ולהיות מקור לכוח עבור כל מי שנמצא שם וצריך עזרה אבל מפחד לקחת את הצעד הראשון. אני בר מזל שיש לי את אהבת משפחתי וחבריי, כולל שותפתי להורות, ג'ן, שתמכה בי ודאגה לילדינו כשהייתי צריך לעשות את העבודה שלי. זהו הצעד הראשון מני רבים לעבר התאוששות חיובית".
האם השניים באמת יחזרו זה לזו ונראה אותם צועדים על שטיחים אדומים בעונת הטקסים הבאה? אי-אפשר לדעת, אבל לפחות לפי החיוך של ג'יי לו, שנתפס אתמול בעדשת המצלמה, אנחנו רוצים להאמין שבסיבוב הזה הכוכבת תהיה הרבה יותר מנוסה, ובמקום להיות רדופה על ידי התקשורת - היא תעשה בה כרצונה.
10 צפייה בגלריה
מה אתם כאלה רציניים?
מה אתם כאלה רציניים?
מה אתם כאלה רציניים?
(צילום: Gettyimages)