3 צפייה בגלריה
רומן חדש? קים קרדשיאן ופיט דיווידסון
רומן חדש? קים קרדשיאן ופיט דיווידסון
רומן חדש? קים קרדשיאן ופיט דיווידסון
(צילום: מתוך SNL)
בסוף השבוע האחרון העולם סער סביב סרטון וידאו של קים קרדישאן (41) ופיט דיווידסון (27), שתועדו מחזיקים ידיים בזמן שעלו לנסיעת אימים על רכבת הרים. כמובן שאתרי הרכילות בארץ ומעבר לים מיהרו להעלות ספקולציות על זוגיות חדשה ומפתיעה הנרקמת בין השניים. אז האם יש סיכוי לקשר רומנטי בין קים לפיט? אנחנו פה כדי לעשות סדר.
"הם רק חברים", הכריז מקורב לשניים, והוסיף: "הם נמצאים באותו מעגל חברים, כך שיוצא להם לבלות יחד מדי פעם. הם בסך הכל חברים טובים שמסתובבים ביחד".
את יום הכיף בפארק ארגנו המאורסים הטריים קורטני קרדשיאן וטראוויס ברקר, שמלבד קים ופיט הזמינו חברים נוספים. מקורבים יודעי דבר מספרים כי למרות איך שזה נראה כלפי חוץ - קים ופיט מכירים שנים ואין להם שום עניין רומנטי אחד בשנייה. תרשו לנו להוסיף - בינתיים.
לטובת מי שלא עקב, נזכיר כי בחודש ספטמבר האחרון הנחתה קרדשיאן לראשונה את תוכנית המערכונים הקומית "סאטרדיי נייט לייב". הפרק (המצחיק מאוד, יש לציין) כלל סצנה משותפת שלה ושל דיווידסון, בה הם גילמו את יסמין ואלאדין ועפו על השטיח המעופף. הסצנה הרומנטית נחתמה בנשיקה - כזו שגרמה לעוקביהם להשתעשע ברעיון על זוגיות של השניים. "האפשרות שקים ופיט יהיו ביחד... וואו, אנחנו באמת חיים בזמנים חסרי תקדים", צייץ מעריץ מבולבל, ואחד אחר הוסיף: "יכול להיות שקים קרדשיאן ופיט דיווידסון יוצאים?! עד לרגע זה לא ידעתי שאיכפת לי מרכילות צהובה".
ועם כל הכבוד לחברים הרכלנים שמכחישים את השמועות על רומן, אנחנו חייבים לציין כי לא נופתע אם בעתיד (הקרוב) השמועות יהפכו לאמיתיות. בכל זאת, עברו הרומנטי של דיווידסון כולל גם בנות זוג המבוגרות ממנו פי 2, למשל קייט בקינסייל (48). בינואר 2019 השניים נצפו כשהם מפלרטטים וממש לא מנסים להסתיר זאת בטקס גלובוס הזהב.
3 צפייה בגלריה
הילד הרע שכובש את כולן. דיווידסון
הילד הרע שכובש את כולן. דיווידסון
הילד הרע שכובש את כולן. דיווידסון
(צילום: Gettyimages)
אבל רגע, לא נשכח את קניה ווסט: הראפר ליווה את קרדשיאן לאולפני NBC והשניים נראו כאילו מעולם לא עבר ביניהם חתול שחור בדמות מסמכי גירושים. בנוסף, חודש לפני כן קים נכחה באירוע מוזיקלי של ווסט, לרגל השקתו של האלבום העשירי של הראפר - Donda. תמיכתה של קרדשיאן, על פי מקורבים יודעי דבר, גרמה לווסט לפנטז על קאמבק בין השניים - אך לפי אותם מקורבים, פנטזיות לחוד ומציאות לחוד ועדיף לווסט שינמיך את ציפיותיו: "קים תמיד כיבדה את האומנות והרעיונות של קניה והיא הופיעה לצידו בשמחה. זה לא היה חידוש נדרים והליך הגירושים שלהם עדיין נמשך", סיפר מקור יודע דבר לאתר US Weekly. נמשיך לעקוב!
3 צפייה בגלריה
סיכוי לקאמבק? קניה וקים
סיכוי לקאמבק? קניה וקים
סיכוי לקאמבק? קניה וקים
(צילום: Backgrid)